Інтернет від Укртелеком

Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Поки ви тут підключення по оптиці обговорюєте, я "радію" ось такій швидкості. Картина вже кілька місяців така, навіть відео в 144р не подивишся)) Хоча раніше було 10-11 мбіт стабільно (зараз таке може 1-2 рази на день буває). Чи можна їм якийсь пінок під зад дати, щоб повернутись хоча б до стабільних 10 мбіт?

Подайте заявку через 0800 506 800 (з мобільного безкоштовно). У батьків так само було, з 15 Мбіт/с. впало до 2-3 Мбіт/с. і часто обрив був. Після подачі заявку за 2 дні зробили. На даний час ніхто Вегу не купував, представник Водафона заперечує покупку.
 
Реєстрація
29.10.18
Місто
Черновцы
Stiv, дякую за пораду. Спробую спочатку написати в ФБ, якщо не поможе, тоді вже зателефоную.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Укртелеком розпочав підключення абонентів до новозбудованої оптичної мережі в селах

Перші підключення у рамках проекту з розбудови оптики у 300 невеликих населених пунктів розпочато на півмісяця раніше запланованого терміну

З липня Укртелеком розпочав підключення абонентів до швидкісного інтернету в рамках реалізації проекту з розбудови оптичної мережі за технологією GPON. На першому етапі роботи з будівництва оптики ведуться у 16 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, де уже прокладено 40% мережі, а це понад 220 кілометрів. До кінця липня планується побудувати майже 600 км оптики загалом.

Завдяки цьому, тисячі мешканців 65 населених пунктів отримуватимуть інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с та матимуть змогу користуватися додатковими телекомпослугами, зокрема інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. До речі, у 26 селах досі не було інтернету.

Загалом, цей масштабний проект передбачає будівництво понад 3,5 тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній, у результаті чого широкосмугові мережі доступу охоплять оселі в майже 300 невеликих містах та селах. Реалізовує його Укртелеком спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател».
 
  • Like
Реакції: arki

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
З власного досвіду побудови pon можу сказати, що 600 кілометрів оптоволоконна по селах є еквівалентом приблизно 80-100 сіл з населенням близько 500-1000 осіб і доволі густою забудовою. І це на 16 областей...
p.s. у нас на 5 сіл з сумарним населенням 8 тис. осіб пішло ~50 км оптоволокна.
Темпи , звичайно, вражають:D
 
Реєстрація
02.11.09
Місто
Чернігів
Ще б і мапу побачити першого етапу не погано було б. Та і взагалі всього проекту
 
  • Like
Реакції: al-m
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Ще б і мапу побачити першого етапу не погано було б. Та і взагалі всього проекту

Заходите на сайт УТ, вибираєте область і населений пункт, який цікавить. Якщо є оптика, то тарифи будуть 50 Мбіт/с. і більше. Я так зрозумів, що експеримент з ВДСЛ був не вдалий і все ж таки вибрали основним gpon і fttb для багатоповерхівок.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
gpon якраз для села.
Не только. В Одессе и многоэтажки подключают к GPON, где есть техвозможность.

Добавлено через 11 минут
gpon якраз для села.

Якщо є оптика, то тарифи будуть 50 Мбіт/с. і більше.
50 Мбіт/сек це VDSL Там оптика заходить до АРШ і далі вже мідь до абонента. 100 Мбіт/сек це вже по ВОК с того ж АРШ тільки вже через ODF
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
50 Мбіт/сек це VDSL Там оптика заходить до АРШ і далі вже мідь до абонента. 100 Мбіт/сек це вже по ВОК с того ж АРШ тільки вже через ODF

