Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Следом за Oppo Oneplus представил 6T с отпечатком в экране.

Это чтобы им воспользоваться нужно чтобы беря в руки смарт автоматом включался экран.
Такой системы как у самсунг здесь нет, хотя аббревиатура AOD (не помню как расшифроватся), работает включаясь на пару секунд при включенном режиме чёрно-белый экран.

Т.е. нужен сканер или нет беря виркеи будет постоянно загораться экран.

А иначе сканер будет не доступен.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Oppo

На скільки можна судити по відео, сканер працює, коли ти береш в руки смартфон - загорається чорний екран з годинником, як на всіх Oneplus-ах, і можна розблоковувати відбитком.
Мені от більше цікаво як воно буде конфліктувати з додатками, де при вході на місці відбитка циферблат, як в тому ж Моно. На всіх відео, що я бачив, показували лиш розблокування екрана.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Re: Смартфоны Oppo

Більшість відповідей про OnePlus 6T, в тому числі і про сканер:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Когда выходит новый девайс, меня больше всего, кроме фич и характеристик, интересует, насколько дешевым и реальным будет ремонт, при разбитии стекла, например?:rolleyes:
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Есть тут пользователи этой чудной марки?
Интересны отзывы :)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Юзаю 3-ку майже 2,5 років. Все влаштовує, окрім просівшої батареї за цей час. Проте Dash Charge майже нівелює цю проблему - одна із найкрутіших фішок у OnePlus. По камері рятує ГуглКамера. Видає ще пристойні знімки. А інтерфейс без підлагувань літає досі так, наче апарат новий + офіційно пообіцяли 9-й Андроїд. І коли треба буде міняти, то не бачу особливих альтернатив - знову OnePlus.
Когда выходит новый девайс, меня больше всего, кроме фич и характеристик, интересует, насколько дешевым и реальным будет ремонт, при разбитии стекла, например?:rolleyes:
Не знаю скільки, але явно не так як на вашому айфоні. Я от, до речі, наклеїв захисне скло від самого OnePlus - 25 баксів воно вартувало. І за весь цей час воно досі як нове. Виглядає надійно, думаю врятувало би в разі чого.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
В наличии Oneplus 6. OxygenOS 9.0.2
Шустрый интерфейс, не лагает.
Уведомления работают правильно.
Хоть аккумулятор, якобы, слабый 3300 мАч экран свои 6-8 часов (как когда) честно отрабатывает.
Шустрая зарядка, если пользоваться родной Dash Charge.
С 12% до 91% ровно час.
Специально засекал.

Уже на подходе 6T. Причем заявленная стоимость без перекупов минимальной комплектации 6/128 примерно 570$.
Это не дороже чем был 6ка на старте.
Примерно.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
У меня op 3t и 6, все отлично, кроме работы CDMA, отвратительно. В android 9 вообще поломали переключение с cdma на второй слот...

В 6T нету led индикатора, что очень расстраивает.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
И еще после вчерашнего обновления обнаружил баг на одном из двух экземплярах 6ки
Версии прошивки одинаковые.
При совершении звонка или ответе на входящий интерфейс звонка моментально сворачиаается в зелёную кнопку в строке состояния и чтобы его заново активировать нужно вызывать его через Недавние запущенные.

Первый раз когда обнаружил, думал случайно нажал какую-то из кнопок (Домой или Назад).
Но нет. Так происходит и без нажатия.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Black_Shef, тоже было такое, я откатился назад на 8.1, сыро пока. В 9ке из-за новых жестов ещё и клава начала сворачиваться.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не знаю скільки, але явно не так як на вашому айфоні.

А чому кажеш, якщо не знаеш? Ні скільки на Ванплюс, ні на Айфоні.. :rolleyes:
Доречі, Айфони найдешевші по ремонту смартфони, якщо брати пристрої в їх ціновому діапазоні.

Добавлено через 3 минуты
25 баксів воно вартувало

Та хай мене покрасять... :eek: 700 грн за захисне скло?? за 100...150 грн 3д..5д також довго виглядає як нове.. доки не розіб‘ється.:D
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Maxxx, если прозрачное, тогда по краям не проклеивается или отступы от края. Если с рамками не оригинал, то слой клея только по краям, внутри ореол получается. У оригинала клей по всех поверхности. В общем оригинал самое то.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А чому кажеш, якщо не знаеш? Ні скільки на Ванплюс, ні на Айфоні.. :rolleyes:

Писали про XS i XS Max, що там заміна скла (екрана) буде вартувати 500 баксів. Думаю у 6T дешевше)
Та хай мене покрасять... :eek: 700 грн за захисне скло?? за 100...150 грн 3д..5д також довго виглядає як нове.. доки не розіб‘ється.:D

lsd вже відповів. По суті це єдине нормальне захисне скло. Жодне нормально не клеїлось через загнуті краї, а оригінальне як влите досі разом з оригінальною накладкою (теж 25 баксів) з (чи під) абрикосового дерева. Жаба звісно давила платити такі гроші за акси, але вони і правда виявились дуже крутої і практичної якості. Смартфон і в них виглядає як новий, а якщо зняти, то взагалі ніяких слідів використання.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Треба слухати тих, хто ремонтує. :) Якщо модулем міняти, ще й оригінал в офіційному сервісі, може й 500, а якщо переклеїти - буде дешевше. По XS ще нема статистики, а попередні моделі роблять вовсю. 3000 грн на X - це для "людини з вулиці".

Ось сборка на попередню модель 5T, думаю, що не оригінал. Для 6T ще нема.

По суті це єдине нормальне захисне скло.

Ну якщо варіантів нема, то що робити. Але дивно..:confused:
 

NPP

Реєстрація
27.09.10
Місто
Бердичев, Житом. обл.
Телефон
OnePlus 5 = KS+Life; iPad5 = Киевстар 3G Онлайн
Хорошая скидка на зарядное с кабелем.
Купон DL11H6 сбивает цену до $10.91 (необходимо выбрать бесплатную доставку. Напоминают, что ещё надо отказаться от страховки, но мне и не предлагали).
Оплата пайпалом.
 

Вкладення

  • Screenshot_20181110-073907.jpg
    Screenshot_20181110-073907.jpg
    434.5 КБ · Перегляди: 28
Зверху