Могут ли в Украине запретить Vodafone и Киевстар

  • Автор теми cat
  • Дата створення
Статус
Закрита.

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Примерно одно и то же. Так же дико, неоправданно и вызывает аналогичное к тебе отношение у цивилизованных людей.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
plebis, та ні...Але з нашим паспотом думаю ти прогулятись по Донецьку чи Луганську не захочеш...І коли в твою квартиру влізуть бандюки і анексують кухню, то думаю щось таки робити муситимеш...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
матвей, так я и говорю. Раз россияне влезли в квартиру и аннексировали кухню, давайте убивать всех россиян. Утрирую слегка конечно. Я не о цели говорю, а о средствах.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
plebis, є кльова коломийка на Західній Україні зі словами :"Росіяни добрі люди-москалі погані"...Так і в нас...Є доказана вина конкретного носія паспорту-наказати! У нас тут теж "понаїхало" різних...Є нормальні і займаються реальними і потрібними справами, а є ходячі з сумками "єдіной россіі" але то вже інша пісня...Мтс на скільки пам'ятаю реально ловили на зливі...Нехай розбираються..Мають бути відповідні служби які за то отримують гроші.
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
матвей, так я и говорю. Раз россияне влезли в квартиру и аннексировали кухню, давайте убивать всех россиян. Утрирую слегка конечно. Я не о цели говорю, а о средствах.

Ну, я би не був таким категоричним: про анексію мова взагалі не повинна іти: Просто ми самі взяли і віддали їм кухню як непотрібне нам приміщення, навіть для очей не вчинивши жодного опору: просто запустили в квартиру, провели на кухню і мовчки спостерігали,як вони клеять свої шпалери. А колм почали оформлюватися відчужувальні документи, розказували,що, мовляв, ЖЕК не рекомендував нам вживати ніяких дій. А зараз виявляється,що західні посольства ЖЕК, на я ки й ми посилалися,нічого такого не казав, і ми знову сидимо, кліпаємо очима і шукаємо ворогів,яких треба заблокувати.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Просто попалось на очі в фейсбуці...
матвей, а с каким паспортом гуляют по Донецку и Луганску?
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Я тут смотрю, обсуждение уходит от телекома в какие-то далекие дебри. Как по мне - прикрыть бы тему до тех пор, пока по теме произойдет что-то существенное, что можно было бы обсудить.
 
Статус
Закрита.
Зверху