"Мобiльний банкiнг" - нова послуга вiд Utel

Реєстрація
30.10.08
Місто
в зоне АТО
Телефон
Meizu M8c
Вся iнформацiя про Ваш картковий рахунок на екранi Вашого телефону!

Мобiльний банкiнг - це додаткова послуга зв`язку, що надається абонентам мобiльного зв`язку Utel, якi є одночасно клiєнтами банку "Райффайзен Банк Аваль". Ця послуга надає можливiсть цiлодобового контролю за рухом коштiв на картковому рахунку у виглядi SMS-повiдомлень на Ваш мобiльний телефон. I де б Ви не знаходилися, у будь-який час за допомогою Вашого мобiльного телефону i послуги "Мобiльний банкiнг" вiд "Райффайзен Банку Аваль" Ви завжди будете мати доступ до iнформацiї про свiй картковий рахунок, зможете постiйно контролювати використання коштiв знатимете час i мiсце проведеної операцiї, що iстотно знизить ризик несанкцiонованого використання Ваших коштiв.

Пiдключитися до послуги "Мобiльний банкiнг" можуть усi власники платiжних карток "Райффайзен Банк Аваль", що є абонентами оператора мобiльного зв'язку Utel:

* зателефонувавши до iнформацiйного центру банку за телефонами 8 044 490-88-88 або 8 800 500-5000;
* через банкомати "Райффайзен Банк Аваль", ввiвши номер телефону в пунктi меню "Повiдомлення в банк";
* через найближче вiддiлення банку, надавши вiдповiдну заяву.

Детальну iнформацiю щодо послуги "Мобiльнiй банкiнг" можна отримати на офiцiйному сайтi банка "Райффайзен Банк Аваль", за телефоном iнформацiйного центру банку 8 044 490-88-88 або 8 800 500-5000
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
мені подобається керівицтво Ютелу,потрохи потрохи запускають нові послуги,більш практичні,для щоденного користування. думаю вони на правильному шляху
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А сколько стоит эта услуга у Аваля, не сказали?? Я когда-то юзал, потом Аваль захотел за это 7 грн в месяц и я сказал "нах". Сейчас Примат-Банк за подобную услугу берет 3 грн/мес с карточки, я использую. И Утел тут не при чем, работает с любым оператором, очень удобно. Если же для пользователей Утел услуга бесплатна и не нужно подключать дополнительную услугу за деньги в Авале - то да, зачет.

ЗЫ: Вообще у меня к Авалю негативненькое отношение сложилось, когда они втихаря стали переводить карточных клиентов, в том числе и с зарплатными карточками, на этот новый тариф. Хорошо, что меня инсайдеры предупредили и я устроил переполох в конторе, чтобы бухгалтерия написала отказ от перевода. А сколько народу не знают до сих пор, что у них с карточек снимают 7 грн/мес занифига. Большинство народа не знает про доп.услуги, да они им и нафиг не нужны, кроме снятия нала в банкомётах. И вообще считаю, что 7 грн - это дорого за эту услугу, и так банк крутит деньги, которые бесплатно для меня лежат на их карте, могли бы и бесплатно SMS-банкинг сделать. Как миниум для тех, у кого постоянно лежит сумма больше 1000 грн на карте.
 

lav

Контора пишет!
Реєстрація
09.10.08
Місто
Одесса
Телефон
Нексус 4+Microsoft Lumia 640 XL+модем от КС
взял с сайта Аваля:
"Користування послугою в межах пакету «Оптимальний» — безкоштовне.

Підключитися до «М-банкінгу» можуть власники платіжних карток, емітованих Райффайзен Банком Аваль. Для цього достатньо звернутися до цілодобового Інформаційного центру банку за телефоном: 8-800-500-5000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) або зазначити через банкомат номер мобільного телефону в пункті меню «Повідомлення в банк»."

