Red Forum Market  

Вернуться   Red Forum Market > Другое > Жизнь Маркета

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.09.2023, 21:07   #4591
Linux user
 
Аватар для Roman_UA
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 333
Сказал(а) спасибо: 225
Поблагодарили 199 раз(а) в 134 сообщениях
По умолчанию

Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.
Roman_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Tartak (02.09.2023)
Старый 02.09.2023, 19:44   #4592
Местный
 
Аватар для progamer
 
Регистрация: 10.04.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 42
Поблагодарили 127 раз(а) в 51 сообщениях
По умолчанию

Закрив теми тому що продажів нема, а колишні покупці задовбали, весь час чогось ім треба і вимоги ставлять- ось зроби щось, бо напишу негативний відгук, як я можу допомогти, якщо в роумінгу номер перестав працювати? Я продавець, нікого не обманював, допомогав чим міг, але нерви не витримують, бізнес - більше хоббі, чим робота, а хоббі повинно приносити задоволення а не нервотреп.
progamer вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex (02.09.2023), Andrey007 (23.09.2023), Berlin (08.09.2023), Emkill (05.09.2023), Kladoff (04.09.2023), Андрюх@dp.ua (04.09.2023), Капитошка (02.09.2023)
Старый 02.09.2023, 21:03   #4593
Linux user
 
Аватар для Roman_UA
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 333
Сказал(а) спасибо: 225
Поблагодарили 199 раз(а) в 134 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от progamer Посмотреть сообщение
зроби щось, бо напишу негативний відгук
Ну особисто я вам такого точно не писав). Лише попросив вказати в темі, що не координатор і продаєте без подальших претензій. І то вже трохи запізно, треба було відразу це вказати. Я б тоді точно не купував "кота в мішку". Згадався мем "мопед не мій..."
Roman_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Tartak (02.09.2023)
Старый 02.09.2023, 23:18   #4594
Новичок
 
Регистрация: 23.02.2021
Адрес: Ukraine
Сообщений: 19
Сказал(а) спасибо: 16
Поблагодарили 13 раз(а) в 10 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от progamer Посмотреть сообщение
колишні покупці задовбали, весь час чогось ім треба і вимоги ставлять
Це нормально, ти ж грошi брав, май совiсть вирiшувати проблеми, а не ховай голову в пiсок.
Бо якщо в пана модератора запитати скiльки разiв змiнювалась шапка теми твоiх продажiв, i суть там написаного, то мабуть вiн теж здивуеться.))
Але прогнозовано промовчить.((
Бо нема в приватному свiтi правди i справедливостi.

Последний раз редактировалось Tartak; 03.09.2023 в 18:43.
Tartak вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Roman_UA (02.09.2023)
Старый 04.09.2023, 10:59   #4595
Бывалый
 
Аватар для Себастьян Перейро
 
Регистрация: 08.05.2010
Адрес: Михайлівка
Сообщений: 529
Сказал(а) спасибо: 604
Поблагодарили 462 раз(а) в 221 сообщениях
По умолчанию

Щось не бачив в темах @progamer та інших продавців аналогічних товарів про гарантію та після продажну підтримку

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Roman_UA Посмотреть сообщение
Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) ...
навіть оператори гарантують мінімальний строк дії тарифу менше ніж у тебе пропрацював

Цитата:
Строк дії
Мінімальний строк дії тарифного плану 7 (сім) календарних днів з дати його введення в дію.
Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Последний раз редактировалось Себастьян Перейро; 04.09.2023 в 11:06. Причина: Добавлено сообщение
Себастьян Перейро вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Kladoff (04.09.2023)
Старый 04.09.2023, 11:28   #4596
Местный
 
Аватар для Kladoff
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: Днепр
Сообщений: 109
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 101 раз(а) в 76 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Roman_UA Посмотреть сообщение
Купив у @progamer два номери з цієї теми:
https://red-forum.com/market/showthread.php?t=18303
З першим взагалі ніяких проблем вже роки 2, а ось другий (і півроку, мабуть, не минуло) спочатку перевели мовчки в дорожчий тариф, намагався зв'язатись з автором по вказаному вайберу, не зміг, писав про це в темі. Автор дав інший номер, зв'язались, автор запропонував звернутись до координатор, я попросив, щоб це зробив він. За допомогою автора тариф змінили, все ок, про що відписався в темі. Сьогодні номер не реєструється в роумінгу. Точніше обидва, але кинув по 1 грн на рахунки і перший номер запрацював. По другому є підозра, що знову змінили тариф. В кабінет не заходить (свариться на пароль, хоча в минулому місяці все було ок). Звернувся до автора, на що відразу отримав відповідь, що він не координатор, грошей за це не отримує (а при продажу?), і супровід вічно він не обіцяв, коротше: "не турбуйте мене більше!". Пізніше додав що не знає відповідей на мої питання, а координатор відповідає лише на ті, що приносять гроші, інші просто ігнорує. Попросив автора додати цю інфу в теми про продаж, але натомість він їх позакривав, я навіть не встиг там відписатись. На жаль, змушений винести це на загал, бо якщо б спочатку знав, що автор не має відношення до координатора взагалі, то 100 разів подумав би чи купувати такі номери.
Чому я завжди перше питання ставлю перед придбанням "Хто координатор" і нема біди?. Причому як Программеру так і іншім продавцям.

