PDA

Просмотр полной версии : Київстар виходить на ринок фіксованого зв'язку


футболёр
31.07.2009, 09:48
Найбільший оператор мобільного зв'язку Київстар почав будівництво оптоволоконної мережі в Києві та Одесі для надання послуг фіксованого зв'язку і широкосмугового доступу в інтернет, пише Коммерсант-Україна в статті Ширше мережу.
Видання зазначає, що про наміри Київстару повідомило інформоване джерело на ринку. За його словами, компанія вже розпочала будівництво власної оптоволоконної мережі в Деснянському та Дарницькому районах Києва, а також в Одесі.

"Зараз компанія активно набирає людей для цього проекту, залучає підрядників і прокладає кілометри кабелю", - розповів співрозмовник газети, і додав, що це пілотний проект із впровадження технології FTTB (Fiber to the Building - оптика в кожен дім).

У подальшому, говорить джерело, компанія буде надавати користувачам у зоні покриття послуги Quadro Play, так звані конвергентні послуги або пакети, що поєднують голосові послуги, інтернет і цифрове ТБ.

У Київстарі підтвердили дану інформацію. "В даний час ми проводимо проектування мереж фіксованого зв'язку для надання широкосмугового доступу (ШПД). На першому етапі проект охопить міста-мільйонники, а потім передбачено розгортання мережі в інших обласних центрах", - говорить директор із управління і розвитку продуктів компанії Віталій Ворожбит.

Слід зазначити, що інтерес до розвитку послуги фіксованого доступу в інтернет у минулому році виявляв мажоритарний власник Київстару - норвезька Telenor.

"Спочатку ми хочемо вийти на ринок послуг доступу в інтернет. Згодом будемо розвивати телебачення і голос", - заявляв віце-президент телекомунікаційної групи Telenor Тор Халворсен.

У той самий час, пише Коммерсант-Україна, учасники ринку заявляють, що за пакетними послугами (Triple Play, Quadro Play) - майбутнє телеком-ринку.

"Такі пропозиції будуть затребувані споживачами завдяки зручності - можна буде одержати всі необхідні комунікаційні послуги від одного провайдера в одному рахунку", - говорить начальник відділу зв'язків з громадськістю Астеліту Надія Лубніна.

"Комплексність пропозицій є перевагою і для оператора, оскільки дозволяє просувати нові послуги існуючим клієнтам і прив'язує його до оператора", - додає начальник департаменту маркетингу конвергентних послуг "МТС-Україна" Олег Балабан.

Експерти називають проект Київстару стратегічно важливим. За словами аналітика iKS-Consulting Миколи Оліярника, ринок ШПД буде активно розвиватися ще кілька років - нинішнє проникнення складає менше 10%.

За матерiалами: КоммерсантЪ-Украина

Smb.
31.07.2009, 09:51
Київстар почав будівництво оптоволоконної мережі в Києві та Одесі для надання послуг фіксованого зв'язку і широкосмугового доступу в інтернет
Ох прохлопает опять Билайн все свои (Голденовские) преимущества.

Aspire
02.08.2009, 17:52
це пілотний проект із впровадження технології FTTB (Fiber to the Building - оптика в кожен дім).

Ну и шо с того? Учитывая то что это Киевстар, способен предположить что для рядовых полтьзователей будет инет подороже чем через обычные городские локалки

Адир Гешем
02.08.2009, 19:00
Уже представляю как вижу рекламу:-новые зверские тарифы на интернет,стационарн.,попробуй и стань им...

De Marco
02.08.2009, 19:05
выбивают разрешения в Донецке....

Voffka
03.08.2009, 17:35
Конкуренція-це завжди добре! А крики про високі тарифи Київстару на мобільний зв’язок не мають ніякого відношення до майбутньої мережі.
Може, вони будуть низькими, може-навпаки. Чи в когось є достовірна інформація?

VDM
19.08.2009, 22:53
Ох прохлопает опять Билайн все свои (Голденовские) преимущества.

А в Киеве, и особенно в Одессе у Голдена и нет никаких преимуществ. :) Да и не так всё радужно в КС со строительством ФТТБ как расписывают. А про тарифы пока толком никто не знает, они ещё сами окончательно не решили, то ли будет демпинг первое время, то ли будет стандартная политика тарифов чуть выше средних, типа за качество. На самом в деле в КС с трудом понимают что они строят и зачем, отсюда и неопределённость такая, строительство ФТТБ принципиально отличается от того что они строли до этого - сеть ГСМ. И сейчас в КС уже не все с таким оптимизмом смотрят на этот проект, возможно что и свернут потихоньку, ну вернее сведут к минимуму.

De Marco
20.08.2009, 01:28
ожидайте, скоро. Киевстар в Макеевке.

chelavek
20.08.2009, 12:06
Конкуренція-це завжди добре!
тут согласен

посмотрим как они это разрулят:apl: