Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Очень сильное ощущение, что на Нокию ценник сильно задран, "не по Сеньке шапка" как говорится;)
На Нокию ценники всегда были выше других брендов, и сейчас продолжают держать его повыше. В Цитрусе ты держал в руках какую версию и какого цвета ? На сайтах версия 4/64 официальная есть уже в 4х магазинах, везде одинаковые ценники 9К, и везде только тёмно-синего цвета, не знаю, почему никто не хочет везти чёрные. Хотя если я куплю чехол чёрного цвета, то наверно не будет видно что сам смартфон синего. Кстати, Розетка уже снизила цену на версию 3/32 сразу на 1000 грн до 7К, а версию 4/64 выставлять на продажу не хотят.
Нашёл официальную версию 4/64 дешевле - 8400 грн, но опять только синий.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
На Нокию ценники всегда были выше других брендов, и сейчас продолжают держать его повыше. В Цитрусе ты держал в руках какую версию и какого цвета ? На сайтах версия 4/64 официальная есть уже в 4х магазинах, везде одинаковые ценники 9К, и везде только тёмно-синего цвета, не знаю, почему никто не хочет везти чёрные. Хотя если я куплю чехол чёрного цвета, то наверно не будет видно что сам смартфон синего. Кстати, Розетка уже снизила цену на версию 3/32 сразу на 1000 грн до 7К, а версию 4/64 выставлять на продажу не хотят.
Нашёл официальную версию 4/64 дешевле - 8400 грн, но опять только синий.
В Розетке тоже в продаже синий за 8999 грн.
 
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
В Розетке тоже в продаже синий за 8999 грн.

Я видел, в Розетке веб-дизайнеры набокапорили с Nokia 6.1 4/64, т.к. эту версию и 3/32 они объединили в одну модель смартфона, 4/64 выбирается при выборе синего цвета, при этом характеристики отображаются для 3/32. Попытки поиска с фильтром модели 4/64 безуспешны, т.к. если в фильтре выставить память 64 ГБ, то Nokia 6.1 вообще не попадает в результаты.

Я уже купил в другом магазине за эту же цену, но с бесплатной доставкой Новой почтой, завтра получение. Розетка на сегодня не смогла предложить этого. А там где я купил, магазин хотел предложить, кроме бесплатной доставки, ещё бесплатный наложенный платёж, т.е. без платы комиссии за денежный перевод. Я решил оплатить наперёд банковской картой, тем более что там такая же онлайн система оплаты как в Розетке, т.е. без снятия комиссии. Версия 4/64 уже продаётся во многих магазинах, и везде единственный цвет тёмно-синий. Наверно чёрного цвета в Украину вообще не завезли, ждать уже стало невтерпёж. Я присмотрелся по фото, тёмно-синяя Nokia 6.1 тоже смотрится очень красиво, решил брать. Заодно чехол в виде книжки тоже едет.

А тот магазин, где продаётся за 8400 грн, не вызвал у меня доверие, тем более что там перевод делать нужно было через Приват24, а значит с коммиссией 4% с кредитных средств, и в моём случае составила бы около 300 грн, что дало бы выигрышь не более 300 грн. Ради экономии 300 грн я не стал покупать в магазине, который не вызвал у меня доверие.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Northwood, именно синий вариант и держал в руках. Версия 3/32, но какое это имеет значение? Синий цвет там только на обратной стороне и он довольно-таки симпатичный. У меня к тебе просьба, когда аппарат получишь, пофоткай в разных условиях, особенно при недостаточной освещенности и выложи тут.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Смартфоны от Asus

если там еще не будет гибридного слота, и будет модель с 64 ГБ флеша, тогда точно будет "убийцей" Редми.. :rolleyes:
Не буде "вбивцею". Дорого. Та й сдма не підтримує, хоча це для когось не критично, але багатьом таки, та й треба. Сяомі редмі за ціною до 150$ розходяться як гарячі пиріжки. А якщо дорожчі - то не дуже. Більшість невибагливого народу бере із залізом 2\16, або 3\32. Інформація від підприємця-продявця Сяомі. Навіть, на 3\32 в рази менше беруть, ніж на 2\16. Бо ключовий критерій - ціна.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Смартфоны от Asus

Не буде "вбивцею". Дорого.
Асус дешевле конкурента в лице редми ноут 5. Что значит дорого?