Добавлено через 9 минут
Продавець никогда не скрывал что не является координатором. Другой известный здесь продавец Корп тоже не координатор. Все вопросы надо уточнять до сделки а не через пол года выходить с обиженным лицом.

Последний раз редактировалось Kladoff; 04.09.2023 в 11:38. Причина: Добавлено сообщение
Kladoff вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 11:40   #4597
Linux user
 
Аватар для Roman_UA
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 333
Сказал(а) спасибо: 225
Поблагодарили 199 раз(а) в 134 сообщениях
По умолчанию

Себастьян Перейро, все що ти написав, стосується звичайних тарифів. То інше, бо там ти сам контролюєш свій номер.
В темі не було вказано, що автор не координатор (зазвичай підключають координатори і надалі вирішують всі питання), значить або координатор або має нормальний доступ до координатора.
Мав досвід з іншими продавцями корп номерів - то так і було, ніхто не відмовився!
Kladoff, тепер, після такого досвіду, буду робити саме так. Ти випадково в корпу сіфона не потрапив?)
Roman_UA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 12:05   #4598
Местный
 
Аватар для Kladoff
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: Днепр
Сообщений: 109
Сказал(а) спасибо: 116
Поблагодарили 101 раз(а) в 76 сообщениях
По умолчанию

Roman_UA, саме так підключають координатори а працюють з ними посередники. Ось що ви робите? Продавців з цікавими тарифами обмаль в Маркеті, давайте йх затролемо та будемо сидіти на звичайних тарифах, але все буде "за законом". Не забувайте що вас взагалі не мало бути в тій корпі, та й в іншіх теж.
Kladoff вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex (04.09.2023), progamer (04.09.2023), Себастьян Перейро (04.09.2023)
Старый 04.09.2023, 18:16   #4599
Местный
 
Аватар для progamer
 
Регистрация: 10.04.2012
Адрес: Харьков
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 42
Поблагодарили 127 раз(а) в 51 сообщениях
По умолчанию

В Романа хтось сидить в роумінгу і міняє тариф(може дитина) ось і не хватає грошей на сплату ап, один раз вернув назад, другий раз вже посоромився за нього просити...
progamer вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Kladoff (04.09.2023)
Старый 04.09.2023, 21:36   #4600
Linux user
 
Аватар для Roman_UA
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 333
Сказал(а) спасибо: 225
Поблагодарили 199 раз(а) в 134 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kladoff Посмотреть сообщение
саме так підключають координатори а працюють з ними посередники
Вперше з таким зіштовхнувся, раніше купував лише у координаторів, або просто не розумів, що то не координатор, бо продавець вирішував всі питання.


Цитата:
Сообщение от Kladoff Посмотреть сообщение
Ось що ви робите? Продавців з цікавими тарифами обмаль в Маркеті, давайте йх затролемо та будемо сидіти на звичайних тарифах
А тему продажів автор закрив, бо ніхто не купує.

Цитата:
Сообщение от progamer Посмотреть сообщение
один раз вернув назад, другий раз вже посоромився за нього просити...
І вирішили "відшити" з першого ж повідомлення?)

Просто про автора писали що йде на контакт ... була така ж думка, коли вирішував перше питання по номеру, але на другому питанні з першого ж мого повідомлення "... Прохання допомогти розібратись, дякую." просто типу я не координатор і "не турбуйте мене більше!". Просто шок...
Ще зауважу, що є два номери цієї корпи: один номер, якому вже пару років і питань по ньому немає і не було. Тобто я звертався тільки тоді, коли є реальна проблема, яку я не маю змоги вирішити самостійно, і просив допомогти.

На цьому можна було б завершити, але автор пише
Цитата:
Сообщение от progamer Посмотреть сообщение
В Романа хтось сидить в роумінгу і міняє тариф(може дитина)
Тоді можна пруф, будь ласка, що тариф було змінено саме абонентом? В корпі це взагалі можливо? Якщо проблема дійсно на моїй стороні я публічно вибачусь. Дякую.
Roman_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Tartak (05.09.2023)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:42. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot