PDA

Просмотр полной версии : Beeline влаштував народне тестування швидкісного Інтернету у Львові


debugger
10.10.2009, 23:01
Протягом місяця мешканці Львова можуть ознайомитися з послугою широкосмугового доступу в Інтернет від Beeline безпосередньо на вулицях міста.

Протягом жовтня львів’яни та гості міста можуть взяти участь у тестуванні послуги швидкісного широкосмугового Інтернету від Beeline – «Beeline Інтернет Вдома». Щосуботи на Сихівському масиві Львова, поруч з торгівельним центром «Іскра» працюватимуть мобільні стенди оператора, обладнані ноутбуками та устаткуванням для доступу до оптоволоконної мережі.

Швидкість роботи послуги на комп’ютерах вуличних демонстраційних стендах – до 100 Мгбіт / сек. Саме з такою швидкістю працює «Beeline Інтернет Вдома».

Акцію присвячено першій річниці послуги «Beeline Інтернет Вдома» в Україні і у Львові зокрема. Відкриті тестування широкосмугового доступу в Інтернет відбулися також у Запоріжжі та Житомирі.

Коментуючи подію, Директор з продажів фіксованого зв’язку на масовому ринку Віктор Грибан зазначив, що «послуга «Beeline Інтернет Вдома» у Львові доступна мешканцям майже 67 тисяч квартир усіх багатоповерхових будинків. Багато львів’ян уже знають про переваги домашнього Інтернету від Beeline. Народне тестування допоможе тим, хто ще не користується цією сучасною послугою, власноруч перевірити можливості широкосмугового доступу в Інтернет і переконатись у якості наших послуг».

Тест-драйв послуги домашнього Інтернету на Сихові триватиме до кінця жовтня.

Джерело: ua-releases (http://ua-releases.blogspot.com/2009/10/beeline_09.html)

Voffka
11.10.2009, 02:27
Всього-навсього, один місяць.. і то не повний ))
а бажаючих на Сихові буде багааато))))