Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 161
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У нас в области так же, покрытие за городом часто не работает и вываливается в 2жо.
По ужгороду теж вивалюєтья, а особливо погано, коли при дзвінку падає в 2ж і починаються свистопляски з amr-wb який то вмикається, то відключається. Ситуація схожа на радєйку і стереозвук за містом...Мало позитиву в таких розмовах.
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
Понятно , а я надеялся , что за 7 км поймаю. 3 ж за окном ловит , а в доме нет, может 4 ж словит
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Заметил , что при зарисовке карты , киевстар в 4ж ставит покрытие дальше чем в 3 ж. Я так понял при 4 ж радиус покрытия увеличивается?

Могу только за себя и Харьков сказать - да, разница по покрытию заметна, LTE ловит там где 3G уже нет.
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Качество номер 1, сижу я в нете и с 4G сеть падает в 2G, при полной шкале. И это по 125грн для пересичного.:D
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Скорее всего глюки вашего терминала
У мене при увімкненні вайфай трубка випадає в 3ж...при чому це лиш на Київстар. Лайф і водафон вісять нормально в 4ж. Ще помітив, що якщо їхати з міста(у нас 1 БС Київстар) то 4ж тримає досить далеко від БС, а от повернення супроводжується еджем до самого центра міста, поки не перемкнеться в 3 і потім 4ж
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Матвєй, ну у человека в профиле Киев, а в Киеве LTE работает практически безупречно, никаких выпадений нет, 2G можно увидеть только в лифте/подвале. Поэтому с такими симптомами надо грешить на свой телефон, а не оператора.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Clickable
 
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
В общем проверил , нифига их 4 ж не ловит даже там где 3 ж одно деление.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Покрыть Каменское, Пришиб, Новобогдановку - "изи", Токмак - "та не, сюда мы суватся не будем, на перегруз в 3ж пофиг"
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Качество номер 1, сижу я в нете и с 4G сеть падает в 2G, при полной шкале. И это по 125грн для пересичного.:D

Ну всё правильно же - 3G имеет самое небольшое покрытие, 2G самое большое, LTE посередине с более высоким приоритетом.
Нет LTE - выпадает в 2G, если вы в таком месте где LTE еле ловит, 3G там скорее всего просто нет.

Да и 125₴ это всего 5$. Смех а не деньги, имхо, нечему удивляться что у нас такое плохое покрытие. Оборудование покупают за доллары и его нужно много.

Добавлено через 1 минуту
Скорее всего глюки вашего терминала

Вряд ли, у меня дома такая же история. 3G там просто не видать, LTE на 1-2 деления и 2G полное.
При звонке гарантировано плохое качество звука, видимо потому что 2G жутко перегружен - в нём даже данные не передаются.
А 3G ловит только у окна с другой стороны дома.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=15921]Logshield[/MENTION]
"5$. Смех а не деньги, имхо, нечему удивляться что у нас такое плохое покрытие. Оборудование покупают за доллары и его нужно много."

А нічого, що до того бабки брали не малі, при тому майже не розширюючи мережу. Може вам нагадати вартість мегабайт і хвилини розмови на інших?! Я розумію, що оператора тепер давить жаба давати бабло на інфраструктуру, замість того, щоб розкидати їх по власних кишенях
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
А нічого, що до того бабки брали не малі, при тому майже не розширюючи мережу. Може вам нагадати вартість мегабайт і хвилини розмови на інших?! Я розумію, що оператора тепер давить жаба давати бабло на інфраструктуру, замість того, щоб розкидати їх по власних кишенях

До того це коли?
Коли пакет на місяць коштував 10₴ та надавали 100МБ у 2G мережі?
О да... бабки не мало :dash1:

Нагадайте мені вартість однієї базової станціі, ліцензування софту, аренди башт чи площі для встановки башт, варість самої башки, электроенергії, обслуговування, підведення оптоволокна та іншого, тоді і поговоримо.

По факту я бачу що у Харкові Київстар має мережу набагато кращу за конкруентів, а сама мережа по країні постійно доповнюється новими містами та селищами.

Будувати на дорогах та в полях / лісах мережу на високих частотах ніхто не буде, окрім Lifecell, котрий живе за рахунок дотацій від турків.

Єдине до чого я можу доколупатись так це до того що до цих пір ми не маємо підтрими VoLTE, eSIM, Visual Voicemail, Wi-Fi Calling та останньої генерації LTE.
Але коли дивишься на те як люди давляться за копійки, розумієш чому це так і чому штат операторів підтримки значно скоротили, бо на все це гроші потрібні
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=15921]Logshield[/MENTION] для того, щоб брати нормальні гроші за мобільний зв'язок, треба спочатку побудувати нормальну мережу і без вкладення своїх бабок тут ніяк! От буде коврове покриття у оператора по всій країні з нормальним інтернетом, яким можна користуватися будь-де, питання немає. А так 4ж/3ж лиш у великих містах і то не завжди доступне, то вибачте мене...П.С. на той час ціни за едж інтернет були досить не малі, в переводі на тодішні зарплати. В умовах міста я можу і вайфай зловити для інтернету, а от в дорозі чи змістом необхідний саме мобільний інтернет...Про то як спаскудили голос, я взагалі мовчу, особливо з "пляшущим" amr-wb в едж
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху