Проблеми із форумом

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
algoal, так вот же чуть выше я скрин выкладывал. Но теперь уже без той надписи с обновлением:)

Хм... Еще прикол. Переходишь на последнее непрочитанное в любой теме, незначительно опускаешь вниз и не трогаешь мышку. Спустя несколько секунд тема сама прокручивается вниз до самого дна. Короче, в форум вселился искусственный интеллект и он зажил своей жизнью:)
Фігня якась в тебе. В мене все працює нормально. Жодних змін не бачу. Ти який браузер використовуєш? В мене Опера 42.0.
Проблем, які ти описав в цьому дописі http://red-forum.com/showpost.php?p=1230901&postcount=2015, в мене також нема.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Фігня якась в тебе. В мене все працює нормально.
Только что проверил в Опера 42 (для неверящих могу выложить скрин), Firefox и во нескольких браузерах на движке Хром. Во всех через 5 секунд пропадает закреплённое сообщение и остаются только плюсующие

Добавлено через 3 минуты
думаю нужна галочка в настройках форума - "вкл - откл автообновление страниц"
я бы лучше оставил как было
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В мене в Хромі теж працює все справно.
Одне уточнення: в мене в браузери (в Хром і в Оперу) встановлено розширення Adblock Plus, який ріже всяку фігню. Можливо, воно мене рятує.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, я разве написал, что она есть?
Я написал
Ну, так в мене сторінки форума не самообновляються. Обновлення відбувається лише вручну. Як у вас вийшло зробити автообновлення?
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
;1231059 сказав(ла):
Як у вас вийшло зробити автообновлення?
никто из юзеров ничего не делал, просто изменения на форуме:
В остальном - теперь если держать открытым окно темы и другой юзер что-то напишет, сообщение само появится.
 
Реєстрація
27.01.16
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Ясно. Тільки в мене ці зміни не працюють. Як обновляв вручну до нововведень, так і обновляю зараз.

Відкрий будь-яку тему, де є закріплений перший запис, перейди на останню сторінку, почекай пару секунд і ти побачиш, як цей запис зникає і залишаться тільки список плюсанувших. )))

Адміни прикрутили фічу автооновлення останньої сторінки теми, щоб у реальному часі появлялися нові повідомлення. )))

Підтримую algoal, хочу, щоб цю фічу можна було відключити. Мені простіше самому оновляти )))
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Останнє редагування:

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Прошу администрацию вернуть "как было".
Автопрокрутка и скрытие первого закреплённого поста с оставлением лайков немного напрягают.
Да и форум иногда стал "долго думать"
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху