Свавілля Київстар

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну шо за дібіли в офісах Київстар працюють. Прийшов замінити сімку. Так цей кретин самовільно мені тариф замінив з тарифу Комфорт з послугою "Плати коли користуєшся" на "онлайн".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ну шо за дібіли в офісах Київстар працюють. Прийшов замінити сімку. Так цей кретин самовільно мені тариф замінив з тарифу Комфорт з послугою "Плати коли користуєшся" на "онлайн".
Якщо вже нашого брата можуть "облапошить", то що казати про "валянків"?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я звик, що завжди співробітник наголошує, що є пропозиція. Я зазвичай відмовлявся, лише раз погодився.
Не передбачав, що знайдеться такий хитрий йолупе, який все зробить мовчки.
Але на кожного продавця-свинорила знайдеться свій свинорил-антісвинорил.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, він хотів як краще (абонплата 35 замість 60), а вийшло як завше...
Я скільки заміняв сімки мені жодного разу нічого і не пропонували, і не міняли, слава богу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Длительность сессии стала 60 минут вместо 180 (я на контракте), обратился к оператору. Сегодня пришел ответ.

Пора воспользоваться MNP
Убедись, что у тебя APN прописан именно www.kyivstar.net , а не internet.
 

blacksn

Samsung Galaxy Note 10
Реєстрація
09.08.10
Місто
Луцьк
Телефон
Samsung Galaxy Note 10
blacksn, по прибытию в домашний регион нужно послать СМС , совершить входящий или исходящий звонок , проверить счет (на выбор ) .

Этого на сайте нету. Абонент сам догадываться должен или как??? Почему не ведут журнал выезда и приезда в регион еще, чтоб нужно было приехать в офис, написать заявление о выезде из региона и расписаться в журнале выездов/приездов. а они у себя чтоб в билинге отметили, что я вернулся, если технически не могут реализовать это, чтоб автоматом работало.

Добавлено через 2 минуты
blacksn,
Разговор с поддержкой задокументирован?
Если да, я бы обращался на урядовую.

Добавлено через 2 минуты
idea, единственное не регламентированное правило, за которое надо раздолбать НКРС, это "право ОпСоСа на власний розсуд призупиняти обслуговування у випадку зловживання абонентом", что есть злоупотребление и где края "власного розсуду", пора бы уже расписать.

Есть опыт обращения в НКРЗ по поводу Утела - они обратились в Укртелеком, что к ним обратился абонент, просим ответить, а те дали отписку такую же. Тоже самое с НКРЕКП по поводу коефициентов за газ - дают запрос в облгаз, а те отвечают. Это ненужные организации, которые кроме того, что жрут бюджетные деньги ничего не делают. По крайней мере для абонентов.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У нас лібертаріанська країна, регулятори лиш працюють для великого бізнеса, щоб встановлювати вигідні їм тарифи та захищати неринкові умови для них.
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
У меня контракт и корпоратив , тоже заметил , что рвет сессию каждые 60 мин, точка доступа www.kyivstar.net
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Зациніть переписку із представником Київстару у фейсбуці. Я в шоці вони із головою взагалі дружать??? Мене консультант запевняє що: швидкість 0,8 Мбіт / c комфортна для використання всіх популярних послуг на вашому смартфоні: сервіси в месенджерах, передача невеликих файлів, відео і музики в хорошій якості.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Саня-068, на смартфоне с разрешением 640 на 400 , а у кого они такие :eek:
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Мене консультант запевняє що: швидкість 0,8 Мбіт / c комфортна для використання всіх популярних послуг на вашому смартфоні: сервіси в месенджерах, передача невеликих файлів, відео і музики в хорошій якості.

А где консультант ошибся, пардоньте?
 
  • Like
Реакції: rezz

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

"Хороша якість" не "відмінна", но с таким шейпом я спокойно смотрел YouTube 480p, качество было ХОРОШИМ. Не отличным, не плохим, а хорошим. Поэтому консультант ни разу не соврамши.
 
Зверху