Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Прилетело какое-то масштабное обновление, минут 40 устанавливалось, раза три перегрузилось, в конце BSOD:( Победить не смог, пришлось откатываться на предыдущую точку восстановления. У кого-то ещё такое было?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Андрюх@dp.ua, і на ПК і на ноуті все встало за 5-7 хв, але для SSD це дуже довго, на 7 оновлення тривали кілька секунд... Щось із дровами накрутили: Nvidia попросила перевстановити, а Intel видає помилку при вмиканні... І sqlexpress зламали...
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
минут 40 устанавливалось, раза три перегрузилось, в конце BSOD

У меня ни на одной версии Windows обновы нормально не ставились. Если в конце и не было синего экрана, то он был через 1-2 дня :) Или комп дико лагал после этих обновлений. Зачем оно вам нужно?) Это ведь не Linux, и не MacOS, где всё гладко и идеально. Самые важные обновления (критические) производители ноутбуков, мат. плат выкладывают на своих сайтах. А ставить эти "обновления безопасности", которые выходят чаще, чем я сплю, это гиблое дело. Больше вреда, чем пользы.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
пыталась обновиться до версии 1703.
так цій версії вже 3 місяці. Раніше її б назвали SP3. Головна причина всіх невдач оновлення - на диску С мало вільного місця (щоб точно без проблем то треба 30 Гб)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
так цій версії вже 3 місяці. Раніше її б назвали SP3. Головна причина всіх невдач оновлення - на диску С мало вільного місця (щоб точно без проблем то треба 30 Гб)

Хм... У меня там свободных больше 40 гиг.

 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А ставить эти "обновления безопасности", которые выходят чаще, чем я сплю, это гиблое дело
Ты выбрал прекрасный момент. Звучит примерно, как "зачем прививаться от чумы" сразу после чумной пандемии, когда ещё не всё трупы закопаны и люди ещё ходят в масках
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Это ведь не Linux, и не MacOS, где всё гладко и идеально.
Та ладно, иногда после апдейта кернела в дебиан/сентос бывал кенрел_паник, приходилось заказывать квм чтобы разобраться. Приходилось новое ядро вычищать и ставить запрет на обновление пакета. Было несколько раз на разных машинах...
 
  • Like
Реакції: BaDa
Реєстрація
29.11.09
Місто
Днепр
Телефон
Sony Xperia E3
На ноуте стоит windows 10, после обновления до creators update при подключении модема интертелекома начал выбивать ошибку 633. Кто с таким сталкивался, как решили проблему? Искал по инету, пишут это баг винды и его должны будут позже решить. Может есть другие варианты, не дожидаться обновления?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Така штука - Creators Update на мій планшет (Lenovo ThinkPad 10 2nd Gen) ще й досі в автоматичному порядку не прилетів. Цікаво, чи обновиться до виходу Fall Creators Update восени.
Взагалі, це добре контрастує з макОС, де апдейт стає доступним в автоматичному порядку протягом перших днів для всіх.
 

Kara

Свой, тутэйшы
Реєстрація
18.09.10
Місто
Луганск
Телефон
Huawei P40 lite
Решил побаловаться с Windows Insider дабы попробовать Fall Creators Update. Прилетел сначала билд 16199 - всё было неплохо. Явных глюков не обнаружил. Но дня 3-4 назад пришёл билд 16215 - и отвалился WiFi. Причем обе карты - и внутренняя RT3290 и внешняя RT5370. Переустановка драйверов разными способами ничем не помогла. Отправил репорт, жду теперь нового билда, авось починят

Добавлено через 7 минут
RifleR, учитывая, как тяжко работали сервера Microsoft в дни эпидемии WannaCry, так даже и лучше. Всё же - самая распространённая платформа для ПК. В конце концов, с сайта Майков вроде можно вручную скачать софтину для принудительного обновления.
 
Останнє редагування:

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Kara, скачати софтину можна, але навіщо тоді служба автоапдейту потрібна? Я хочу все-таки дочекатись обновлення звичайним способом. Подивимось, коли це буде.
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
Є якась відмінність Віндовс-10 32 роз. від 64 роз.? Який сенс в 64роз.? Додає вона швидкості компютеру, якщо оперативки не більше 4Гб? Основна масса ноутбуків заточена для віндовс 10 64роз.. Завжди думав, що 64розрядна це для програмістів, а для простих юзерів вона мало, що значить, а навіть часто программи конфліктують.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
октавиан, сейчас все системы идут (должны) 64бит, потому что на 2-3 Гб ОЗУ работать некофортно.
И мобильные процессоры уже почти все 64бит.
Это точно не система для программистов.
 
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
октавиан, нічого не конфліктує, без 64 бачить тільки трохи більше 3 ГБ оперативної пам‘яті. Тільки 64 біт.

Я іноді супутникові тюнера прошиваю собі, батькам, друзям, то програмки -загрузчики ще до 2010 рокіів випуску. То з ними теж проблем не буде?

Добавлено через 5 минут
октавиан, сейчас все системы идут (должны) 64бит, потому что на 2-3 Гб ОЗУ работать некофортно.
И мобильные процессоры уже почти все 64бит.
Это точно не система для программистов.

Ну мені в принципі 4Гб ОЗУ вистачає. на Віндовс 7 там десь 3.5 робочих. Нічим таким ресурсоспоживним не користуюсь.
І як на рахунок відкату? Якщо мені Віндовс 10 не сподобається в роботі, то чи зможу я відкотитись назад на Віндовс 7? В мене стаціонарний ПК, але БІОС в ньому UEFI.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
октавиан, треба пробувати. Нові віндовси досить примхливі щодо непідписаних драйверів, можут бути конфлікти.

Добавлено через 1 минуту
Додає вона швидкості компютеру, якщо оперативки не більше 4Гб?
Тільки в особливих задачах, де багато обчислень
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.02.13
Місто
Дніпро
октавиан, треба пробувати. Нові віндовси досить примхливі щодо непідписаних драйверів, можут бути конфлікти.

Добавлено через 1 минуту
Тільки в особливих задачах, де багато обчислень

От цього я й боюсь. Піду в ногу з сучасністю та прогресом, а як такого зиску, боюсь, не отримаю))
 
Зверху