Тарифи контракту «Smart» (2020) (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тарифи діють по всій території України. Обсяг послуг нараховується 1-го числа кожного календарного місяця.
З 01.05.2024 закривають тариф Smart+ (переведення на "LOVE UA Рух Контракт")
Тариф​
Київстар Smart Регіон​
Київстар Smart Mаx+
Пакет послуг на місяць
100
200
275
375
450
600
900
1200
Дзвінки в мережі​
Безлім
Безлім
Безлім
Безлім
Безлім
Безлім
Безлім
Безлім
Iнтернет​
30000 МБ​
12 Гб​
Безлiм
(40 ГБ, далі - шейп)​
Безлiм
(80 ГБ
, далі - шейп)​
Безлiм
(40 ГБ, далі - шейп)​
Безлiм
(40 ГБ, далі - шейп)​
Безлiм
(40 ГБ, далі - шейп)​
Безлiм
(40 ГБ, далі - шейп)​
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Італії, Польщі, Німеччини й Чехії​
300 хв/міс​
120 хв/міс​
180 хв/міс​
300 хв/міс​
600 хв/міс​
1000 хв/міс​
2000 хв/міс​
3000 хв/міс​
SMS на українські номери​
300 SMS​
120 SMS​
180 SMS​
300 SMS​
600 SMS​
1000 SMS​
2000 SMS​
3000 SMS​
-​
50 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
-​
50 грн/міс​
50 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
-​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
+100 грн​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​
0 грн/міс​

З 1 грудня для тарифів Smart та Smart+ ви можете підключити 2 Суперсили (5 ГБ (лише для тарифу Smart), 100 хвилин на інші мережі та за кордон (лише для тарифу Smart+), 100 SMS по Україні, Київстар ТБ, Роумінг)
Соцмережі та месенджери без обмежень
Соцмережі та месенджери без обмежень - Спілкуйтесь та діліться враженням у включених соцмережах та месенджерах, без тарифікації трафіку через офіційні додатки:
Instagram, Facebook, Twitter, Tinder, Pinterest, Viber, WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Skype, WeChat, Tango, Snapchat, iMessage, Google Hangouts, LinkedIn, Waze, Google Maps

Вільна музика, Відео на ходу та Ігри без обмежень
Вільна музика Слухайте будь-яку музику з включених сервісів без тарифікації трафіку через офіційні додатки:
Apple Music, Звук, YouTube Music, SoundCloud, Deezer, Google Play Music, Spotify, Радіо Київстар
Відео на ходу Дивіться улюблені фільми, серіали та ТВ-канали з включених сервісів без тарифікації трафіку через офіційні додатки:
YouTube (включаючи YouTube Kids), Київстар ТБ, Megogo, Oll TV, Divan TV, 1+1 video, Netflix, Amazon Video
Ігри без обмежень Грайте в популярні ігри й відвідуйте світові платформи геймерів без тарифікації трафік через офіційні додатки:
Call Of Duty Mobile, Twitch, Steam, Minecraft, World Of Tanks Blitz

Вартість послуг понад тарифний обсяг
Мобільний інтернет після використання мегабайтів (щоденно 10 пакетів по 100 МБ)10 грн/пакет
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії1,50 грн/хв
Дзвінки на номери номери інших країн, крім Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехіїоплачуються за умовами послуги «Світ на зв'язку базовий», якщо не підключено інший пакет для дзвінків за кордон.
SMS по Україні, пакети 10 SMS
після використання повідомлень
3,00 грн/пакет
 
Останнє редагування:

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Из чего такой вывод
Вывод делается из увиденного.
Из того что Турки дают больше, но сколько времени они будут давать?
Меряют по факту, вот я и вижу 60 грн и 20 гб и 12 гб и 150 грн. А когда будет у тех дороже, вот тогда и погорим иначе. :)

до конца 2020 года здесь может и не быть тех людей которые сейчас вам что-то обещают
Это можно применить в любой ситуации. Может быть завтра НЛО прилетит а может и нет. Зачем гадать на кофейной гущи ?
Чому всього 12 Гб? Насправді, якщо дивитися об'єктивно, то більшість мб йде саме на відео, а тут напакували купою безкоштовних сервісів, які трафік не використовують. Тому насправді це не всього 12 Гб, а значно більше. Але це якщо бути об'єктивним.
Готовы платить 150 грн за 12 гб, платите. Я буду платить иначе и получать больше, на много больше.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Готовы платить 150 грн за 12 гб, платите. Я буду платить иначе и получать больше, на много больше.

