Заміна/відновлення SIM-картки lifecell

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Раніше проскакувала інформація, що для безкоштовної заміни треба, щоб на сімці було видно ICCID. Інакше тільки за гроші. Якщо я помиляюсь і хтось безкоштовно обмінював в Лайфі обрізані/потерті сімки, прошу мене виправити.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Ясно, то я, певно, з КС сплутав.
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi9T Pro
Вирішив на днях замінити SIM-карту на нову, з підтримкою 4G. Спостерігав картину, як дівчина переді мною в черзі хотіла замінити також сімку і показувала SMS, що їй прийшло про безкоштовну заміну. Але як виявилося - SMS розсилали багато кому, але не всі дозволена безоплатна заміна.
Мені замінили безкоштовно, хоча була думка, що доведеться оплатити 30 грн.
Як варіант, можна перевірити на сайті https://4g.lifecell.ua/ чи буде заміна платна чи безоплатна.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Але як виявилося - SMS розсилали багато кому, але не всі дозволена безоплатна заміна.
Думаю местный диллер просто хочет поиметь "лишнюю" 30-ку.

У меня была похожая ситуация перед НГ. Тоже придумывали на ходу кучу разных отмазок, но после звонка на горячку, записи в жалобной книге, звонков сотрудников своему начальству - все проблемы решились, как и не бывало!
И карту заменили бесплатно
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Як варіант, можна перевірити на сайті https://4g.lifecell.ua/ чи буде заміна платна чи безоплатна.

Мені прийшло СМС поміняти сімку до 31.03 і отримати 5 ГБ, а на сайті до 30.04 (СМС теж прийшло після перевірки), але про бонус нічого. На гарячці сказали, що до 31.03.
 

PetroChorn

Гражданин Начальник
Реєстрація
19.06.16
Місто
Одеса, Рідна, Україна
Телефон
Nокiа Х1(КС), Х2(ВФ, ЛС)
Из профильной темы на Одесском Форуме:
ПЧ.Петро Чорномор сказав(ла):
На днях зашёл в одну из сервисно/диллерских (чуть ли не "киллерских":)) контор Лайфа (которые разбросаны по городу) с просьбой поменять мне старую СИМкарту на другую, с возможностью её формата МикроСИМ (хотел вставить в свой новый телефон Нокия 3310 нового дизайна). Запросили 30 гривень, с функцией 4Гэ. Я говорю: "Мне не надо это ваше 4Гэ (телефон даже 3Гэ не поддерживает), требуется просто заменить на меньший формат СИМкарту, и не более". Всё равно, 30 гривень. "Тогда -- идете лесом, буду продолжать далее пользоваться старой в старом же телефоне, раз Ваша компания на этом жадничает" -- сказал, развернулся и ушёл от них ни с чем. Благо, Лайф сейчас далеко не монополист, и есть другие, более адекватные мобильные компании.

ПЧ.Петро Чорномор сказав(ла):
ashura сказав(ла):
в центральном меняют бесплатно (Греческая)
... Принимаю на заметку к исполнению на следующую неделю и повторю попытку по указанной наводке (адресу)! Благодарю за подсказку!++++++++

http://forumodua.com/showthread.php?t=39840&p=69839749&viewfull=1#post69839749
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
PetroChorn, если вставить симку в тел. с 4г и попользоваться Интернетом (какое-то время), то приглашение поменять бесплатно почти наверняка придет.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
В Херсонском магазине при замене SIM сказали, что запуск LTE планируется на июнь

 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
lite, конец июня говорили... ну может плохо расслышал.
К тому же планы часто корректируются в обе стороны.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Реєстрація
09.04.13
Місто
Вінниця
Телефон
Samsung Galaxy A52
В "Мій лайфцелл" при перевірці телефону і сімки на4ж, якщо сімка не підтримує, пропонує безкоштовно замінити до 30.04 в магазинах лц.
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
28.03.18
Місто
Немиров
Да, и не за не забудьте ее обрезать и вставить в телефон. А так 30 грн. за замену.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Сколько стоит не гарантийное замена sim карты? просто почему-то лопнулов телефоне, и надо ли паспорт и холдер от симки?
 
Зверху