Би закручивает гайки

Статус
Закрита.

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
С 7 июля Би изменяет условия ТП ''29'' при звонках на Лайф. Теперь первая минута будет стоить 59 коп, со второй по четвертую стоимость составит 29 коп, а все остальные минуты до конца разговора 59 коп.
 

KSupalo

Константин
Реєстрація
26.10.07
Місто
Человек Мира
Телефон
Xiaome Readme 3x
Ответ: Би закручивает гайки

Гайки на то и нужны, чтоб их закручивать...
 

Crawford

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Ответ: Би закручивает гайки

Сумасшедшее закручивание гаек!!! А что изменилось-то? С 5-й минуты при звонках на смайлик стало 59 вместо 29 ? Вот сенсация :)

Фрисинкер, это не ты в последнее время на Корре заголовки сочиняешь? :D Газета Бульвар мечтает устроить тебя к себе главным сочинителем :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ответ: Би закручивает гайки

Кроуфорд, тебя что-то задевает с утра что нужно кого-то подъебнуть?
Это классический заголовок для нашего форума.
Бывай тут чаще и не будет ничего удивительного в заголовках.
 

vova056

С новым годом!
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепропетровск
Телефон
Моторола V360;Pantech PC-730L;Nokia 1100;Samsung e2232;Simens A52.Nomi C070010
Ответ: Би закручивает гайки

Кроуфорд, тебя что-то задевает с утра что нужно кого-то подъебнуть?
Это классический заголовок для нашего форума.
Бывай тут чаще и не будет ничего удивительного в заголовках.
А вот тарифчег они прикрутили правильно.Давно пора,чтоб не расслаблялись.:D
 

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Ответ: Би закручивает гайки

Ніхто не зобов"язаний погоджуватися на такий тариф. Для того і дають цілих 7 днів щоб абонент міг або погодитись з таким тарифом або не погодитись.
Якщо хто не згоден, то йдеш в їхній сервісняий центр і пишеш заяву: я підключався на цей тариф на одних умовах, тепер ви їх міняєте, я не згоден; і даєш свої пропозиції які тебе влаштують. Вкінці пишеш: або йдіть мені на поступки, або віддайте назад гроші ( ті що на рахунку і додатково 10-20 гривень за підключення, можна вимагати і компенсації моральних збитків (за втрату номера по їхній вині)).
В будь-якому випадку гроші на рахунку вони зобов"язані віддати (якщо не хочуть йти на поступки).
Якщо ти цінний для них абонент, то на поступки вони підуть.

Якщо таких заяв будуть сотні тисяч, то точно підуть на поступки.

Тільки чи вартує воно того, щоб ходити, писати...
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Ответ: Би закручивает гайки

Ніхто не зобов"язаний погоджуватися на такий тариф. Для того і дають цілих 7 днів щоб абонент міг або погодитись з таким тарифом або не погодитись.
...
почитал бы ты киевсат в начале сентября 2006-го :)

Кроуфорд, условия ухудшились? Правильно - ухудшились, так лухи зиптеть, абы рёпднут?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
Ответ: Би закручивает гайки

а кто вообще додумается звонить на лайф с би?
 

Crawford

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Ответ: Би закручивает гайки

Роман, идешь в сервисный центр с намерениями повозбухать, тебя тыкают мордой лица в пункт правил где говорится что оператор имеет право менять условия и ты отчаливаешь утирая сопли :D

:) , таких мазохистов на самом деле полным-полно. Зайди на желторотый форум, почитай. Только перед этим пива выпей, бо свихнуться можно.

Шахтерчег, ухудшились с 5-й минуты для накрутчиков :D Вот для них трагедия, всем остальным пофиг, потому что все равно при звонке на смайлик хинуя не слышно.