Знову свої 12 Гб.... ясно ж написав, що цифра на практиці набагто більша. Включи відео і дивись цілими днями, а 12 Гб на залишку списуватися не будуть!!! Той хто не хоче чути, як не старайся - ніколи не почує...
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Rom1x, замена Турецкого сео гораздо реальнее чем вероятность нло

Добавлено через 2 минуты
Знову свої 12 Гб.... ясно ж написав, що цифра на практиці набагто більша. Включи відео і дивись цілими днями, а 12 Гб на залишку списуватися не будуть!!! Той хто не хоче чути, як не старайся - ніколи не почує...

Евроспорт входит в такое круглосуточное видео? Нет. Так что не всякое видео
 
Останнє редагування:

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Знову свої 12 Гб.... ясно ж написав, що цифра на практиці набагто більша. Включи відео і дивись цілими днями, а 12 Гб на залишку списуватися не будуть!!!
Славик, я не хуже тебя понимаю и знаю что такое 12 гб в тарифе, в котором 12 гб. Или ты хочешь сказать
а) закачка на облако будет безлимитная
б) скайп у меня будет безлимитный
в) браузер и новости в нём безлимитные ?
и т д
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Славик, я не хуже тебя понимаю и знаю что такое 12 гб в тарифе, в котором 12 гб. Или ты хочешь сказать
а) закачка на облако будет безлимитная
б) скайп у меня будет безлимитный
в) браузер и новости в нём безлимитные ?
и т д

Повний безліміт за 225 грн/міс підійде для всіх, хто не випускає смартфон з рук, або використовує як осовний канал інтернету вдома. Тариф за 150 грн для тих, хто не використовує:
а) і б) і в) на протязі всього дня безперервно і в промислових масштабах.
Не розумію в чому проблема? Вибір є кому і що потрібно, як на мене.

Добавлено через 2 минуты
Rom1x, замена Турецкого сео гораздо реальнее чем вероятность нло

Добавлено через 2 минуты


Евроспорт входит в такое круглосуточное видео? Нет. Так что не всякое видео

Звичайно. Канали Євроспорт входять в пакет каналів наприклад Мегого, яке є безлімітним в тарифі за 150 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.10
Місто
Харків
Телефон
Realme GT NEO2 5G
Услуга SIM для планшета в этом тарифе 30 грн. И платить уже нужно 130 грн/месяц.
А сейчас у меня скидка 10% на абонку и SIM для планшета бесплатно плачу 85.5 грн.
Плюс консультант (по 466) сказала, чтобы подключить SIM для планшета нужно ехать ЦОА, надо менять симку для интернета. Поэтому подожду с переходом!
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Повний безліміт за 225 грн/міс підійде для всіх, хто не випускає смартфон з рук, або використовує як осовний канал інтернету вдома.
Занадто дорого, дзвінків на зовнвшні мережі за ці гроші мало. Хоча би посекудка була.
Тариф за 150 грн для тих, хто не використовує:
а) і б) і в) на протязі всього дня безперервно і в промислових масштабах.
Це зовсім не коштує таких грошей, ще і контракт, що потребує щомісячної оплати.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

EricX, звонки зажали конкретно даже в сравнении с прошлой линейкой
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Евроспорт входит в такое круглосуточное видео? Нет. Так что не всякое видео

В тариф за 150 грн. включений Відео на ходу. Вибирайте любий сервіс, оплачуйте підписку і дивіться без витрат трафіку Євроспорт і всі інші телеканали, які офіційно дозволені в Україні.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

У кожного своя думка. Комусь підходить - комусь ні. Комусь дорого - комусь ні. Якщо цей тариф певним людям не підходить - вони виберуть інший, а кому норм, то підключить і буде користуватися. Що ми зараз обговорюємо взагалі? На смак і колір як говориться....

