Акция «SMS XL»

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Акция «SMS XL»
djuice пропонує 50 SMS за 50 коп. І так щодня!




Не пропусти супер вигідну акцію «SMS XL»! Це найпростіша можливість кожного дня до 31 січня 2010 року включно отримувати на свій рахунок 50 SMS.

Не обмежуй себе у SMS-переписці з друзями. Абонплата за участь в акції становить всього 0,50 грн на добу.

Акція триває з 4 по 30 листопада 2008 року включно. Замовити її можуть лише абоненти тарифних планів TALK NON-STOP або FUN NON-STOP.

Перший раз ти можеш безкоштовно замовити акцію за номером 477*15 або за допомогою системи обслуговування «Мій DJUICE» до 30 листопада 2008 року включно. Кожне чергове замовлення акції по 31 січня 2010 року коштує 1 грн.

Акційні SMS можна відправляти на всі номери djuice. Нараховані за день 50 SMS ти можеш використати протягом доби, невикористані SMS – анулюються.

Для перевірки залишку акційних SMS-повідомлень відправ запит *118#.
 

MorRex

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Hero
для целевой аудитории - то, что надо, для всех остальный редкий бред.
 

foxmax

Анонимный трезвенник
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Motorola W315
Jimm рулит...
 

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone
Жмоты. Могли бы уже хоть на весь КС дать.

диджус в своём репертуаре...там и звоночки на КС не считаются внутресетевыми, поэтому,то,что смс нельзя слать на кс :dash1: нет ничего удивительного:apl:
 
Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Для меня предложение от СуперМТС+СМС предпочтительней чем отдавать 16 грн в месяц не за что :(
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
та власне,кому треба смс по джусу..хай засунуть собі такі пропозиції глибоко в дупу..мені так бонуси на джусі нараховували..і шо з того якшо тіки по джусу..а писати смс і ммс тре було на різні опери..тому я вирішив віддавати своє ARPU лайфу )))
 

Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
та власне,кому треба смс по джусу..хай засунуть собі такі пропозиції глибоко в дупу..мені так бонуси на джусі нараховували..і шо з того якшо тіки по джусу..а писати смс і ммс тре було на різні опери..тому я вирішив віддавати своє ARPU лайфу )))
Давай трохи культурніше
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
ок сорі за грубість...на майбутнє врахую...але якби я бачив когось з представників КС-сказав би прямо в обличчя все шо думаю про їхню кантору
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Daveukrain, Їм це було б точно до дупи!:))
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
ну,може і так..але 1 такий екс-абонент це випадковість...100 це тенденція а 1000 вже закономірність..так шо якшо дуже озлобитись можна провести антипропаганду і підняти активний рух з КС на інші опери...це організувати можна..і не надто напрягаючись..треба тільки бажання і трохи часу..3-6 місяців
 
Зверху