Робота послуг 3Mob

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Через какое другое окно получается без проблем!???
По поводу проблем - уже 3 месяца как зарегистрироваться невозможно. Напишите им жалобу в Фейсбук или на почту.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Схоже, всі оператори зрозуміли що реєстрація = перехід на іншого оператора. А це непотрібно старому оператору. Результат - буцімто по технічним причинам реєстрація припинена.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Captain, тому я давно кричав про те що, все має бути автоматизовано без ніякої реєстрації особи. Якщо препейд-то і перехід анонімний. Підтвердження по puk1+puk2+iccid+особистий пароль(встановлений через персональний кабінет)+одноразовий sms пароль.Я думаю захист від зловживань досить непоганий. Якщо клієнт лох, це його проблеми.
 
  • Like
Реакції: bbk
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Captain, тому я давно кричав про те що, все має бути автоматизовано без ніякої реєстрації особи. Якщо препейд-то і перехід анонімний. Підтвердження по puk1+puk2+iccid+особистий пароль(встановлений через персональний кабінет)+одноразовий sms пароль.Я думаю захист від зловживань досить непоганий. Якщо клієнт лох, це його проблеми.

"Клієнт - лох" це девіз усіх операторів. Тож коли окрім технічних неполадок при реєстрації прийдуть нові із непроходженням СМС, відмовами у видачі PUK через неправильний Знак Зодіаку та інші, це таки будуть ваші проблеми.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Через какое другое окно получается без проблем!???
По поводу проблем - уже 3 месяца как зарегистрироваться невозможно. Напишите им жалобу в Фейсбук или на почту.

Имеется ввиду заходил в другом окне браузера в пенсионный.
Короче все усугубилось, теперь по новой пройти регистрацию не возможно, пишет номер зарегистрирован, а в он естественно не зарегистрирован. ТАК, ЧТО ДА САБОТАЖ((
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
У меня сохранилась ссылка в формате https://register.3mob.ua/orders/******-****-****-*************/confirm
Там можно заново пытаться ввести ЕЦП (бесполезно).
И мне тоже 3 месяца пишет, что номер зареген. МОжно попытаться подать заявку на переход - вдруг реально зареген.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ні, це у них такий глюк форми. Коли неуспішно реєструєш номер, після цього таке висить, поки оператор не скасує пробу реєстрації (не вручну).
Це ще в них від моменту запровадження послуги реєстрації таке і ніхто не збирається лагодити. Тому номери тримоб у мене єдині не зареєстровані.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Ні, це у них такий глюк форми. Коли неуспішно реєструєш номер, після цього таке висить, поки оператор не скасує пробу реєстрації (не вручну).
Це ще в них від моменту запровадження послуги реєстрації таке і ніхто не збирається лагодити. Тому номери тримоб у мене єдині не зареєстровані.

А через який час скасовується реєстрація, не маєте інформації? Чи шансів на реєстрацію зовсім не має?

Оффтоп, у нас в області дуже привабливий тариф Лайф з'явився, але лише по переходу, шукаю можливість найпростішого переходу від будь-якого оператора, поки експериментую наявним 3Мобом.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Гадаю, скасовується через деякий час після Вашого звернення на фб компанії, або на гарячу лінію у робочий час. Або зареєструватись з документами в Укртелекомі.
Найкраще купити номер Лайф, перейти до іншого оператора, а потім повернутись назад, але це триватиме більше місяця... Бо один перехід на місяць.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
idea, а не краще взяти контракт я\н іншого оператора з внесенними особистими данними, чи так не пройде,
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
шансів на реєстрацію зовсім не має?
Є декілька способів. Не тільки ЕЦП.
Йдете з паспортом в ЦОА що обслуговує абонентів Тримоб. Таких ЦОА вже мало але є. Проходите процедуру реєстрації абонента передплати. Все, ви зареєстрований користувач! Далі можете переходить по MNP.
Або мігруєте на контракт з припейда Тримоба. Так ви станете ще більш файно зареєстровані бо це контракт (все серйозно) і так само потім можете бігти звідти по MNP. На контракті є недорогий тариф близько 20 грн на місяць.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Captain, а розривати контракт хіба не буде потрібно?

Треба буде. Тому (якщо це треба тільки для MNP) бажано зробити процедуру реєстрації абонента передплати. Спробуй через той же Facebook. Принцип той же що й на контракті. Якщо онлайн не захотять тоді через ЦОА (спитати або на сайті знайти де такий ЦОА знаходиться).
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Captain, ну як варіант розглядаю похід в ЦОА, та хочу знайти простіший шлях. :eek:
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Простіше - не значить дешевше.
Дійсно, простіше буде купити Лайфсел, перейти до 3Мобу. Через місяць повернутись якщо той тариф ще діятиме.
В цьому разі не буде проблем із дзвінками до Вас, коли кожного попереджають, що абонент не 3Моб = без головної болі і наслідків = простіше.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
AjvarD, теж думка, цікаво а декілька номерів на одне прізвище реєструють?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
kloloek, По закону до 5-ти в одного оператора, здається... Чи загально...
 
Зверху