Добавлено через 55 секунд
aurowl, та понятно, 50 мегабит, скорость так себе :D, но приходится чем-то жертвовать в бомж-сегменте
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Смартфоны от Asus

Асус дешевле конкурента в лице редми ноут 5. Что значит дорого?
Я вже відповів, що значить дорого. Повторюю: народ розгрібає смарти за ціною до 150$. Все, що більше - дорого. Це тільки тут форумчани розбаловані. Подавай їм дофігіща пам"яті, ЛТЕ 100500-ї категорії, тощо. Відповідно, і ціна на таке залізо висока. А пересічному простому народу достатньо щось типу 5-дюймового Сяомі Редмі 4х, 2\16, або 3\32, і взагалі пофіг на наявність ЛТЕ. І чим подешевше.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Re: Смартфоны Asus

В каждой ценовой категории есть "бест бай". Этот смарт можно сравнивать с другими на базе снепа 636. И он как раз самый дешевый
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Смартфоны Asus

В каждой ценовой категории есть "бест бай". Этот смарт можно сравнивать с другими на базе снепа 636. И он как раз самый дешевый
Це тут народ перебирає процами і кількістю пам"яті. Я пів року тому 2-3 тижні шукав Сяомі Редмі 4х, або Редмі ноут 4х, 3\32. Обійшов 100500 магазинів по місту, обдзвонив 10050 місцевих продавців з ОЛХ. Всі вагонами продавали різні Сяомі 2\16, і пофіг, який проц, і яке там інше залізо. Основний критерій у покупців - ціна і колір. І це майже всі покупці так вибирають. Це я один, на ціле місто, мабуть, як якийсь збоченець прийшов і почав викабелюватись: подавай мені 3\32, і щоб Інтер працював. На мене всі продавці дивились квадратними очима, і через кілька хвилин озвучування моїх вимог - досвідос, не заважай торгувати. Народ розмітав ті Сяомі 2\16 за 3200-3500 грн. Все, що було дорожче 4000 грн вже продавалось із скрипом. Сяомі 3\32 навіть не хотіли привозити, бо вони дорожчі, і погано продавались.
А ви тут озвучуєте якийсь Асус за 6000 грн. Пролетить, як фанера над Парижем. Простим людям не треба 4\64, і взагалі не треба ЛТЕ (бо вони не знають, що це таке), їм треба колір і ціну <3500 грн.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Смартфоны Asus

raptor, багато з тих, хто спочатку бере дешеве гівно з 16 гігами, через два-три місяці забивають його повністю, слабкий проц починає тормозити на постійно зростаючих в об‘ємах і говно-коді сайтах, і розуміють, що треба вже брати щось краще і дорожче, а то лайно йде дітям/бабусям як дзвонилки, максимум із Вайбером, бо більше там нічого не встане вже..:)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Смартфоны Asus

raptor, багато з тих, хто спочатку бере дешеве гівно з 16 гігами, через два-три місяці забивають його повністю, слабкий проц починає тормозити на постійно зростаючих в об‘ємах і говно-коді сайтах, і розуміють, що треба вже брати щось краще і дорожче, а то лайно йде дітям/бабусям як дзвонилки, максимум із Вайбером, бо більше там нічого не встане вже..:)
Та їх і брали дітям, бабусям, жінкам, бо було це перед Миколаєм і Новим роком. А для себе, любимих, ті батьки і чоловіки брали, як правило, Айфони.:)
Та справа не в тому, хто що брав, а в тому, що щось трохи краще і трохи дорожче продавці не хочуть возити, бо "не продається". Треба х\з де замовляти, і х\з скільки чекати. Нє, ну звичайно, телефони за 6000 грн і вище - лежать на полицях, й шукати їх не треба. Але, тому й лежать, бо ціна не 130-150$.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Смартфоны Asus

raptor, може й бабусям, я про те, що хто починає "повноцінно" використовувати смартфон ("повноцінно" в лапках, тому що це, окрім Вайбера, ще й Фейсбук:D) - приходять до того, що треба брати щось краще.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Смартфоны Asus

raptor, може й бабусям, я про те, що хто починає "повноцінно" використовувати смартфон ("повноцінно" в лапках, тому що це, окрім Вайбера, ще й Фейсбук:D) - приходять до того, що треба брати щось краще.
Ну, може й так. Як воно буде в майбутньому - х\з. А станом не кінець 2017 року було так, як я описав - дешеве продавалось вагонами, чуть дорожче - навіть не привозили...
А на рахунок Асуса за 6000 грн - побачимо, чи "побідить" він конкурента Сяомі.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Re: Смартфоны Asus

raptor, багато з тих, хто спочатку бере дешеве гівно з 16 гігами, через два-три місяці забивають його повністю