Мы обговариваем регресс тарифов в сравнении с прошлой линейкой. Хотя многие пытаются выдать за развитие рынка.

Добавлено через 5 минут
Stiv, тариф включён видео на ходу Lite а в этот пакет Eurosport не входит Почему я именно о нём и спросил :)
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Регресс тарифов очень значительный, самый сильный за последние года 2.5-3. Если бы только цены подняли... Заметно порезали наполнение введя разное очковтирательство в виде "сервисов"
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Stiv, тариф включён видео на ходу Lite а в этот пакет Eurosport не входит Почему я именно о нём и спросил :)
Он есть в подписке megogo. Оплати мегого и смотри. Трафик тебе уже на халяву в мегого согласно тарифа.
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Заметно порезали наполнение введя разное очковтирательство в виде "сервисов"
Правильно зачем сервисы? Лучше канал без шейпа с полным анлимом и торренты на полную. И сетка на коленях. А потом из-за таких качков, нормальные люди не могут сетью пользоваться.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Мы обговариваем регресс тарифов в сравнении с прошлой линейкой. Хотя многие пытаются выдать за развитие рынка.

Добавлено через 5 минут
Stiv, тариф включён видео на ходу Lite а в этот пакет Eurosport не входит Почему я именно о нём и спросил :)

Може я щось плутаю, але немає такого як Відео на ходу Лайт. Просто Відео на ходу. В підписці Мегого є канал Євроспорт 1 і 2.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Stiv, тариф включён видео на ходу Lite а в этот пакет Eurosport не входит Почему я именно о нём и спросил :)
Де ви таке прочитали? ОЛЛ ТВ, ДиватТВ, Мегого транслюють канал і трафік безлім до них. Чи ви хочете, щоб вам Київстар ще оплатив підписку на ці сервіси. Може ви сплутали з Kyivstar Go TV лайт?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Правильно зачем сервисы? Лучше канал без шейпа с полным анлимом и торренты на полную. И сетка на коленях. А потом из-за таких качков, нормальные люди не могут сетью пользоваться.

А сервисы сеть не грузят?
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Лучше канал без шейпа с полным анлимом и торренты на полную.
Я это не пропагандирую. На дешёвых тарифах шейп может быть и даже нужен при загрузке сети, как и отсутствие безлима, но не нужно абонентов считать за идиотов.

Добавлено через 3 минуты
А сервисы сеть не грузят?
Просто шаг вправо-шаг влево, доставляют оператору массу профита, учитывая разные поминутки, округления трафика и разрывы интернет-сессий по времени.
 
Останнє редагування:

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

А сервисы сеть не грузят?
По сравнению с торрентами, нет. Изучи как работают обе технологии. Даже самое элементарное, если бы грузили то КС не продвигал бы их так активно.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Извините, если я помешал вашей высокоинтеллектуальной беседе;), но все-таки напишу, что тарифы мне нравятся. Да, может дороговато, но курить ещё дороже:D Каждый найдёт себе по душе и по карману. Ну а если нет-то welcome to 3Mob:D:D:D
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Re: Тарифы контрактной линейки "Smart"

Регресс тарифов очень значительный, самый сильный за последние года 2.5-3. Если бы только цены подняли... Заметно порезали наполнение введя разное очковтирательство в виде "сервисов"

Основне це хвилини порізали ну і забрали безлім самому дешевому тарифі. Якщо брати мій тариф Київстар 4G Extra 2018 за 155 грн. з наповненням хвилин і смс, то далі його оновили до 225 грн, а зараз він вже Київстар Smart Mаx за 300 грн.
 
Зверху