Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Под номером пишет изменить тариф и открывается список тарифов. Было нормальное приложение, стало хрен знает что, в т.ч. виджеты особенно "удались".
Не є такого, тому ж і пишу
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В Плей Маркету зашили ж Мій Київстар стару версію 1.0 Чому не залишають версію 2.0 ? Як на мене вона була найкраща. Деяких примусово переводять на 3.0 що є додатком для бабусь (лайно повне з нульовим функціоналом). Я побачив це страхіття і одразу видалив. Краще вже тоді веб версія.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
В Плей Маркету зашили ж Мій Київстар стару версію 1.0
Это единственная версия, которая работает с корпоративными номерами. Именно по этому её пока и держат там, пока 3.0 не научат работать с корпой (к новому году, к стати это обещали сделать разрабы, и писали про это в группе "Мій Київстар 3.0 beta" на FB).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А якщо змінити цифровий підпис додатка .apk версія 2 щоб він більше не оновлювався в Маркеті? Чи не бажано таке робити бо Київстар при авторизації забракує? (Можна порівняти з банківським додатком).
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А якщо змінити цифровий підпис додатка .apk версія 2 щоб він більше не оновлювався в Маркеті?
А просто отключить автообновление конкретно для этого приложения в плеймаркете уже не работает?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
просто отключить автообновление конкретно для этого приложения в плеймаркете уже не работает?
Ні не працює і ніколи не працювало. Або ненадійно працювало. Якщо вимкнути оновлення то воно для всіх додатків вимикається, принаймні у мене. Якщо натиснеш вручну оновити то всі оновляться а це небажано. Або на новий телефон додаток apk закинув і він одразу оновиться якщо не дуже пильно глядів. Тому, якщо треба гарантовано не оновлювати треба міняти підпис.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Captain
Все там нормально відключається. Просто, треба знати де. А ти не там відключаєш.
Заходиш в Плеймаркеті на потрібний додаток, там - в три точки - знімаєш галку Автообновлення. Я багато років так відключаю автообновлення не потрібних мені додатків, і ще жодного разу не обновилось самовільно.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Якщо натиснеш вручну оновити то всі оновляться а це небажано.
Почему все? Да, там есть кнопка "Обновить всё", но также есть кнопочка "Обновить" рядом с каждым приложением, нажав на которую, обновится конкретно это приложение. Я именно так и поступаю, предварительно почитав список изменений. А автообновления у меня отключены полностью со времён создания ОС "Андроид", еще ниразу ни одно приложение не посмело в обход этой настройки обновиться самостоятельно.


Также можно не отключать в глобальных настройках плеймаркета автообновление, а отключить автообновление только для конкретной программы (raptor уже написал как).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Зробив сам перепідписаний додаток Мій Київстар 2.4.3. Працює нормально. Оновлюватись не буде.
также есть кнопочка "Обновить" рядом с каждым приложением, нажав на которую, обновится конкретно это приложение. Я именно так и поступаю, предварительно почитав список изменений
А якщо близько сотні додатків як у мене то що, прокручувати в Маркеті кожен додаток і вручну оновлювати? Цілий день уйде на це. Тому я всі оновлюю одним натисканням. А щоб не оновилось зайве краще міняти підпис. Втім, кожен по-своєму робить.
отключить автообновление только для конкретной программы (raptor уже написал как).
Дякую, але ця властивість схоже відносно нещодавно з'явилась. В старих маркетах оновлення були або для всіх додатків або жодному.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Почему все? Да, там есть кнопка "Обновить всё", но также есть кнопочка "Обновить" рядом с каждым приложением, нажав на которую, обновится конкретно это приложение. Я именно так и поступаю, предварительно почитав список изменений. А автообновления у меня отключены полностью со времён создания ОС "Андроид", еще ниразу ни одно приложение не посмело в обход этой настройки обновиться самостоятельно.





Также можно не отключать в глобальных настройках плеймаркета автообновление, а отключить автообновление только для конкретной программы (raptor уже написал как).
Здається, якщо поставити застосунок не з плеймаркету, а вручну з . apk, то він не буде автоматично оновлюватися. Перевірте.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Здається, якщо поставити застосунок не з плеймаркету, а вручну з . apk, то він не буде автоматично оновлюватися. Перевірте.
Если отвязанный от плеймаркета - то не будет, если есть привязка, то будет обновляться.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ребята как включить неделю доверия ,не могу найти этоу услугу
В моб версии в услугах, предварит5льно выбрать ЛС ДИКС
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
В Google Play вже нема "Мій Київстар 2.0", є просто "Мій Київстар" версії 3.0.15 :(
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
В Google Play вже нема "Мій Київстар 2.0", є просто "Мій Київстар" версії 3.0.15 :(

К сожалению Да, поэтому удалил её и скачал APK версии 2.0 (кстати, в Play Market обновления не просит и в установленных приложениях не отображается):)
 
Зверху