МТС "фільтрує" інтернет-трафік

necovi4

Житель
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Телефон
OnePlus 7 Pro
МТС закрило доступ до wap-ресурсів "Майдану" та ХПГ (як мінімум).
Вчора ввечері я зіткнувся з проблемами доступу до wap-ресурсів сайту "Майдан" (використовуючи з'єднання від МТС). Спочатку я подумав, що то результат московської DDOS-атаки, але потім (після гри :)) вирішив спробувати з'єднатися за допомогою іншого телефона (life:)) - і все було нормально.


Вранці вирішив перевірити: виявилось, що стабільно лайф дає доступ до новин "Майдану" (не з локального кешу, новини оновлювалися), а МТС - ні (тіпа "немає відповіді"), при тому, що до інших сайтів доступ був відкритий.
Висновки напрошуются самі собою - мобільний оператор, що майже повністю контролюється російським капіталом здійснює незаконну цензуру, грубо порушуючи права своїх абонентів, використовуючи право власності з суспільно-шкідливою метою.
Тобто - частина МТС у капіталі UMC підлягає конфіскації (з повною зміною менеджменту).
Також постає питання, чи не становить російський капітал в Україні загрозу її національній безпеці. Відповідь, я думаю, очевидна.
P.S. Велика подяка Turkcell та Рінату Леонідовичу (ось не думав, що колись буду йому дякувати) :).



http://maidan.org.ua/static/news/2007/1218730775.html
 
Реєстрація
27.10.07
Прикольный сайт. Буду его читать теперь. Ну а МТС прикрыла доступ, так как на главной странице сайта весит баннер с призывом "Не купую російского, не финансую агресорів". А как изветно МТС - российская компания...
 

Znich

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Москва
Телефон
Nokia 515
МТС прикрыла доступ, так как на главной странице сайта весит баннер с призывом "Не купую російского, не финансую агресорів". А как изветно МТС - российская компания...
Детский сад, младшая группа. Всюду мёртвые с косами кровавая гэбня мерещится. С Новодворской не переписываетесь в аське? У неё тот же диагноз.
 

cpes

дохтер
Реєстрація
27.10.07
Місто
Харкiв
Телефон
нехус 5-сгс 2
тянет на новость дня))))
 

Znich

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Москва
Телефон
Nokia 515
так заметьте. Доступ, якобы, закрыт только через wap (через гпрс-интернет усё работает). Какие ж хитрые москали с МТС. Видать посещаемость к wap.maidanua.org просто огромная вот и ударили прям серце демресурса - его вап-версию.
А вообще как по мне, дешёвый пеар направленный на раскрутку вап-версии ресурса и... реклама безукоризненной работы wap от life проплаченная лично Ринатом Леонидовичем :)
 
Реєстрація
27.10.07
Ринат рекламирует своего оператора на свидомом ресурсе?

гы. :D
 

richi

Ждущий
Реєстрація
27.10.07
Місто
Artemivsk
Телефон
Fly FS452
имхо глюки днс, иногда наблюдаю подобное не только на мтс
 
Зверху