Добавлено через 47 секунд
действительно, нахіба зиптеть? :mad:
Ты сначала ответь на вопрос нафига подпердывать? ;) :D
 
Останнє редагування:

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Ответ: Би закручивает гайки

Wise.Shubin,Crawford,
Був я колись абонентом Веллком. Після того як вони змінили умови, то так і зробив -- пішов до них і написав заяву: або верніть мені старий тариф, або віддайте назад гроші. Мені віддали гроші. Всі, до копійки.
:),
А якщо в кого нема покриття лайф?
Та і в лайфі не дуже хороші тарифи: щоб було 0 треба кожного місяця поповнити, якщо не поповнити, то 25 коп/хв (не дуже дешевше), а через 3 місяці номер взагалі блокується.
Дуже багато людей не хочуть поповняти кожного місяця на 25 грн. (не треба їм стільки). Для них білайн29 -- непоганий варіант був.
 
Останнє редагування:

Crawford

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Ответ: Би закручивает гайки

Ты разорвал контракт, а сейчас контрактов для ФЛ нету.
 

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Ответ: Би закручивает гайки

В будь якій сфері діяльності існує правило: якщо один учасник самовільно без погодження з іншим учасником змінив умови співпраці, то цей інший має право відмовитись від цієї співпраці.
Навіть якщо нема контракту, то є умови тарифу.
Гроші на рахунку є авансом за послуги. Якщо я по їхній вині змушений відмовитись від їхніх послуг, то вони зобов"язані повернути мені ці гроші. А також компенсувати усі збитки які від того у мене будуть.
 

fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат
Ответ: Би закручивает гайки

гайкам все жапипы покорны
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Ответ: Би закручивает гайки

Для них білайн29 -- непоганий варіант був.
Приклад: Еблайно29, взяв його як емерженсі номер, на всяк випадок, не дзвонив з нього - не було нагоди, через 3 місяці після поповнення і активаціі рубанули вихідні дзвінки.

Був в мене чМобі, також не балакав по ньому, приблизно 30 гр було на рахунку, так його зовсім знищили ці, кляті загарбники номерів. Where is my money? :dash1:
 

Roman

Заблокирован
Реєстрація
09.06.08
Місто
Львівська обл.
Телефон
lg u8330
Ответ: Би закручивает гайки

Wise.Shubin,
І шо з того? Термін дії білайн дуже просто продовжити: 1 раз на 3 місяці (або 4 рази в рік) робиш платний вихідний дзвінок 1 секунда, з рахунку знімає 1 копійку. Якщо ти того не зробив, то твоя проблема.
Якщо номер ще не відключили, його можна розблокувати карточкою за 5 гривень.
А в лайфі так не вийде.
Не знаю як кому, а мені простіше потратити 1 копійку з рахунку, ніж просто так заплатити 25 грн., тим більше, якщо на рахунку ще є гроші.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ответ: Би закручивает гайки

Roman,
Прав, однозначно. Мама с бабушкой по этому на ЮМС вроде и сидят - мне даже самому 25 грн в месяц не получается потратить на свободном(учитывая 25 бонусов на 100 МБ, конечно) - на контракт не перехожу. Тут правда политика, ничего не поделаеш.
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Ответ: Би закручивает гайки

Wise.Shubin,
І шо з того? Термін дії білайн дуже просто продовжити: 1 раз на 3 місяці.
Я ж кажу тебе - не було нагоди, лайф жодного разу не схибив, а коли побажав потестувати бі - знайшов болт М16.
 
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Ответ: Би закручивает гайки

Roman сказав(ла):
Якщо хто не згоден, то йдеш в їхній сервісняий центр і пишеш заяву: я підключався на цей тариф на одних умовах, тепер ви їх міняєте, я не згоден; і даєш свої пропозиції які тебе влаштують.
А ещё идешь в спортивный магазин, покупаешь палатку. Потом идёшь на вокзал и покупаешь билет в Киев, там на Майдан и объявляешь голодовку под лозунгом "Верните деньги или оставьте прежние условия"
 
Статус
Закрита.
Зверху