Київський метрополітен

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ось ці фото, нажаль в маленькому розмірі.
Київський метрополітен сьогодні: погляд зсередини
Всього 228 зображеннь у цій галереї.

Фото, що увійшли до пересувної фотоекспозиції, знайомлять з трудовими буднями працівників підприємства. Фотовиставка приурочена до 51-ї річниці з дня введення в експлуатацію першої дільниці Київського метрополітену
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
Кстати, а что там с Героев Днепра сейчас? А то в прошлом году здесь так много шума было от "менеджеров среднего звена" про "угрозы закрытия не только станция Героев Днепра, но и Минская", а теперь весь этот год - тишина.. :)
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Кстати, а что там с Героев Днепра сейчас? А то в прошлом году здесь так много шума было от "менеджеров среднего звена" про "угрозы закрытия не только станция Героев Днепра, но и Минская", а теперь весь этот год - тишина..

Так стройка продолжается, один из двух выходов работает
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
В Киевском метро открылся первый пункт бесплатной подзарядки мобильных устройств. Заряжать гаджеты пока можно только на станции "Золотые ворота".
Давно пора встроить USB в поручни - в мире есть примеры. Даже не могу понять, почему наш Геннадий до сих пор не догадался отмыть на этом бабла и сделать людям приятное. Причём можно не только в метро, а и в траликах и трамваях.
P.S. И ведь реально нужная сегодня штуковина...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
D. Shmurge, віталька вже 50 зупинок київпастрансу в столиці встановив, ага
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
D. Shmurge, Roman_UA, вот-вот, в столице так в новомодном трамвае уже кто-то гаджет спалил себе.
Я лично ни за что в городском транспорте с предешевой китайской хренью в "начинке" не стал бы заряжать личный девайс. А пара дестяков сожженых девайсов остальным образумит всех. И толку никакого.
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
предешевой китайской хренью
отмыть на этом бабла
Чем дороже будет зарядное - тем больше можно выставить счёт. Я так это вижу.


Я лично ни за что в городском транспорте с предешевой китайской хренью в "начинке" не стал бы заряжать личный девайс
А я стал бы. Даже об дешёвую хрень ничего не палил. Иногда в край нужно зарядиться, автоматы в переходах типа установленного - не вариант - я не буду стоять 30 минут и заряжать, а вот пока еду - легко. Хотите - не пользуйтесь - никто же не против :)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Давно пора встроить USB в поручни - в мире есть примеры. Даже не могу понять, почему наш Геннадий до сих пор не догадался отмыть на этом бабла и сделать людям приятное. Причём можно не только в метро, а и в траликах и трамваях.
P.S. И ведь реально нужная сегодня штуковина...

в Стамбуле в автобусах в поручнях есть разъемы usb, люди часто пользуются.
 

Вкладення

  • 123.jpg
    123.jpg
    447 КБ · Перегляди: 48

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
У нас за зарядку на вокзале берут деньги. В прошлом году хотели десятку, в этом не знаю.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Более того, я читал не только в поручнях, а уже в лавочках на улице монтируют USB зарядки.

В Киеве на лукяновской такие лавки стоят напротив входа на рынок возле выхода из подземного перехода. Ещё и вай-фай есть.
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
За 2017 рік Київський метрополітен перевіз 498 мільйонів 400 тисяч пасажирів. Це на 2,8% більше ніж попереднього року. Найбільш завантаженою вже традиційно стала станція «Лісова». За рік нею скористалося більше 21,4 млн киян та гостей столиці. Найменший попит на червоній лінії у станції «Дніпро». Вона прийняла 986,5 тис. пасажирів. Загалом ця лінія з 18 станцій перевезла 208,1 млн людей.

Другою за завантаженістю залишається синя лінія. Так, минулого року нею скористалося 172,6 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції «Мінська» (понад 17 млн за рік), мінімальний – «Поштова площа» (4,3 млн).

Зеленою лінією за рік проїхалося майже 117,7 млн киян та гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях «Лук’янівська» (14,6 млн) та «Позняки» (14,1 млн), найменше на цій лінії користуються «Червоним хутором» (1,6 млн).
©Звідси
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
что случилось в 2009?
Фінансово-економічна криза 2008—2009 року в Україні
Upd. Нашел в архивах интернета - и тут изменение методики :)
Київський метрополітен пояснив таке різке скорочення перевезень введенням ним нової системи обліку пасажирів.

Так, до 2009 року підприємство рахувало пасажирів шляхом складання кількості реалізованих протягом місяця жетонів, нормативної кількості закладених у проїзні поїздок і кількості пільговиків, яких традиційно враховували 22% від пасажиропотоку. При цьому раніше пільговики проходили ручний контроль і їх фізичний облік підприємство не вело.

Проте з 2009 року підприємство перейшло на підрахунок пасажирів за фактом фізичного здійснення поїздки, тобто шляхом складання кількості пасажирів, які скористалися автоматизованими пропускними пунктами (турнікетами), і пасажирів-пільговиків, які пройшли через ручний контроль, також оснащений турнікетом.

Ці турнікети на ручному контролі дозволяють підприємству фіксувати точну кількість пільговиків, що скористалися метрополітеном.
И в 1998-м взрывной рост
А вот тут без бутылки не разберешься (с) - или методика расчетов изменилась (например - может быть раньше не учитывали льготников, а считали только жетоны), или киевские владельцы мерседесов резко стали ездить в метро.. :)
 
Останнє редагування:
Зверху