Знайомтеся - київські розв'язки на Яндекс.Картах

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
«Як до вас проїхати? Ага, тобто мені потрібно повернути з Наддніпрянського шосе на Інженерну. Ой, а куди повертати?! Тут цих з'їздів… ААААА!!! Ну ось, знов заплуталася:-:)-(»


Тепер розібратися в хитросплетіннях київських доріг допоможуть інтерактивні дорожні розв'язки на Яндекс.Картах. Вони підкажуть, як краще проїхати з Новокостянтинівськой на вул. Олени Теліги або як не пропустити потрібний з'їзд із Броварського проспекту в районі метро «Лівобережна».


На панелі інструментів карти Києва з'явилася кнопка «Слои». Натисніть її та виберіть «Развязки». Сині значки із закрученою стрілкою вкажуть на місця розташування понад 50 розв'язок. (За необхідності збільшіть масштаб карти.)

Натисніть на значок потрібної розв’язки та ознайомтеся з детальною схемою доріг. Щоб визначитися із маршрутом проїзду, послідовно вкажіть в інтерактивному вікні розв'язки бажані напрями в'їзду та виїзду, клікаючи на сірі стрілки. Побудована зелена лінія вкаже вам правильну дорогу. Щоб змінити маршрут, натисніть на кнопку «Сбросить» і задайте нові початкову та кінцеву точки.


Ви визначилися з маршрутом, але побоюєтеся, що не запам'ятаєте, який саме поворот вам потрібний? Надрукуйте схему та візьміть із собою.


Сподіваюся, що тепер поворот із Наддніпрянського шосе на вулицю Інженерну не викличе жодних складнощів

(c)
Спасибо, ребята, нужная штука
 

Alex Falcon

Кот, который гуляет сам
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev, Ukraine
Телефон
Nokia
plebis, самая "дурноватая" развязка в Киеве. И, все-равно не понял как двигаясь из центра через мост сернуть на Кончу-Заспу...
 
  • Like
Реакції: vpro

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Alex Falcon, никак :)
 
  • Like
Реакції: vpro

Alex Falcon

Кот, который гуляет сам
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev, Ukraine
Телефон
Nokia
plebis, так Отож!

:p

P.S. Как я понял, перехать через Днепр и развернуться ;)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Alex Falcon, до выдубичей на метро, а там на маршрутке )) Это я тебе, как пешеход говорю )). А че не понял на самих яндекс-картах?
 

necovi4

Житель
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 7 Pro
P.S. Как я понял, перехать через Днепр и развернуться

Чуваки не палите бензин, ёпт,через Днепр они собрались ехать :)
Не знаю поймёте вы мои каракули, без мышки рисовал.
Красным выделено, если ехать с киквидзе, синим если с автовокзала ;)
 

Alex Falcon

Кот, который гуляет сам
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev, Ukraine
Телефон
Nokia
necovi4, такую дорогу и сам знаю. Вопрос как с развязки свернуть? А чем тащиться по Киквидзе к мосту Потона, то лучше (и быстрей) перехать мост, под мостом развернуться и съехать с моста. Это так, практика ;)
 

necovi4

Житель
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 7 Pro
то лучше (и быстрей) перехать мост
Ну не скажи. Взял линейку и начал считать. Если поедешь через мост, будет 8 км, если свернуть с киквидзе, получается 2 км. 6 км в трубу + мост, пробки сам понимаешь :p
 
Зверху