Показать сообщение отдельно
Старый 01.09.2023, 21:07   #4591
Linux user
 
Аватар для Roman_UA
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 333
Сказал(а) спасибо: 225
Поблагодарили 199 раз(а) в 134 сообщениях
По умолчанию

Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.
Roman_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Tartak (02.09.2023)