Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Re: Нові тарифи Київстар лінійки "Без меж" та "Максимальний Безлім"

Т.е., если мой основной номер для Вайбера КС и в настройках телефона установлено, что КС для звонков, а для карточки Лайф в настройках телефона установлено, что она для интернета, то мне будут приходить сообщения через Вайбер?

да.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Нові тарифи Київстар лінійки "Без меж" та "Максимальний Безлім"

Ага, только вываливаться будет через некоторое время потому, что симку вытащил...
Нічого подібного. Вже рік минув, як я руімку Інтера вийняв із свого старого телефона. А Вайбер там підв"язаний до номера тієї руімки, і ще жодного разу він не вивалився.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Приближается час X для контрактных тарифов КС. В раздумьях, стоит ли подключить КС 4g? Пользуюсь мобильной связью КС (сейчас тариф за 35 грн.), ДИ КС, за который плачу пока, по акции, 90 грн. (до 01.02.20), потом будет 120 грн. Что посоветуете?
P.S. Останавливает только то, что при переходе на контракт сольется воедино и моб. связь и ДИ (. Я за разделение этих услуг)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо "Все разом" тоді варто перейти. Треба аналізувати що було і що стане. Якщо окремо Київстар без ДІ тоді чи влаштовує мінімум 150 грн/місяць і чи потрібен безлімітний інтернет. Якщо окремо тоді краще lifecell я би взяв.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Якщо "Все разом" тоді варто перейти. Треба аналізувати що було і що стане. Якщо окремо Київстар без ДІ тоді чи влаштовує мінімум 150 грн/місяць і чи потрібен безлімітний інтернет. Якщо окремо тоді краще lifecell я би взяв.

Було 155, стане 150:).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Звісно треба. До 22 жовтня.

Добавлено через 1 минуту
Останавливает только то, что при переходе на контракт сольется воедино и моб. связь и ДИ (. Я за разделение этих услуг)
Все норм буде. В Мій Київстар будеш перемикатись між мобільним номером і рахунком ДІ в одному акаунті.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Звісно треба. До 22 жовтня.

Якби в нашому місті був нормальний провайдер, окрім КС, питань би не було. Той провайдер що є (більш менш нормальний), за ті самі гроші, що й КС дає вдвічі меншу швидкість:(
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Звісно треба. До 22 жовтня.
Добавлено через 1 минуту
Все норм буде. В Мій Київстар будеш перемикатись між мобільним номером і рахунком ДІ в одному акаунті.
от 16/10 Captain
А чого ви думаєте нові тарифи саме з 22 числа? Можливо тому, щоб залишилось не менше 7 днів до кінця місяця, щоб оголосити примусовий перехід на нові тарифи для контракту з 1 листопада. Тобто 22 числа нові тарифи. На старі перехід закритий. 23 числа розсилають інформацію про примусовий перехід на нові тарифи контракту...
Но це не точно.
раздвоение?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Реєстрація
21.10.16
Місто
Изюм
Телефон
SE J20 ; Nokia1100 F+ с ГБА, 4G Smart S,КС ДЕ, КС Онлайн
О лучших тарифах можно спорить бесконечно, но худшим считаю новый Киевстар Комфорт- тариф "ниочём"- 100мБ и 30мин на врагов. У красного и желтого есть получше.
 
  • Like
Реакції: lite

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Ури-65, то шо инета/звонков зажлобили, это, конечно, минус большой тарифу - со ста мегабайтами даже инет не почитать с оперы мини, а 30 минут на врагов с поминутным расходом это вообще мелочь. Но для малоговорящих абонентов сети КС он по-прежнему лучший с опцией "Плати, когда пользуешься". Да и для любителей каждый день поболтать в сети КС, он самый дешевый из доступных с месячной абонкой остаётся.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Но для малоговорящих абонентов сети КС он по-прежнему лучший с опцией "Плати, когда пользуешься". Да и для любителей каждый день поболтать в сети КС, он самый дешевый из доступных с месячной абонкой остаётся.
Полностью согласен с оценкой тарифа. Среди тарифов новой линейки КС, ТП "Комфорт" точно остаётся последним "спасательным кругом" для большинства пенсионеров, которым нужны только звонки в сети и с небольшой абонкой (ещё оптимальным тарифом для общения у КС был контр. ТП "Семья", но его "-" в процедуре подключения к контракту, да и контракте, как таковом:rolleyes:).
Ещё в "+" к ТП "Комфорт" (хотя и жёстко порезанному, в сравнении с прошлым "2018", - вследствии чего было утрачено статус "хорошего и сбалансированного":) тарифа), нужно отнести возможность выбора опции пользования(!), - какой нету у других операторов, но что очень улучшает/упрощает использование (и оплату) услуг, в зависимости от надобности в них.;)
 
  • Like
Реакції: Dawn

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

І звідки в них руки ростуть :)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

В месенджерах лише не тарифікується текст, все решту картинки піде трафік, в лайфа такого такого дурдому нема, там повністю нічого не тарифікується в месенджерах.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

В месенджерах лише не тарифікується текст, все решту картинки піде трафік, в лайфа такого такого дурдому нема, там повністю нічого не тарифікується в месенджерах.

У лайфа не тільки тарифікації нема, а ще й нормального мобільного додатку, покриття у метро, послуг другого номеру та додаткової SIM-карти та ще ряда інших послуг :D
 
Зверху