Logitech Vid™

  • Автор теми Irop
  • Дата створення

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Є користувачі цього сервісу? хотілося б протестувати та порівняти зі скайпом. а то сьогодні юзав скайп - жахливо. але мова не про нього.
чи є користувачі Logitech Vid™. які враження та що взагалі можете сказати про сервіс?
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Сумніваюся, що у них багато користувачів. Сам колись пробував http://vzochat.com/ru/Default.aspx, ніби непогано, як на заміну відеочату скайпу.
 
  • Like
Реакції: Irop

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Щойно юзали замануху з АДК - як на мене,краще скайпа :)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Класна річ. Сьогодні з Баранівки говорив з Житомиром - все було майже добре. Майже, бо таки ввечері швидкість не найкраща.
І що характерно: Інтертелеком в Баранівці краще тягнув, ніж Безліміт 100 (білайн) в Житомирі. - в Житомирі були скарги на поганий звук та зображення, а я їх при цьому в Баранівці чув і бачив нормально.
Програма краща за скайп для відео. От тільки ніяк не знайду, чи можна записувати розмову ? Хтось знає?
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Програма краща за скайп для відео. От тільки ніяк не знайду, чи можна записувати розмову ? Хтось знає?

Розмову можна грабити любою тулзою, що дозволяє запис з аудіомікшера. Наприклад додатки до Aimp (Aimp audio recorder) або той самий Audacity.

ps: Так і не зрозумів яким сервісом ти задоволений, дай посилання не українською ;)
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Refery, :)
маю на увазі запис відеорозмови. подивлюсь на названі тобою проги.
сервіс, яким задоволений - Logitech Vid™
той, що ти давав, я думав спробувати як цей не підійшов би. але цей підійшов.
проте однаково дякую за увагу і твої поради не на камінь попали - я собі занотував про ту програму :)
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
маю на увазі запис відеорозмови.
Тут складно щось сказати, як-правило мовлення йде в оверлеї і захоплення можливе тільки самою програмою. Захопити зможеш тільки своє зображення вебки, а саму відповідь навряд чи. Так що певно обломс з відео буде.
 
  • Like
Реакції: Irop

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Программа для идентификации по лицу FastAccess — простая в использовании, надежная защита данных.

буду тестувати
 
Зверху