Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Помітив, що багато з тих, кому я розповідав за Моно ще на початку року і хто скептично ставився до такої ідеї банку зі словами "через місяць це прикриють" і "схоже на лохотрон", зараз поступово починають з'являтись в розділі переказів з позначками Моно.
А ті хто відкрито сміялись і говорили, що їх і в п24 все влаштовує нехай і з комісіями, зараз все частіше питають "а що там реально кешбек на АЗС", "перекази без комісій" і т.д.
Ну-ну :eek:

А в мене навпаки статистика: із 12 підключених залишилось 3. Решта розчарувалась в Моно і відправили "в смітник". Основні причини:
1) Необхідність постійно вибирати категорії кешбеку.
2) Комісії при поповненні з Привату.
3) Відсутність квитанцій.
4) Блокування платежів за кордоном (сам стикався з тим, що при оплаті на 27 тис. грн. вимагали підтвердити в додатку).
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ku4erz, Такі копії в бухгалтерію не здаси. Я сам всі оплати за конференції і т.п. роблю через Приват, бо компенсують тільки чеки із "мокрою печаткою"
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
а это сравнение к чему? мы же сейчас об удобстве говорим, а не о скорости перевода, хотя за год пользования моно ни разу задержек не видел

К тому, что лучше было пополнить через сайт оператора и не ждать 2 дня. Экономить на вводе данных (хотя можно подвязать карту и не вводить их каждый раз), но платить с упреждением это неудобно.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
Решили вопрос по лимиту рассрочки - вернули на 5000 больше . По тихому . Без уведомлений и сообщений. И на том спасибо.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
1) Необхідність постійно вибирати категорії кешбеку.
Да шоб это была самая большая проблема в пользовании кредитной картой:D
 

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
как может быть вариант с вводом данных карты через сайт и ожидания смс лучше, чем пополнение в приложении моно в одно касание?
Разница в ведении только данных с карты - аж 23 цифры. Смс приходит мгновенно. Что такое ждать?

им дают реально удобный сервис
У нас разное понятие удобства. Например, сгонять пополнить в терминал карту Моно, а потом с телефона, что по определению менее удобнее, чем с компа и всё это вместо того, чтобы пополнить ЛЮБОЙ другой картой с деньгами с сайта, где нужно ввести аж 23 цифры, которые я знаю наизусть и наберу быстрее, чем большинство номер телефона.

Весь Моно це і є "тыкать пальчиком в экранчик"
Для меня это очень важная проблема, поэтому почти и не пользуюсь. И не могу понять, чем оно удобнее.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
r0m1rez, Lorn, ваши старания тщетны, такое впечатление, что вы оправдываете свой выбор. Вы же видите, что коллеге поуху так называемые удобства пользования картой (
У нас разное понятие удобства
и это ключевое), на ваши доводы будет миллион контраргументов. Не рвите сердце:)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
lite, у меня в укрсиб онлайне и п24 очередей нет.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Для меня это очень важная проблема, поэтому почти и не пользуюсь. И не могу понять, чем оно удобнее.

Так якщо для вас воно незручне, то що ви намагаєтесь довести? Вам же ніхто не нав'язує, а говориться про доступний сервіс. Є люди, яким зручніше на поїзді 15, аніж на літаку 1,5 години. Їм так зручніше, але говорити, що поїзд краще - це прям дуже суб'єтивно.
А в мене навпаки статистика: із 12 підключених залишилось 3. Решта розчарувалась в Моно і відправили "в смітник". Основні причини:
1) Необхідність постійно вибирати категорії кешбеку.
2) Комісії при поповненні з Привату.

Як на мене, вибір категорій це все ж непогано. Та ж категорія подорожей не потрібна на постійній основі. Чи одяг. А щоб юзати більше категорій - юзайте більше карт)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Якщо в браузері швидше, то респект))
Не, быстрей вряд ли получится. Но мне, например, надо пополнять много номеров (больше 20 в месяц) и многие на большие суммы (сотня-другая кэшбэка получается). И я готов потратить на пополнение немного больше личного времени. Так что каждому свое.

Для справки - получается секунд тридцать на транзакцию, в среднем. Но вбивать столько цифр не надо - copy|paste отлично работает в том же портмоне.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
lite, у меня в укрсиб онлайне и п24 очередей нет.

У меня в Укрэксиме тоже нет, но не у всех деньги на др. карты приходят извне, зачастую их туда приходится класть и через Айбокс-Моню это делать удобнее всего.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
ku4erz, легче написать кто за такое не дает ничего - приват:)
Почти все дают кто имеет хоть какой то кеш.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В Гороха вже криза? Монобанк спамити з номера 50-7226523. Дзвінок, що я цікавився карткою Монобанку з лімітом в 100к. Хоча голос в роботітки той самий, яким спамить Приватбанк.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Не проблема. Як і не проблема купувати скретч-картки (такі ще є?) і поповняти рахунок вводячи код.
К сожалению, карточки сейчас без комиссии не продают. Так бы только так и пополнял, нравится сам процесс и собирать использованные.
Тут, якщо не зважати на відсутність комісії, ще й питання в зручності. В Моно в мене на поповнення йде десь 3-5 секунд в три тапа по екрану. А введення номера картки на сайті, потім смс підтвердження... ну такоє...
Обычный абонент пополняет раз в месяц 28 дней. Ну, или два.
Минуту можно и потратить.
А если у кого-то идёт пополнение 20 симок, то это либо на всю многодетную семью, либо что-то мутит.
да о чём речь? как может быть вариант с вводом данных карты через сайт и ожидания смс лучше, чем пополнение в приложении моно в одно касание?
Телефон может быть звонилкой. Или на старой версии Android. Или без Google Play, а ставить банковский клиент со сторонних сайтов страшно.
Или владелец не хочет замыкать оба фактора авторизации на одном устройстве.
 
Зверху