Валютний ринок: курси валют (продаж, купівля, обмін)

User_5

Заблокирован
Реєстрація
09.12.07
Місто
Украина





☝️ Онлайн-покупка валюты в банках | Курси валют для online-операцій
 
Причина: Онлайн-покупка валюты в банках
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
А что, банкоматы привата уже научились выдавать доллары:confused: Да и пополнение КДВ с комиссией же?
Мова йшла про обмін $ на грн у вихідні, коли банки з норм курсом не працюють і під боком немає обмінки чи валютчика з покупкою по 26,3 на сьогодні. З ПВ на КДВ без комісії.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Мова йшла про обмін $ на грн у вихідні, коли банки з норм курсом не працюють і під боком немає обмінки чи валютчика з покупкою по 26,3 на сьогодні. З ПВ на КДВ без комісії.

Неправильно тебя понял изначально, говорил про обратный обмен - гривна->доллар.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Как с виртуальной долларовой карты перевести у.е. в гривны на карту привата? (виртуалку грн или кредитку)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Как с виртуальной долларовой карты перевести у.е. в гривны на карту привата? (виртуалку грн или кредитку)

Процедура идентична переводу между гривневыми картами.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Я не был бы так уверен, если резво отскочит из-за какого-то внезапного прикольчика а-ля 2 мая (упаси Зевс), то поменяют аж бегом.
вообще-то это не моя мысль ;)

Добавлено через 9 минут
валютчика з покупкою по 26,3 на сьогодні.
такого валютчика у 99% сегодня точно нет.
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Ото ж бо й воно.)) А в 90 % обмінок у нас взагалі по 25,8 і черга в ТРЦ з бажаючих здати у вихідні))
очередей пока не видел, но в любом случае сдающие в обменники (не банк) очень богатые люди :rolleyes:
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава

Andrey007

Наблюдаю
Реєстрація
15.02.09
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 6030 (life ambassador)
Ну так даже у Привата по 26.30 покупка.
 
Реєстрація
09.02.12
Місто
Киев
у менял сейчас курсы ниже, чем в банках.
да я это давно заметил ,только одно не пойму на кого это рассчитано.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
у менял сейчас курсы ниже, чем в банках.
да я это давно заметил ,только одно не пойму на кого это рассчитано.
смотри, курс у менял формируется спросом\предложением. Несут им по 26.25 по сути такие же, как и в те обменки по 25.80 Продают как правило небольшие суммы с маржей в 10 коп. У многих же параноя, там чтобы не спалили, данные, очереди т.д. Хотя например в Укрсоце требуют только от тебя $. Сбер по паспорту просто идентифицирует клиент ты их или нет, в квитанциях нигде данных нет.

Вывод : на моменте выгоднее сдать в банк, а купить у менял
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
бакс активно падает в связи с евровиденьем?

Так. І судячи з графіку почалося воно в середині січня.)) Але скоро закінчиться, тому потрібно не розслаблятися))

Добавлено через 33 минуты
когда будет самое дно?
Скоро)) Як тільки бажаючих купити $ стане більше, ніж бажаючих продати). Ніхто ж не знає, які там мутки у владній верхівці. Якщо потрібна валюта на довгострок, то можна потихеньку запасатися, 20-30 коп погоди не зроблять. Якщо піка чекали в лютому, а організували в січні, а тепер дна чекають у червні-липні, то цілком можуть організувати і в цьому місяці чи пожартувати і на серпень перенести))
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
В связи с тем что олени продают захомяченное по 29.. :)
кстати вот интересна реально статистика по знакомым так сказать. Лично у меня кто покупал по 20-25-30 сдавать не несут из-за того, что гривна на жизнь есть всегда с работы. Наоборот могут прикупить на лишнее и по 26.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Напевно винні таки не олені, але факт переважання пропозиції валюти таки присутній, згідно інфо НБУ:
" Як повідомляється на сайті Національного банку України, у квітні банки продали готівкової валюти населенню на 291,7 мільйона доларів, купили – на 647,6 мільйона доларів"
 
Зверху