Linux/Unix

  • Автор теми Maly
  • Дата створення

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
матвей, из-за такой ерунды возвращаться на Windows 7 , тогда не нужно было наверное приходить. Основная ошибка новичков это восприятие Linux как Windows
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
матвей, что значит "не коректно працює"? Раскладка не совпадает или отдельные клавишы неправильно работают? Обычно раскладки настраиваемые.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Malky, Насколько помню при установке Минта раньше вроде был выбор вида клавиатуры?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Kladoff, немає там вибора, але в самих налаштуваннях потім змінити її можна...Проблнма в тому, що нічого схожого там я не знайшов....А на рахунок твого попереднього посту, я лінь не порівнюю з віндою...Я бачу різницю там і там, просто моя клівіатура здохла в самий непідходящий момент, а портативна не запрацювала і як на зло необхідна була робоча машинка....Тому і кардинальний крок в перевстановленні іншої ОС

Добавлено через 40 секунд
Malky, взагалі ніяк...
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
матвей, просто щось в тебе нестандартне знайшлось, бо скільки з різними девайсами стикався - навіть різні кітайські портативні безпровідні та Air-клавіатури нормально працюють з андроїд-приставками, смарт-тв та ін., тим більше з "великим" ПК з Лінуксом. (Проблеми бувають тільки з переключенням мови на деяких "екзотичних" девайсах, але латиниця завжди без проблем). Якщо виробник збочився та зробив девайс з унікальним (а не стандартним) контролером під свій драйвер, який написав тільки на Вінду - це не проблема Лінукса. Більше скажу - "завтра" МС випустить "віндовс 11", а виробник зупинить підтримку "застарілого" девайсу - і навіть там воно не будет працювати... Скільки таких випадків, дуже багато, але з клавами перший раз чую, але, мабуть, і таке буває.. :rolleyes:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
От таке чудо...Я не знаю що в ній такого, що не любить лінукс)))
 

Вкладення

  • IMG_20171020_081439136.jpg
    IMG_20171020_081439136.jpg
    1.3 MБ · Перегляди: 64
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
матвей, а покажи lsusb вывод при подключенной клаве. (Или уже поздно?)
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
И как теперь под "вяленым"? Весь софт работает?

Не было времени все посмотреть, но что то там не обновилось. Пока одна неприятность, которую заметил. Если экран блокируется, потом при помощи пароля нельзя войти. Или раскладка там или что. но только полная перезагрузка дает вход по паролю.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А, хотя, если ты обновлялся с предыдущей убунты, то там по-умолчанию скорей всего x-sesion будет а не wayland..
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Неожиданно открыл для себя убунту с нескучными обоями Popov PopOS. Обычная убунту 17.10 Gnome с темой POP, но зашла мне просто на ура.. Симпатично смотрится, и работает достаточно шустро. Даже плавную прокрутку, которую я обычно в хроме отключаю, тут не отключал, ибо никаких малейших намеков на подлагивания даже нет. Всё плавненько, шустренько.. Кто любит экспериментировать, советую попробовать. на сайте две версии. Одна оптимизирована для intel/AMD графики, вторая для nVidia..

 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Prorab, там есть Live режим или надо ставить?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
А, хотя, если ты обновлялся с предыдущей убунты, то там по-умолчанию скорей всего x-sesion будет а не wayland..
Да, так оно и есть. Опционально можно запустить юнити. Вот только с паролем не понятно в иксах.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Kladoff, Да, именно тема оформления.. А во всем остальном, это обычная Ubuntu 1710. Можно и на обычную Ubuntu 1710 накатить эту тему при желании, просто тут сразу всё "из-коробки", как говорится.. :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
встановив МХ лінукс...Не розумію яким чином сюди приходять оновлення...Або хоча би якою командою оновлюватись через термінал?! Дякую!
 
Зверху