смс від мтс

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
Шановний абоненте, інформуємо Вас про те, що з 1 грудня 2008 року вартість відправлення одного SMS-повідомлення на номери МТС та українських мобільних операторів, а також на номери МТС інших країн становитиме 0,37 грн для наступних тарифів:
МТС Перший, МТС Вільний, МТС Турист, МТС Чудова пара, МТС Копійка, МТС Перший Допомога, МТС Перший з послугою Європа, МТС Вільний з послугою Європа, МТС БЕЗлімітний БЕЗ контракту, Всім по 50, SIM-SIM Для Своїх, SIM-SIM Для Всіх, SIM-SIM Доступний уїк-енд, SIM-SIM Економ, SIM-SIM Мінімальний, SIM-SIM Супер Мережа, SIM-SIM Універсал.
Вартість відправлення SMS-повідомлень на номери послуги Моя Сім’я для тарифів SIM-SIM Для Своїх, SIM-SIM Для Всіх, SIM-SIM Супер Мережа та SIM-SIM Універсал залишається незмінною.


огого..хлопці загрались з абонбазою
 

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
А каким абсурдом казались Утеловские смс по 35 коп год назад ...
39 коп - реальная стоимость с ПФ ... МТС всех уделал :)
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
загалом,зле що у ютела немає повного прямого підпорядкування державі...а лише якесь там криве.
бо коли б АМК+НКРЗ поставили тарифи,то для користувачів Ютелу не було б жодної загрози їхньої зміни...а решта оперів "тварят шо хатят"
 

SMILE

:)
Реєстрація
28.02.08
Місто
Республика Крым
Телефон
Idol 4S
Шановний абоненте, інформуємо Вас про те, що з 1 грудня 2008 року вартість відправлення одного SMS-повідомлення на номери МТС та українських мобільних операторів, а також на номери МТС інших країн становитиме 0,37 грн для наступних тарифів:
МТС ..., SIM-SIM Мінімальний, ...


огого..хлопці загрались з абонбазою

а каким образом этот пакет попал в список???? у меня был номер СИМ-СИМ минимальный, но его в прошлом году автоматом перевели в МТС Свободный .... и после этого я его забросил в ящик... правла не из-за смены тарифа...
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
а каким образом этот пакет попал в список???? у меня был номер СИМ-СИМ минимальный, но его в прошлом году автоматом перевели в МТС Свободный .... и после этого я его забросил в ящик... правла не из-за смены тарифа...

ну це на сайті компанії вивісили таку інфу..при потребі дам посилання
 
Реєстрація
22.08.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone
спб:)и рекламируют сразу смс пакеты
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
так может сейчас есть смысл перейти с супер мтс на тариф Супер МТС+SMS. На йсайте написано что это бесплатно хотя на мабиле писали что это не так.
 
Зверху