Увага Акція! «Навчайся з PEOPLEnet»!

Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Увага Акція! «Навчайся з PEOPLEnet»!

«Навчайся! Спілкуйся! Удосконалюйся!Разом з PEOPLEnet!» У новому навчальному році PEOPLEnet представляє акцію для школярів і студентів. При покупці модему PEOPLEnet з підключенням, надається знижка на обладнання.

В акції беруть участь: школярі старших класів і студенти.

Умови акції: при оформленні підключення, абоненту необхідно надати документи: для студентів вищих навчальних закладів - студентський квиток, для школярів старших класів (1992-1996 року народження) - свідоцтво про народження. Дізнатися суму знижки і придбати модем на акційних умовах Ви можете в Центрах Обслуговування Клієнтів PEOPLEnet, в мережах мобільного зв'язку «АЛЛО», «Евросеть», «Цитрус», «Дискаунт», а також у відділеннях ПриватБанку.

Акція діє з 07.09.2010 по 31.10.2010 р.
http://www.people.net.ua/ouractions/learnwithpeoplenet/
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Дізнатися суму знижки і придбати модем на акційних умовах Ви можете в Центрах Обслуговування Клієнтів PEOPLEnet, в мережах мобільного зв'язку «АЛЛО», «Евросеть», «Цитрус», «Дискаунт», а також у відділеннях ПриватБанку.
Останнім часом не цікавився піплами. То ж питання: вони з всякими цитрусами подружились? (як давно? і чи я просто не в курсі?)

І ще цікава штука в тому, що розмір знижки можна дізнатись тільки в магазині, "што нє єсть хорошо"))
 

Wox

Заблокирован
Реєстрація
05.10.09
Місто
Запорожье
это модем за 25-59-99 гривень -2 или не все так круто ? Надеюсь студенты отпишутся.
 
Реєстрація
17.06.09
Місто
Єланець, Миколаївська обл.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Voffka сказав(ла):
Останнім часом не цікавився піплами. То ж питання: вони з всякими цитрусами подружились? (як давно? і чи я просто не в курсі?)
Давно, во всяком случае в Николаеве и Херсоне в Цитрусе пиплы года два точно.
 

Voffka

Sniper
Реєстрація
17.10.08
Місто
Lemberg
Телефон
nokia 5320 vs 3410i
Ikill, я не зі Львова, тому щоб підключитись до піплів мені треба витрачати час і гроші (як мінімум на проїзд).
А далі-оп! і, припустимо, ця акція, як і більшість, носить популістський характер і толку мені з неї - нуль..

А я хотів зайти на піплнет.юа і побачити, на що можна розраховувати ))
 
Реєстрація
22.08.10
Місто
Березанка
Модем Huawei ECC 122, который стоит 375 грн, по акции будет стоить 329 грн.
 
Зверху