Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Знакомая попросила настроить ей "автоплатеж" в системе мой киевстар, но что-то я не совсем "въехал", как оно там работает.. Тариф - "все разом", то есть, пополнять нужно не по номеру счета дикс, а номер телефона кс, "подвязанного" к тп "все разом". Там предлагается к пополнению номер карты и т.д., "порог баланса", сумма и количество пополнений в месяц при условии, когда "порог баланса достигнет критической отметки" - если все правильно понял. :eek: А знакомая хотела, чтобы вне зависимости от - ежемесячно, 28 числа каждого месяца, номер телефона, "подвязанного" к тп "все разом" - пополнялся на а/п 110грн. Сие возможно? :confused:
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Mr.Alex, Як я розумію, автоплатіж у Київстар націлений на те, щоб постійно тримати гроші на рахунку, а не вносити абонплату коли це необхідно. У вашому випадку: ви поповнили рахунок на 115 грн, 1 числа зняло абонплату, поріг балансу 5 грн активував автопоповнення і у вас знову на рахунку 115 грн до наступного першого числа і по іншому, нажаль, ніяк.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
уже пол часа как сайт кс прилёг на отдых. вот что пишет при входе в мкс:
Сервіс у режимі обслуговування
Шановні користувачі системи самообслуговування «Мій Київстар»!

У зв’язку із технічними роботами сервіс системи «Мій Київстар» тимчасово недоступний. Для вирішення своїх питань звертайтеся, будь ласка, до кол-центру «Київстар» за коротким безкоштовним номером 466.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
Sony Xperia XA1, Ericsson F5521gw, Huawei E1550, Huawei EC5321
интервал в 28 дней кто-то умеет для регулярных платежей устанавливать? Не, я конечно понимаю, что можно женский календарь из маркета скачать для напоминалок, но там много ненужных плюшек будет :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
интервал в 28 дней кто-то умеет для регулярных платежей устанавливать? Не, я конечно понимаю, что можно женский календарь из маркета скачать для напоминалок, но там много ненужных плюшек будет :)
В Приват24 - без проблем.
 
Реєстрація
08.05.18
Місто
Киев
Телефон
M1
интервал в 28 дней кто-то умеет для регулярных платежей устанавливать? Не, я конечно понимаю, что можно женский календарь из маркета скачать для напоминалок, но там много ненужных плюшек будет :)

Я такую напоминалку поставил, там можно выставлять заданное количество дней повтора: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bzzzapp
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Mathias, В монобанке вроде только напоминалка, там нет автоплатежей, или я чтото упустил? Речь то идёт о регулярных автоплатежах
 
  • Like
Реакції: lite

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
А на стороне банка не проще будет? У привата можно например без проблем дату и сумму задать для пополнения моб.связи
Ммм.. Чёт мне так "кааца", что пополнение счета через сайт или систему опсоса и П24 - немного разные вещи. В чем я вижу разницу: пополнение баланса номера через опсоса - это покупка товара/услуги связи, комиссия 0 грн; пополнение баланса номера через П24 - это перевод средств с одного счета, на другой, комиссия 2 грн. Или я где-то или в чем-то заблуждаюсь/ошибаюсь? :eek:
 
Реєстрація
21.08.12
Місто
Київ, Україна
Телефон
Pixel 7 Pro, Nothing 2
Как вариант (мне удобнее всего так) в AnyBalance вывести в один из отображаемых по номеру параметров "срок действия пакета минут" и поставить уведомление - "за 2 дня до даты".
 
Реєстрація
22.09.17
Місто
Донецкая область
Телефон
ZTE Blade L370
Mr.Alex, регулярно пополняю Домашний Интернет через Приват. Ноль комиссии.
 
Останнє редагування:

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Mr.Alex, регулярно пополняю Домашний Интернет через Приват. Ноль комиссии.
То все ерунда. Еще раз уточню желаемое: тарифный план ДИКС "Все разом" (это там, где нужно пополнять не по номеру лицевого счета, а на номер телефона, "привязанный" в тарифе), необходим ежемесячный "автоплатеж" с карты ПБ - 28 числа вне зависимости от чего либо и без комиссии. А "руками" я и сам пополнять могу в любое время. :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
То все ерунда. Еще раз уточню желаемое: тарифный план ДИКС "Все разом" (это там, где нужно пополнять не по номеру лицевого счета, а на номер телефона, "привязанный" в тарифе), необходим ежемесячный "автоплатеж" с карты ПБ - 28 числа вне зависимости от чего либо и без комиссии. А "руками" я и сам пополнять могу в любое время. :)
Регулярний платіж в Приват24 поповнює по номеру телефона, без комісії. Роками вже так поповнюю. Можна встановити будь-яку кількість днів.

Добавлено через 5 минут
А ні, не зовсім безкоштовно. Тільки що глянув деталізацію. Все залежить від оператора, якого поповнюєш. Так, при поповненні номера КС, сплачується 1 грн, а при поповненні номера Інтертелекома - безкоштовно.
 
Останнє редагування:

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
А ні, не зовсім безкоштовно.
Ото ж бо й воно. Але якщо вже зовсім інших варіантів немає - то буду поповнювати "руками" через "Мій КС" + "нагадувалка" кожного 28-го числа місяця. :D
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Mr.Alex, В Portmone автоплатіж на номер Київстар без комісії. Можна встановити щомісячний автоплатіж, за розкладом або за порогом балансу.
 

Вкладення

  • prtmzrkld.png
    prtmzrkld.png
    24.9 КБ · Перегляди: 42

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Так вроде бы на сайте самого КС есть автоплатеж
Ото ж бо й воно. Але якщо вже зовсім інших варіантів немає - то буду поповнювати "руками" через "Мій КС" + "нагадувалка" кожного 28-го числа місяця. :D
 
Зверху