У мене Redmi 4X 2/16. Постійно вільні 4-5 гігів з 10.36 доступних. Саме зараз вільно 6.52 ГБ. І тут питання, сенс переплачувати за більший об'єм пам'яті? Звісно, він зайвим не буде, але не для всіх потрібен.

P.S. з додатків встановлено: Viber, Facebook Lite, Twitter, Instagram, Telegram, Нова Пошта, Розетка, Speedtest + декілька програм типу NetMonitor, додатки всіх трьох наших операторів. Програма для відстеження "маршруток", ну і вбудовані різні додатки та сервіси гугл (крім фільмів та музики).
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Re: Смартфоны Asus

raptor, багато з тих, хто спочатку бере дешеве гівно з 16 гігами, через два-три місяці забивають його повністю, слабкий проц починає тормозити на постійно зростаючих в об‘ємах і говно-коді сайтах, і розуміють, що треба вже брати щось краще і дорожче, а то лайно йде дітям/бабусям як дзвонилки, максимум із Вайбером, бо більше там нічого не встане вже..
Не знаю, у мене Лєна P1m уже півтора роки - досі не заповнена повністю і працює справно. Правда я не фанат фейсбуків та інстаграмів...лише фб лайт стоїть і то мрію видалити :)
 
  • Like
Реакції: drmz

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Re: Смартфоны Asus

А на рахунок Асуса за 6000 грн - побачимо, чи "побідить" він конкурента Сяомі.
Победить, может и не победит, но часть аудитории немного отхватит у конкурента.. :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Смартфоны Asus

Победить, может и не победит, но часть аудитории немного отхватит у конкурента.. :)
Сяомі у всіх на слуху, в Асус можуть взяти чуваки, які мають наприклад їх ноути, котрі добре себе зарекомендували. На рахунок постів вище про оперативку, як на мене не геймерам то все і даром не треба...Була мото 2/16 і ніяких вилетів я не помічав чи нехватки пам'яті зі всіма фейсбуками, месенджерами і тому подібним не лайт версії...Точно так і тепер з сяомі 3/32 проблем немає...Музика вся в плей мюзік підписці, фото і відео відразу йдуть в Гугл диск і видаляються з пристрою ...Звичайно це при наявності гарного 3ж чи постійного доступу до вайфай, але для чого тримати на телефоні тони музики чи фото з відео, особливо коли є варіант втратити чи крадіжки, коли ваші фоточки стануть чиїмось "достоянієм"?!
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Re: Смартфоны Asus

Сяомі у всіх на слуху, в Асус можуть взяти чуваки, які мають наприклад їх ноути, котрі добре себе зарекомендували.
Я их ноута не имею, но асус взял бы потому что от 6-го зенфона остались только самые приятные впечатления. Он, кстати, до сих пор работает, отец пользуется.. :)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Re: Смартфоны Asus

Сяомі у всіх на слуху, в Асус можуть взяти чуваки, які мають наприклад їх ноути, котрі добре себе зарекомендували. На рахунок постів вище про оперативку, як на мене не геймерам то все і даром не треба...Була мото 2/16 і ніяких вилетів я не помічав чи нехватки пам'яті зі всіма фейсбуками, месенджерами і тому подібним не лайт версії...Точно так і тепер з сяомі 3/32 проблем немає...Музика вся в плей мюзік підписці, фото і відео відразу йдуть в Гугл диск і видаляються з пристрою ...Звичайно це при наявності гарного 3ж чи постійного доступу до вайфай, але для чого тримати на телефоні тони музики чи фото з відео, особливо коли є варіант втратити чи крадіжки, коли ваші фоточки стануть чиїмось "достоянієм"?!
Выскажусь за Xiaomi в плане "3/32". У меня такой аппарат.
При старте доступно 1,5-1,6 Гб из 3. За год использования у меня минимум оперативки было что-то около 970-990 Мб, меньше не смог достичь. Игры у меня простенькие, типа "Арканоид", "ПопПазл".
 
Зверху