А зараз ВДСЛ ще будують? Думав вже відмовились від нього. Батьків підключили, як інші провайдери роблять, оптика до будинку, а на останньому поверсі їхній ящик, далі 2 парний езернет кабель. Є можливість 1 Гбіт підключити, правда новий кабель треба буде і роутер.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А зараз ВДСЛ ще будують? Думав вже відмовились від нього. Батьків підключили, як інші провайдери роблять, оптика до будинку, а на останньому поверсі їхній ящик, далі 2 парний езернет кабель. Є можливість 1 Гбіт підключити, правда новий кабель треба буде і роутер.
Где есть возможность подключают. Но нового не строят. Тянут оптику под gpon. Вот я живу не в зоне действия vdsl и gpon. Хотя следующая улица запитана от активных шкафов. У меня adsl и как резервный канал меня устраивает, т.к. часто свет выключают. Да и модемы у меня не укртелекомовские. Абоненты думают, что за 1 грн. в месяц они получают модем, на который можно нагрузить 4 смартфона, два телека и пару компов и он будет тянуть... А когда говоришь, что если хотят всё, то надо покупать другой модем сильно удивляются и говорят, что будут отказываться......
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
а я сегодня и вчера с телекомовцами с профилями скорости "игрался". держало раньше более-менее, 20мбт потом пошли разрывы, снизили на 15мбт, всеравно есть, сегодня поставили 11мбт-реже но есть разрывы, отключил в модеме annexM вроде работает но за пол-дня одного разрыва все таки видел. не знаю уже как дождаться той оптики в октябре, с такой работой адсла да и их недолугих спецов это только нервотрепка
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
а я сегодня и вчера с телекомовцами с профилями скорости "игрался". держало раньше более-менее, 20мбт потом пошли разрывы, снизили на 15мбт, всеравно есть, сегодня поставили 11мбт-реже но есть разрывы, отключил в модеме annexM вроде работает но за пол-дня одного разрыва все таки видел. не знаю уже как дождаться той оптики в октябре, с такой работой адсла да и их недолугих спецов это только нервотрепка
Раз пошли обрывы, значит ухудшились первичные параметры пары или распределения или магистрали или и того и другого. Очень плохо если есть емкостная ассиметрия, а сопротивление изоляции отличное. У нас меряют ПИТом 801, а также рефлектометром. Давайте заявку на проверку линии. Дальше может еще больше линия просесть, а там и скорость. У кабельщиков должны быть приборы ПИТ. Рефлектометр у нас только инженеру доверили))).
 
  • Like
Реакції: arki

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
paskot, так в том то и дело что не хотят вызнавать что их линия проблемная, вперлись что это мой модем виноват, грят бери новый старый грозой подпален, емкости бп слабые и тд. дело в том что у меня уже 4 модема было а сейчас поставил д линк 2500 он зимой чудесно линию держал а теперь и он не хочет. разве может теперешний китайский шлак сравнится с тогдашним оригинальным железом.. оператор составляет заявку на проверку линии но толку с того нет, они линии не ремонтируют а понижением профиля все лечат... не знаю что делать
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
arki, а как проверить эти разрывы ?
кроме меня их видит ихний программист в моей статистике

вот скрин вебинтерфейса роутера который они мне принесли что бы поработал у меня. твердят что мой модем проблемный



У нас меряют ПИТом 801
сегодня я у их монтера спросил каким прибором они проверяли мою линию так он понятия не имеет какие они есть. а их програмист сказал что у них нет таких приборов
 
  • Like
Реакції: al-m
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
paskot, так в том то и дело что не хотят вызнавать что их линия проблемная, вперлись что это мой модем виноват, грят бери новый старый грозой подпален, емкости бп слабые и тд. дело в том что у меня уже 4 модема было а сейчас поставил д линк 2500 он зимой чудесно линию держал а теперь и он не хочет. разве может теперешний китайский шлак сравнится с тогдашним оригинальным железом.. оператор составляет заявку на проверку линии но толку с того нет, они линии не ремонтируют а понижением профиля все лечат... не знаю что делать
Делайте заявку и жалуйтесь через месенджер на оф странице Укртелекома. Это всё читает руководство. Обязаны отреагировать. Если у Вас номер цифровой, то на кроссе должны быть измерительные приборы, чтобы мерять линию. У нас тоже понижают профиль, но только для того, чтоб до приезда монтера или кабельщика услуга хоть как-то работала.

Добавлено через 8 минут
arki, Zhone Paradyne ставить нужно!
Linksys wag 320N тоже мёртво линию держит. Это из недорогих. Немецкие Fritz!box тоже отлично держат линию, но они работают через PPPoE и надо брать интернациональную версию. Но они дороже. К тому же последние модели как adsl/vdsl, так и ethernet.

Добавлено через 26 минут
сегодня я у их монтера спросил каким прибором они проверяли мою линию так он понятия не имеет какие они есть. а их програмист сказал что у них нет таких приборов
У нас специалист по интернету имеет этот прибор. Плюс нам выдали их три штуки. В конце концов у старых спецов должен быть мегаомметр. С чем же тогда у Вас монтер ходит? У меня и тестовый модем, и пит. У нас на участке тоже есть "монтеры-рукожопы" и перидически я к ним езжу для того, чтобы ремонтировать заявки ШПД. Если есть у нас такие приборы, то должны быть и по всему Укртелекому.

Добавлено через 35 минут
вот скрин вебинтерфейса роутера который они мне принесли что бы поработал у меня. твердят что мой модем проблемный
Этот модем какую-то хрень показывает по сигнал/шуму, затуханию линии и макс скорости:dash1:
 
Останнє редагування:
Зверху