Red Forum Market

Red Forum Market (http://red-forum.com/market/index.php)
-   Архив (http://red-forum.com/market/forumdisplay.php?f=13)
-   -   [Продам] Супер МТС Легкий Плюс / Легкий Інтернет (http://red-forum.com/market/showthread.php?t=16940)

Goodok 25.04.2017 03:19

Супер МТС Легкий Плюс / Легкий Інтернет
 
Ціна: - (відміна пропозиції)
Кількість: 4 шт (Л+ 3 шт, ЛІ 1 шт)
Опис: документ на зміну власника номеру/-ів
Місцезнаходження: Львів
Оплата: карта ПриватБанку або післяплата у відділенні Нової пошти.
Доставка: Нова пошта (оплата за рахунок покупця)
Зв’язок: особисті повідомлення в Маркеті.

У зв'язку з неможливістю передачі номерів третім особам зі збереженням тарифу через політику МТС, в результаті чого я не можу виконати своїх обов'язків, тому я вимушений повністю зупинити свою пропозицію. Ці номери, які я виставляв на продаж або безкоштовну передачу усім бажаючим, будуть закриті (закриття договорів з МТС без збереження цих номерів).

З форумчанами @rostislavk та @Roman_UA, з якими я попередньо домовився про передачу номерів, я зв'яжуся по телефону або тут на форумі завтра (7 травня) особисто.

Дана тема нехай побуде поки тут, щоб всі зацікавлені особи ознайомилися з цією інформацією. Протягом тижня закрию та перенесу до архіву.

Вибачаюсь перед тими, хто мав марні надії отримати ці тарифи та зацікавився моєю пропозицією!


Деталі:
 Показать текст


MASolomko 26.04.2017 14:59

Прошу забронировать номер *41 до обсуждения деталей по сделке.
Благодарю!

Goodok 28.04.2017 15:17

До 3-го травня призупиняю пропозицію про продаж номерів з тарифами Л+/ЛІ. В МТС заявляють, що при зміні власника номера, коли новим власником є фізособа, тариф залишається незмінним лише в тому разі, якщо це загальнодоступний для підключення контрактний тариф, а Л+/ЛІ не є загальнодоступним. Тому при передачі цих номерів новому власнику поки немає впевненості, що тариф збережуть.

Зараз намагаюся передати номер форумчанину @rostislavk. За результатами цього буду приймати рішення про подальшу передачу інших номерів.

@MASolomko, мені поки ніхто не дзвонив. Призупиняємо домовленість, поки я не знайду спосіб передати номер зі збереженням тарифу.

MASolomko 28.04.2017 16:31

Цитата:

Сообщение от Goodok (Сообщение 159378)
@MASolomko, мені поки ніхто не дзвонив. Призупиняємо домовленість, поки я не знайду спосіб передати номер зі збереженням тарифу.

Благодарю за уведомление.)
Я думал, что тебе сразу позвонил в тот день после получения твоего номера. Если там сильно проблематично, то даже после нахождения способа, мой знакомый вряд ли согласится этим заниматься.

Спасибо за внимание!

Goodok 28.04.2017 16:42

@MASolomko, это причуды МТС. К сожалению, ничего не могу с этим поделать. Не люблю эту конторку из-за их проблемных процедур. Кто там и что курил, когда такое придумывал? (риторический вопрос.) Если мне не удастся разрешить этот вопрос, я сниму это объявление. Пока ожидаю чем закончится история с rostislavk.

mega-fun 28.04.2017 17:17

Goodok, все переригистрируется с тарифом который нужен. ЛЕГКИЙ + и ЛЕГКИЙ ИНТЕРНЕТ не являются корпоративными тарифами. Похожая ситуация возникла когда передавал пару номеров форумчанину TSA, но там все решилось по звонку руководства этому эксперту. Тот сотрудник , который не хочет делать с сохранением тарифа , не осведомлен. Настаивайте на том что бы связывались с главным офисом для уточнения . Там им обьяснят что переригистрация возможна с текущим тарифом , если он не является корпоративным или индивидуальным.

Goodok 28.04.2017 21:15

@mega-fun, да, я тоже так знаю, что это возможно. И номера с этими тарифами мигрировали на мою корпу с сохранением тарифа и без этих нюансов. Это было в августе прошлого года. Но сейчас сотрудники МТС, которые делают смену собственника номера, включают дурку. И нужно потратить немало своего психического ресурса, чтобы добиться своего. Я подожду чем закончится передача номера @rostislavk и буду думать что с этим делать. Ему отказали в ЦОА на Крещатике. Если получится, отдам форумчанам за просто так. Если нет, отключу эти номера и всё.

kobychany 28.04.2017 22:13

Вибачте, але я достеменно не зрозумiв, Ви iх продаете по 100грн. чи вiддаете безкоштовно???

Goodok 29.04.2017 13:49

@kobychany, продаю Л+ за 100 або віддаю за безкоштовно, якщо попросите. Але, як вже говорилось вище, до 3-го травня призупиняю свою пропозицію, доки не виясню з МТС можливість зміни власника номера зі збереженням тарифу, про що відпишусь тут. В іншому разі, приберу це повідомлення про продаж номерів та закрию договора з МТС (припиню обслуговування цих номерів).

kobychany 29.04.2017 23:13

Цитата:

Сообщение от Goodok (Сообщение 159393)
@kobychany, продаю Л+ за 100 або віддаю за безкоштовно, якщо попросите. Але, як вже говорилось вище, до 3-го травня призупиняю свою пропозицію, доки не виясню з МТС можливість зміни власника номера зі збереженням тарифу, про що відпишусь тут. В іншому разі, приберу це повідомлення про продаж номерів та закрию договора з МТС (припиню обслуговування цих номерів).

Якщо буде Ваша ласка то просив би безкоштовно, так як в нашому регiонi цей тариф практично экзотика, i отримати його в ЦОА неможливо навiть "з танцями з бубном"!!!


Текущее время: 21:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot