стартпаки U'try больше не выпускают?

Реєстрація
31.07.10
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi Mi A2 Lite "Київстар 4G 125 2018" + "Індивідуальний"
vano,
но только завтра
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Re: Новини 3Mob

chelavek, знижка на АП по Безліміту 50%. Кажуть в АС, що до кінця цього року але можливо продовжать. На тариф з меншою АП знижка менша.

OFF. Хлопці, хто може помогти в придбанні стартового діючого пакету Укртелеком де на самій сімкарті написано Укртелеком і відображається на дисплеї теж Укртелеком? Звертався до представництва Тримоб, знайшли мені стартовий Утел, скоро відправлять мені. А ось стартового Укртелеком не мають. Я колекціоную сімкарти то ж якщо в кого є варіанти, напишіть будь-ласка. Куплю. Може десь в своїх містах бачили в тому ж таки відділенні Укртелекому. В Комфі знайшов в продажу стартові ОГО!Мобільний. Придбав для колекції. Буду вдячний.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Re: Новини 3Mob

Так і не було карт Укртелекому. Зразу був Утел. Хіба ні?
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Re: Новини 3Mob

GAlexV, Були Укртелеком. В мене було два таких старпака в 2014му але по дурості сімки порізав під мікро, потім певні події в житті, номери згоріли, а купити нові я не вспів. Досі маю дома порізані сімки, а хочеться бодай вскритий пак але в повному комплекті можна б без сім-холдера. На olx немає. Хіба брати з модемом з рук якщо в когось є діюча сім та найти дуже важко.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: Новини 3Mob

rollerboll, я цієї осені таку в нашому маркеті купив.
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Re: Новини 3Mob

Tsa, Наш маркет це певний магазин в Києві чи то інтернет-магазин? Якщо у Вас є нагода купити в Києві та передати НП то за винагороду і при змозі зробіть це для мене, а я Вам оплату скину чи на ПБ, чи рахунок мобільного поповню.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Помню, что чел, которому я, опираясь на собственный опыт, посоветовал Утел, купил именно Укртелеком.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Були сімки Укртелеком. Навіть набор для контрактників був, в якому одна сімка з малюнком телефону (voice), інша - модему (data).
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Re: Новини 3Mob

Tsa, Куди я можу Вам відписати? В особистих повідомленнях чомусь не можу Вам відписатися.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
читаю тему и не пойму, а в чем + этих симок? Ради коллекции?
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Подскажите, а есть в Укртелекоме бесплатная замена симкарт старого образца на симки микро?
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Ксю, нет.
Режьте самостоятельно имеющуюся.
 
Зверху