Viber (Rakuten Viber Messenger)

Andrew

Читатель
Реєстрація
30.10.08
Місто
Киев
Телефон
Android
Добавить в файл %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts следующие строки в конце:
Код:
127.0.0.1 ads-d.viber.com
127.0.0.1 ads.viber.com
127.0.0.1 ads.aws.viber.com
127.0.0.1 images.taboola.com
127.0.0.1 api.taboola.com
127.0.0.1 rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-clk.rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-bid.rmp.rakuten.com
сохранить файл, перезапустить Viber.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Оба перевыпущенные номера успешно зарегистровал в конечном итоге во всех трех мессенджерах. Проблема была только в Телеграм, и то, в течение суток все решилось.

вам повезло: я сколько ни писал в тех.поддержку- результат без изменений.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Раньше вроде поддержка была более адекватной. Несколько лет назад разблокировал новый красивый номер знакомых, который оказался в блоке у Вайбера через англоязычный чат поддержки. Настойчивость и утверждение, что номер перевыпущен и у номера новые владельцы сработали и через 24 часа блок снялся.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ну наконец допилили в новой версии "Теперь вы можете установить разрешение фото для отправки в чат.
Ищите в Viber: Ещё > Настройки > Данные и мультимедиа > Качество фото"
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...зато реклама в 11х версиях в списке чатов, списке контактов и т.п. просто бесит. В той же 9.9.0.0 этого еще не было - разве что по завершении звонка.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Чи не єдине в чому Вайбер реально крутий це можливість переключити безшовно навіть відеовиклик з одного пристрою на інший. Вчора прийняв відеодзвінок на смартфоні і однією кнопкою переключився на Айпед. Був здивований, що зробили так юзабельно - співрозмовник навіть не помітив.

А на ранок виявив свій акк в якомусь спамному чаті, невідомо звідки взятому. Вайбер такий вайбер:(.
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
...зато реклама в 11х версиях в списке чатов, списке контактов и т.п. просто бесит. В той же 9.9.0.0 этого еще не было - разве что по завершении звонка.
Объясните мне кто то , зачем вы обновляетесь ? :confused:У меня стоят версии 9.1, 7.1, 6.6 и я не вижу никакой разницы. Вот только между 11 и 9 версией я вижу разницу в весе, версия 11 против 9 почти в 3 раза жирней.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Объясните мне кто то , зачем вы обновляетесь ?

Как это зачем? Вносят какие-то новые фичи, фиксят протоколы аудио и видео, продукт живет и развивается, если он обновляется регулярно. Да, реклама в чатах, но я отношусь к этому с пониманием, все равно тех чатов сейчас столько, что такая реклама особо и не раздражает, куда больше "делает нервы" всплывающая в каких-то других приложениях на весь экран, когда надо закрывать крестиком, да еще и с видео-вставками какой-то сраной игрули - такие приложения я сразу сношу нафиг, хорошо, что Вайбер пока не ударился в такое.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Скажемо так, не така вже та реклама і набридлива як для повністю безкоштовного продукту. Хтось забуває, що така величезна інфраструктура для безперебійної роботи не може існувати безкоштовно. Чи може краще абонплату платити?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Скажемо так, не така вже та реклама і набридлива як для повністю безкоштовного продукту. Хтось забуває, що така величезна інфраструктура для безперебійної роботи не може існувати безкоштовно. Чи може краще абонплату платити?

Редфорум испокон веков устраивает только с доплатой за входящие!:D
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Может кто то подскажет есть ли программка, которая при входящем звонке, с незнакомого номера, на обычный телефон определяла есть ли на этот номер аккаунт вайбера?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Скажемо так, не така вже та реклама і набридлива як для повністю безкоштовного продукту. Хтось забуває, що така величезна інфраструктура для безперебійної роботи не може існувати безкоштовно. Чи може краще абонплату платити?

А платні стікери нащо?:D

Насправді все би так, якби конкуренти не давали більше, краще і без реклами. А так реклама є, платні стікери є, а банально нормальної синхронізації нема. Гляньте з цієї точки зору.

І продукт не є повністю безкоштовним. Дзвінки на мобільні/стаціонарні там дуже навіть платні.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
А платні стікери нащо?:D

Насправді все би так, якби конкуренти не давали більше, краще і без реклами. А так реклама є, платні стікери є, а банально нормальної синхронізації нема. Гляньте з цієї точки зору.

І продукт не є повністю безкоштовним. Дзвінки на мобільні/стаціонарні там дуже навіть платні.


ну в чомусь я погоджусь. з іншого боку: стікери - скільки людей їх купило? ну я нікого не знаю, щоб таким страждали. крім того, це разова покупка, а сервери потрібно обслуговувати постійно. дзвінки на звичайні номери - ну це також додаткова послуга. ну і тарифи там дуже доступні, я би сказав, навіть доступніші, ніж у скайп. 9 доларів за безлімітні дзвінки на мобільні і стаціонарні у 50 країн - це смішна ціна. у скайпа аналогічний пакет - 14 доларів, а на мобільні доступно лише 8 напрямків.

синхронізація - ну останній раз у мене були проблеми з синхронізацією кілька років тому, зараз взагалі не розумію, про які проблеми йдеться мова.

ну і ніхто ж нікого не примушує користуватися)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
синхронізація - ну останній раз у мене були проблеми з синхронізацією кілька років тому, зараз взагалі не розумію, про які проблеми йдеться мова.

Спробуйте переїхати на новий пристрій. В кращому випадку синхронізуються лише тексти. Без фото, навіть якщо на якомусь пристрої вони у вас є в цьому ж обліковому запису.
Та й то якщо була зроблена резервна копія. Приклад ідеальної синхронізації - Телеграм: просто і без танців з бубном. Та й почитайте цю тему. Це вже не раз піднімалось тут.
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Спробуйте переїхати на новий пристрій. В кращому випадку синхронізуються лише тексти. Без фото, навіть якщо на якомусь пристрої вони у вас є в цьому ж обліковому запису.
Та й то якщо була зроблена резервна копія. Приклад ідеальної синхронізації - Телеграм: просто і без танців з бубном. Та й почитайте цю тему. Це вже не раз піднімалось тут.

це мабуть єдиний суттєвий недолік в порівнянні з тим же телеграмом. а от наприклад, функціонал групових чатів у вайбері мені подобається значно більше.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як закрити груповий чат для нових повідомлень?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
...зато реклама в 11х версиях в списке чатов, списке контактов и т.п. просто бесит. В той же 9.9.0.0 этого еще не было - разве что по завершении звонка.
Рекламу убрал как указано в шапке

Добавлено через 2 минуты
Объясните мне кто то , зачем вы обновляетесь ? :confused:У меня стоят версии 9.1, 7.1, 6.6 и я не вижу никакой разницы. Вот только между 11 и 9 версией я вижу разницу в весе, версия 11 против 9 почти в 3 раза жирней.

Например темная тема И цитирование свайпом.
 
Останнє редагування:
Зверху