fan

Реєстрація
29.10.07
Місто
Полтава, Киев
Телефон
всякий антиквариат

Українська залізниця ¤ Укрзалізниця

uz.gov.ua | стаття у Вікіпедії
Придбання проїзних документів (online):
👉 Вартість квитків через мобільний застосунок і чат-боти трохи дешевше вартості квитків на сайті.
❗ На період дії воєнного стану попередній продаж квитків відкривається з 8:00 за 20-ть діб до відправлення потяга.

Замовлення послуг онлайн: групові квитків (для організованих груп), UZ Lounge (Київ), пошук забутих речей, вагон-автомобілевіз (для подорожей зі власним авто), вокзальний помічник (для маломобільних пасажирів)
Служба відстеження квитків на поїзди: Tickets Waiter може не відкриватися без VPN
Коефіцієнти індексації до тарифів (квитка та плацкарти) на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами
Період відправлення поїзда​
Кількість днів​
Коефіцієнт індексації​
01–20 січня
20​
1,02​
21–31 січня
11​
0,86​
лютий
28–29​
0,95​
березень
31​
1,01​
01–27 квітня
27​
1,02​
28 квітня — 8 травня
11​
1,03​
9 травня
1​
0,8​
10–31 травня
22​
1,01​
1 червня — 31 серпня
92​
1,07​
вересень
30​
1,02​
1 жовтня — 24 грудня
85​
0,93​
25 грудня — 30 грудня
6​
1,1​
31 грудня
1​
0,7​
Зазвичай продаж відкривається за 45-ть діб о 8-ої ранку. Але є й нюанси.
Увесь поїзд на певну дату ніколи відразу в продаж не вивалюють на сайт, а вільні місця порційно трохи щодня відкривають до продажу, аж до дня відправлення. Плюс усілякі бронювання. Нереалізовану бронь зазвичай знімають і решту вільних місць відправляють у продаж за добу до відправлення.

Довідково-інформаційна служба (доставка квитків по м. Київ): 0 (44) 309-7005, 7:00–21:00
Платна довідка: 0 (900) 908-005, цілодобово
Якість та сервіс: 0 (800) 503-111, [email protected]
Стоп-корупція: 0 (800) 503-222, [email protected]
Послуги вагона-автомобілевоза (правила перевезення автомобілів)

Рік​
Кількість проданих квитків​
2021​
26 853 292​
2020​
19 524 973​
2019​
53 355 715​
2018​
55 885 651​
2017​
53 669 618​
2016​
48 784 030​
2015​
43 624 429​
 
Причина: попередній продаж квитків
Останнє редагування модератором:

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Нечасто покупаю билеты в уз, но вот на днях брал билет и заметил, что ст-ть билет зависит от вагона {оба плацкарт}, т.е. на один вагон стоит 158грн, а вот на другой 201грн, из-за чего разница?
"Класс" вагона. Но фактически разницы никакой
 

PetroChorn

Гражданин Начальник
Реєстрація
19.06.16
Місто
Одеса, Рідна, Україна
Телефон
Nокiа Х1(КС), Х2(ВФ, ЛС)
Постель стоит 50.00, (1 чай - 10.00 2 чая - 20.00).
С такими "новыми расценками" решил пока отказаться от постели - дороговато выходит!
С собой у меня всегда есть походное покрывало, да сумкой/рюкзаком под голову не побрезгую - к спартанским условиям в дороге не привыкать! Чай тоже у меня свой, походный: железная кружка, пакетики с чаем, да баночка с сахаром, благо, что из вагонного самовара кипяточку можно отлить, пардон, неприличное словечко выскочило:), налить себе сколько угодно! Лежанки в вагонах у нас сейчас все, как правило, полумягкие - это уже стало нормой. Мне помнятся ещё ТЕ вагоны, выпуска пятидесятых и первой половины шестидесятых годов, с конкретно жёстким деревянные лежанками, и даже в купе (купейные немецкие вагоны/Аммендорфы тоже были по-началу все жёстко/деревянные), сделанные из прессованного дерева и отлакированные по-началу, а потом, просто окрашенные обычной краской. Для таких плацкартных (и купейных тоже) мест, действительно, необходим был комплект постельного белья, матрас которого лишь относительно смягчал жёсткость, а при нынешней полумягкости (так считается вполне официально, и понятие "жёсткий вагон", которое использовалось всё совковое время до самого 1991 года, полностью ушло в историю и совершенно не употребляется) вполне можно обойтись и без матраса!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
PetroChorn, Просто все йде до того, що на довгі дистанції - літачком дешевше.
Вже літаком до Відня з Києва майже однаково як в купейному з Дніпра до Києва.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Просто все йде до того, що
... перевізники(зокрема Укрзалізниця) спробують заробити на усілякому HORECA сервісі(постіль, напої, їжа, ресторани, blackjack +шлюшки...тощо)що у деяких країнах приносить більше прибутку ніж сам (що має великі витрати) транспорт.
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ну что вы опять самолеты в эту тему пхнете, да хоть бесплатно в ту Вену летать будут - мне надо из Киева в Днепр - только УЗ, полетов дешевых в обозримом будущем не будет в этом направлении!
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Ну что вы опять самолеты в эту тему пхнете, да хоть бесплатно в ту Вену летать будут - мне надо из Киева в Днепр - только УЗ, полетов дешевых в обозримом будущем не будет в этом направлении!

