Технологія HD Voice (AMR-WB)

Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Ну так поясни мені, чому АМR 7,45 kbps повинен відчуватися по-різному на різних радіоінтерфейсах.
Фух, вот ты тугой, вот как мне нравятся такие вопросы, звучащие как задание на курсовую работу, у меня нет желания напрягаться о объяснять глухому как поет соловей
Давай лучше ты мне расскажешь для начала хотя бы что такое tdma и что такое интерференция
А потом покажешь скрин с АМR 7,45 в 3g сети например через NSG
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
Квазар, та ні, Кочевник прекрасно розуміє як воно працює, просто вступив у зайву полеміку, замість того щоб пояснити це іншим.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
Доречі, після якоїсь прошивки mi5s+ цього року зник значок hd-voice, хоча продовжує використовуватися кодек wb-amr як в 2ж, так і в 3ж. Напевно китайці вважають, що 12,65 - то не hd. :)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ДжеК, підкажи як глянути.Скачав дружині на телефон,але такої інфи не бачу
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
ДжеК, рут є.Телефон леново а316і в режимі глобал опція "дата" і "воіце" пусті, а в іншому режимі я так розумію не може ідентифікувати сім карту...Може з мтк процесорами вона не дуже працює, чи проблема в кастомній прошивці...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
ДжеК, рут є.Телефон леново а316і в режимі глобал опція "дата" і "воіце" пусті, а в іншому режимі я так розумію не може ідентифікувати сім карту...Може з мтк процесорами вона не дуже працює, чи проблема в кастомній прошивці...
Да, в описании написано что расширенный режим только для квалком
advanced mode only support Qualcomm chipset models
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
ДжеК, а в якій саме вкладці шукати?!
Вот там внизу голосовой кодек
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
ДжеК, так у тебя получается кодек активен? И голос в HD передается? Или прога кажет фигню?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Что значит телефон... Вот сейчас я ощутил реально, что такое HD-Voice, реально громадное отличие :)
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Прапорщик, между кс? Не знаю, лайф не афиширует об этом, но между двумя iPhone в сети 3G тоже огромнейшая разница!! Чистейший звук, но если выпадет в EDGE, то все :(
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Прапорщик, между кс? Не знаю, лайф не афиширует об этом, но между двумя iPhone в сети 3G тоже огромнейшая разница!! Чистейший звук, но если выпадет в EDGE, то все :(
Мабуть для того, щоб не діставали скаргами про випади в 2ж і зникненням цієї опції...Шд в лайфа працює всюди де є 3ж, хоч і не афішовано.В МТС також, а ось Київстар тільки у великих містах
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Прапорщик, в моєму 10+ тисяч населення в Київстар немає, Лайф працює в Шд і без випадів, МТС також,але їх 3ж не по всьому місту...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Прапорщик, я понимаю твой восторг, но больше вопросов к предыдущему телефону (настройкам), или твой собеседник тоже телефон/режим сети сменил. У меня сейчас КС стоит в Lenovo A820, , сеть 3G, если у собеседника тоже КС и тоже 3G, отличное качество звука. Недавно КС стоял в кнопочной звонилке, собеседники сразу отмечают, что очень хорошее качество звука.
 
Зверху