Ссылка: http://www.aval.ua/press/news/?id=48512
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
попри назву і належність до групи райфейзен,нічого еуропейського там нема...совок совком..як і майже всі банки у нас
 

MorRex

Заблокирован
Реєстрація
27.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Hero
"Користування послугою в межах пакету «Оптимальний» — безкоштовне.
сам пакет 12 грн в месяц стоит

Добавлено через 7 минут
у Юникредитбанка это бесплатно уже давно, да и обслуживание намного лучше, чем в Авале
http://www.unicredit.com.ua/view.smsbanking/

Добавлено через 7 минут
мені подобається керівицтво Ютелу,потрохи потрохи запускають нові послуги,більш практичні,для щоденного користування. думаю вони на правильному шляху
какие именно услуги?
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
взял с сайта Аваля:
"Користування послугою в межах пакету «Оптимальний» — безкоштовне.

:D :D :D Так в этом и най..пка - это и есть этот пакет, который за деньги Аваль всем парит, нах!!!
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
тррррррррр..тема трохи пішла не в тому руслі,продовжуємо говорити по темі Ютел - моб.банкінг,а не моб.банкінг взагалі
 

Daveukrain

Заблокирован
Реєстрація
09.11.08
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Nokia 7610
я не про банкінг,а про можливість банкінгу у оператора Ютел! )

Добавлено через 54 секунды
хоча прикольним варіантом було б,якби Ютел як державна структура запустив банкінг з Ощадбанком ))))))))))
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Daveukrain, можливість мобільного банкінгу має забезпечувати не оператор, а банк, для якого не має бути різниці який оператор у клієнта.
 
  • Like
Реакції: A&S

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Добавлено через 54 секунды
хоча прикольним варіантом було б,якби Ютел як державна структура запустив банкінг з Ощадбанком ))))))))))

Ага, бабушкам на мобилки с УТЕЛом уведомлять о зачислении денег за квартплату и выплаты "юлиной тыщи", которой уже никто так и не дождется :apl: :D

Добавлено через 1 минуту
Итог - чистый пеар-ход Утела+Аваля. Развод кроликов очередной. :mad:
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, главное что у Утела работает email2sms, а с ним сделать банкинг дело техники.

Ну это если банк нашарика на email шлет отчеты по транзакциям. Насколько мне известно, ни Аваль, ни Привед подобной широтой души не страдают. :)
 

finder

Не претендую...
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv - Lviv
Телефон
Xiaomi Redmi Note 4X
На сайте "Аваля" есть такая новость:
"Райффайзен Банк Аваль запровадив послугу «М-банкінг» для абонентів Utel та Beeline".
Так что пропиарились взаимно.:D

P.S. Долго и в муках рожал "Аваль" рожал своё "сотрудничество" с "Beeline"... 3 года... Почти вчера... Шок... Странно, что с Утелом срослось немного быстрее...
 
Реєстрація
11.01.08
Місто
Тернопіль
Телефон
Nokia E7-00
Мені видадуть зарплатну картку від "Аваля". Дізнаюсь подробиці - напишу. Знаю лише, що одне СМС (вихідне) буде коштувати в Утелі 25 коп. Правда без них, думаю, можна обійтись.
 

finder

Не претендую...
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv - Lviv
Телефон
Xiaomi Redmi Note 4X
Мені видадуть зарплатну картку від "Аваля". Дізнаюсь подробиці - напишу. Знаю лише, що одне СМС (вихідне) буде коштувати в Утелі 25 коп. Правда без них, думаю, можна обійтись.
5 грн. в місяць коштує ця послуга. Знаю людей, в яких зарплатний проект в цьому банчєгу. Якщо ж "Аваль" нав'яже вам пакет "Оптимальний" - вартість буде більшою.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Не отходя слишком далеко от темы, скажу, что один украинско-турецкий мобильный оператор от услуг аваля, после введения их оптимального, отказался.
 
Зверху