Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

Staslviv,
Клон не полный, кроме очереди еще и отделений много меньше.
 
  • Like
Реакції: Saab

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

Лучше пользоваться приватом, потому что клон могут легко бросить, выбросить, как презерватив.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

Есть в Одессе места, где Привата на несколько километров кругом нет, так очередь в А-банк - мама не горюй.

Насколько я понял, все плохие активы Привата в А-банк перекочевывают. Когда г.вном переполнится, сделают Б-банк.

Долларовые депо нормально выдают, так же, как и в Привате.

По поводу акции - думаю воспользоваться, голда вроде как и в Привате будет проканывать.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

А смысл от бомж-Голда? Если есть кредитный лимит в Привате, то А-банк не даст лимит.

Добавлено через 6 минут
Я сомневаюсь, что Привату есть смысл ронять А-банк, т.к. это приведет к оттоку вкладов из самого Привата + удар по репутации.
"Колома и К" изначально готовили его для продажи, но не получилось (в отличии от другого банка (-ов)).
Если нести валюту, то лучше в "мамку". Если хотите раздробить лимиты (ФГВ, по кубику), то тогда очень даже вариант.
Я бы вообще, сейчас повременил с заносом валюты на депо.

Добавлено через 9 минут
По поводу акции - думаю воспользоваться, голда вроде как и в Привате будет проканывать.
Прийти в Приват с голдой А-банка? И шо? Менеджер улыбнётся и попросит показать карту Привата.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

ХЗ, меня с картой А-банка в Привате за своего принимают.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Обсуждения А-Банка ( клон привата)

ПотапаПапа, полегче в выражениях, пожалуйста
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

По вашему мнению лучше пользоваться Приватом или А-банком ?
просто в А-банке меньше очередь :feel:
http://a-bank.com.ua/page.php?256 и вот еще думаю где там подводный камень :feel:

Подводный камень выпирает шо небоскреб. Голд карты у них и так бесплатны, но за голд клуб заноси 20 грн. в месяц.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

Думаю, что по этой акции они будут бесплатны на все время депо, под которое их откроют.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

Думаю, что по этой акции они будут бесплатны на все время депо, под которое их откроют.

А зачем а-банковские карты? С ними же гемора немеряно? Почему не приват?
 

Staslviv

Заблокирован
Реєстрація
20.02.11
Місто
Львов
Телефон
супербюджетная жабка
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

А зачем а-банковские карты? С ними же гемора немеряно? Почему не приват?

а вообще зачем голд карты ? в чем их реальное преимущество перед Мастер кард и даже перед Электрон :eek: если я не буду платить в забугорных интернет магазинах ?
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

У меня золотые карты Привата и А-Банка. В льготном Голд-клубе в обоих банках. Гемора нет никакого. В некоторых схемах очень удобно иметь карты обоих банков. Но каждому своё...
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

У меня золотые карты Привата и А-Банка. В льготном Голд-клубе в обоих банках. Гемора нет никакого. В некоторых схемах очень удобно иметь карты обоих банков. Но каждому своё...


Ок, у меня тоже голд карты а-банка и привата. Как я не игрался с а-банком, чтобы найти ему реальное применение, у меня ничего не получилось. Расскажите, у кого получилось.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

panatar, зарегать в изе и получить 30 грн за каждую карту:D
некоторые ради 30 грн/карта открыли в дельте 100500 реальных карт (не виртуалки)
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

panatar, зарегать в изе и получить 30 грн за каждую карту:D
некоторые ради 30 грн/карта открыли в дельте 100500 реальных карт (не виртуалки)

Ну разве что.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

Arbitr, нет нет ты все правильно понял ;)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

у нас тут есть такие "моисеи" шо по 100-200 "евреев" зарегистрировали... Аж регистрационная служба сломалася!
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Re: Обсуждение А-Банка ( клон привата)

А в а-банке имеются карты для выплат?
 
Зверху