Как сказать. Если за 9 месяцев брать билеты, то самолетом МАУ выйдет дешевле, чем купе УЗ на фирменном ночном :)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
DeHuC, мало кто поездки по стране планирует за 9 месяцев, а на месяц вперед - это 100 баков билет, и вылет с Борисполя - доп. затраты и время, чтобы туда добраться.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Poison2029, не погоджуюсь. При великій різниці у вартості квитка і комфорт відповідний. У колишньому ковельському поїзді по якості основна група плацкартів була нова чи після ремонту, тому коштувала майже як старі купе. А от причепні вагони були значно дешевші і теж були дешеві і смердючі.
Ні. Не раз був свідком того, коли в касі касир не могла продати пільговий квиток, бо база не працює. Одного разу пасажирам треба було терміново купити квиток, то брали повний (не пільговий), бо база не працювала.
За кілька років користування Південно-західною залізницею жодного разу з цим не стикався. Але можливо ви говорите про квитки на звичайні поїзди, а не на елекрички. Бо тут була мова саме про елекрички.
Amtes, клас! просто супер-відео і душа радіє за залізницю, що є нові локи.
raptor, а як щодо пес? вони ж були лише на Львівській і усі (майже) стояли поламані (про їхню якість я звісно промовчу:)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
За кілька років користування Південно-західною залізницею жодного разу з цим не стикався. Але можливо ви говорите про квитки на звичайні поїзди, а не на елекрички. Бо тут була мова саме про елекрички.
Так, я про пасажирські. А в приміських, на теперішніх апаратах, які видають квитки, ніякої бази не треба. Там можна вносити номери посвідчень\студентських, які заманеться.
raptor, а як щодо пес? вони ж були лише на Львівській і усі (майже) стояли поламані (про їхню якість я звісно промовчу:)
Не знаю. Бачив їх у нас лише кілька разів, а потім вони десь пропали.
 
  • Like
Реакції: idea

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Если не покупать постельное - матрацом и пожущкой пользоваться мржно?

Согласно правил перевозок - нет. По факту, если мне ехать пару часов ночью и хочется прилечь, я часто использую матрас под головой в свернутом состоянии, и ни разу проводники ничего не имели против. А на развёрнутом матрасе без постели я бы не советовал спать уже чисто из гигиенических соображений...
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
utwer, расскажу историю. Ехали с отдыха, естественно со своим бельем, ну и естественно п. белье не покупали, со стороны наверно нагло выглядело, когда заправили в два из шести комплектов плацкарта свои наволочки, простыни и укрылись пододеяльниками. Но укрыться никто не успел, пробегал проводник и увидев наши действия спросил: белье заказывать будете? я посмотрел на него с видом интонации: зачем? и он ничего не придумал лучшего как сказать, что если не берете белье, то матрасы и т.п. так же не полагаются, они видите ли под расчет ровно для того количества пассажиров, которые купили постельное. Хотя мы то знаем что их ровно 54.
И когда он бегал как стюардесса разнося чайок, мы его не заказывали.

А так да, кто использует подушку/одеяло под голову, кто укрывается одеялом, у кого на сколько наглости в общем хватает, при незаказанном п. белье в дороге.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Оказалось разница есть - полки жесткие
Не всегда так. Как попадёшь. Реально может быть и "дорогой" - жесткий и вонючий, а "дешевый" - нормальный. И наоборот.
Лично мой опыт - эти категории вагонов (особенно плацкартных в одном поезде) присваиваются "от фонаря"
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Не всегда так. Как попадёшь. Реально может быть и "дорогой" - жесткий и вонючий, а "дешевый" - нормальный. И наоборот.
Лично мой опыт - эти категории вагонов (особенно плацкартных в одном поезде) присваиваются "от фонаря"
Да и окромя деревянных нар, еще и окна деревчнные, а в фирменых вроде как стеклопакеты
 
Зверху