Показать сообщение отдельно
Старый 04.09.2023, 11:28   #4596
Местный
 
Аватар для Kladoff
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: Днепр
Сообщений: 109
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 101 раз(а) в 76 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Roman_UA Посмотреть сообщение
Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.
Чому я завжди перше питання ставлю перед придбанням "Хто координатор" і нема біди?. Причому як Программеру так і іншім продавцям.

Добавлено через 9 минут
Продавець никогда не скрывал что не является координатором. Другой известный здесь продавец Корп тоже не координатор. Все вопросы надо уточнять до сделки а не через пол года выходить с обиженным лицом.

Последний раз редактировалось Kladoff; 04.09.2023 в 11:38. Причина: Добавлено сообщение
Kladoff вне форума   Ответить с цитированием