Тариф «Смартфон ЗЕРО» (закритий)

Статус
Закрита.

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
я ще раз задав питання де знаходиться інформація про зміни крім сайту і, о чудо " я перевірила інформацію та хочу підказати, що за номерами, які Ви вказали, тарифний план не змінюється. Закривається інша версія пакету Смартфон Зеро. Наразі Ви можете продовжувати користування діючим тарифом.", вони видимо карти таро кидають щоб взнати
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
я ще раз задав питання де знаходиться інформація про зміни крім сайту і, о чудо " я перевірила інформацію та хочу підказати, що за номерами, які Ви вказали, тарифний план не змінюється. Закривається інша версія пакету Смартфон Зеро. Наразі Ви можете продовжувати користування діючим тарифом.", вони видимо карти таро кидають щоб взнати
Співробітники колл-центрів також мають здатність помилятися, як і прості люди. Вони також не завжди бачать нижнє підкреслення в назвах тп, між словами Смартфон і Zero.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
raptor, це зрозуміло, але тоді і на сайті треба писати уточнення, і операторам дати дані, я не операторів звинувачую а тих хто їм інф дає
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
та хай би ще жив тариф,але скільки ще буде то стільки буде, і так з серпня 2010 халява(починаючи з 3D Нуль Український).
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
в мене у мами еx файний , по 111 каже що змін немає , оператор каже що не баче щоб тариф закривався
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Одне питання а чи не відноситься Смартфон Зеро до лінійки тарифів Смартфон 3Ж? адже якщо фактично закривають майже всі тарифи мтс то що один тариф залишать?
 

Котик

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Львов
Не относиться. Только екс просто супер файный (смартфон_zero) относиться к ленейке просто супер.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
то тариф закривається чи ні ? бо я не знаю що робити лишатися на ньому чи перейти зараз на захід
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Фрешш,
а вдумчивей/ внимательно прочитать посдедние пару-тройку страниц - не..? :rolleyes:
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Умань
Телефон
Poco m5
Не пойму , толи глюк мой водафон или что не обновляется пакет интернета каждый день в приложении? Куда копать?
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
byshik, в мене сьогодні теж не оновлювались мб, тільки коли їх усі заюзав - прийшла спочатку смс, потім оновилось і показало нулі))
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Сьогодні оператор сказав в розмові, шо тариф діє до кінця місяця і тоді всіх абонентів переведуть.
 
Статус
Закрита.
Зверху