Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Трекінг відправленьРозрахунок вартостіЗнайти поштовий індексЗаявка на переадресацію відправлень

Укрпошта ввела нові обмеження: коли можуть не прийняти посилку

не приймаються поштові відправлення, упаковані у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами) та плямами, а також ті, що містять на пакованні рекламу інших операторів поштового зв’язку.

Вкрай важливо, щоб предмети, які вкладаються, не переміщувалися, не терлися та не билися одне об одне під час перевезення. Для упакування поштових відправлень в Укрпошті використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, поліпропіленові мішки тощо. Належне паковання переглядайте на сайті та запитуйте у відділеннях.

Порядок упакування поштових відправлень

Куточок споживача aka FAQ

«Зухвалий пакет», що не знає собі ціну: у відділеннях Укрпошти безкоштовно упаковуються відправлення до 500 г

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Kritik, при получении заказного письма, ты обязан расписаться в журнале и на уведомлении о вручении (как правильно подметил vlad_g). Дальше на это уведомление наклеивают стикер со штрихкодом и обратно к отправителю. Я на столько привык к слову "корешок" от нашего почтальона, которая вот уже лет 20 работает у нас на отделении и на пенсиию явно не собирается, что я практически уверен, что это почтовый слэнг.
Вряд ли это слэнг. Я первый раз такое слышу, и, видимо, не только я. Всегда называется уведомлением. Что касается "При получении заказного письма, ты обязан расписаться в журнале и на уведомлении о вручении", то ничего общего с реальностью это не имеет, так как за получение заказного письма расписаться нужно в журнале и всё, а в уведомлении только при его наличии, если отправитель заказывал эту отдельную услугу. Уведомление - это доп.услуга, не более того, потому не стоит её связывать с заказным письмом как таковым, ибо уведомления может и не быть, оно далеко не всем нужно, чтобы за него отваливать лишнее бабло.
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Смотрю я, на почте стали очереди меньше из пенсов, желающих оплатить коммуналку, а сегодня увидел это:
Они плохие квитанции дают, лучше заплатить на 2-3 грн больше и получить нормальный документ в котором всё видно.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Что происходит с Укрпочтой? Письма систематически задерживаются в отделениях.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Rom1x, так пусть увольняются! Почтальон, который должен принести письмо в квартиру, вообще не заходит в подъезд, а в системе написано "Відправлення не вручене під час доставки: інші причини". Через несколько дней почтальон заходит в подъезд, но вместо доставки рекомендованного письма в квартиру, оставляет в почтовом ящике повторное(!!!) уведомление, в котором сказано, что письмо находится в отделении и нужно его забрать.

Как это понимать?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Rom1x, так пусть увольняются! Почтальон, который должен принести письмо в квартиру, вообще не заходит в подъезд, а в системе написано "Відправлення не вручене під час доставки: інші причини". Через несколько дней почтальон заходит в подъезд, но вместо доставки рекомендованного письма в квартиру, оставляет в почтовом ящике повторное(!!!) уведомление, в котором сказано, что письмо находится в отделении и нужно его забрать.

Как это понимать?

Нохлобучивают через лозейку.
Щоби ти сплатив за зберігання листа.
 
  • Like
Реакції: drmz

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Кочевник, за хранение рекомендованных платить не нужно.
 
Реєстрація
22.02.11
Місто
Ставище
Телефон
Vivo Y31
unatan, не забывайте про логистику Укрпочты.
Посылка "Николаев - Херсон" обязана ехать так: Николаев - Киев - Херсон.

Пройшло два тижні і знову приколи логістики в моєму БілоЦерківському напрямку. Здається мені, що або не вистачає пропускної здатності сортувального вузла, або це спеціальний фінт для посилок тарифу "стандарт".

 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Можливо просто помилково не туди вислали? Або помилка в індексі.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Rom1x, так пусть увольняются! Почтальон, который должен принести письмо в квартиру, вообще не заходит в подъезд, а в системе написано "Відправлення не вручене під час доставки: інші причини". Через несколько дней почтальон заходит в подъезд, но вместо доставки рекомендованного письма в квартиру, оставляет в почтовом ящике повторное(!!!) уведомление, в котором сказано, что письмо находится в отделении и нужно его забрать.

Как это понимать?

Вздрючьте их через горячую линию.
 
  • Like
Реакції: idea

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Він же по дорозі ще заносив посилки іншим абонентам... Так що не до перекурів! :)
 
  • Like
Реакції: Zak
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
"Укрпошта" прийняла Боїнг 747 з мільйоном посилок з "чорної п’ятниці"

5 грудня "Укрпошта" прийняла в аеропорту Бориспіль борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок з "чорної п’ятниці", близько 100 працівників топ-менеджменту і апарату центрального офісу допомагали відсортовувати отримання.

Про це у Facebook написав очільник "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"У четвер, ми прийняли в Борисполі борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок на борту, як наслідок вдалих продажів чорної п'ятниці. По-перше, це круто, що наша міжнародна команда уможливила такі обсяги і на експорт і на імпорт. По-друге, зрозуміло, що такі обсяги обробити в звичайному режимі практично неможливо, особливо поки немає автоматизації.

...На ці вихідні близько 100 співробітників топ менеджменту і апарату центрального офісу вийшли сортувати посилки. Це було суто добровільно, і я хочу щиро подякувати колегам за їх участь. Я чим зміг, також допоміг і навіть злегка попрацював постачальником піци, для відновлення після зміни", - написав Смілянський.

5 грудня "Укрпошта" прийняла в аеропорту Бориспіль борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок з "чорної п’ятниці", близько 100 працівників топ-менеджменту і апарату центрального офісу допомагали відсортовувати отримання.

Про це у Facebook написав очільник "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"У четвер, ми прийняли в Борисполі борт Боїнг 747 з майже мільйоном посилок на борту, як наслідок вдалих продажів чорної п'ятниці. По-перше, це круто, що наша міжнародна команда уможливила такі обсяги і на експорт і на імпорт. По-друге, зрозуміло, що такі обсяги обробити в звичайному режимі практично неможливо, особливо поки немає автоматизації.

...На ці вихідні близько 100 співробітників топ менеджменту і апарату центрального офісу вийшли сортувати посилки. Це було суто добровільно, і я хочу щиро подякувати колегам за їх участь. Я чим зміг, також допоміг і навіть злегка попрацював постачальником піци, для відновлення після зміни", - написав Смілянський.

 
Зверху