У меня загранпаспорт


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    454

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Із 1 січня 2015 року видаються тільки біометричні закордонні паспорти. Видані до цієї дати паспорти чинні до закінчення терміну їх дії.

Строк дії документу:
  • громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років;
  • іншим громадянам України — до 10 років.
Опис біометричного документу​
1659ea8a35c7c3fbe9b92ba100504fda.jpg

Сервіси:
ReadID Me — програма для зчитування інформації на закордонному паспорту (для платформи Android).
 
Причина: оптимізація вигляду шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Несрочный жду вот уже без недели два месяца.
 

milan27

fiber engineer
Реєстрація
28.12.14
Місто
Луцьк
Телефон
OnePlus 10pro 8/128
Подавав документи на закордонний паспорт ще 7 липня.
Останній статус - відправлено до центру персоналізації 02.08.2017
Я все звичайно розумію, але цей статус з'явився не 2 серпня, а півтора тижні назад.
Мені він не "горить", але тим, кому ще не надрукували і треба скоро їхати - співчуваю
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Сегодня делал биометрику. Сразу сказали: срочный - месяц, не срочный - два.
 
Реєстрація
06.09.17
Місто
Зеньков
Здали документи на виготовлення закордонного паспорту 12.07.2017 р., звичайний за 20 роб. днів, в паспортному столі про затримку ні слова, про це пізніше дізналася від батьків (регулярнно дивляться новини навідмінно від мене), в положений термін телефоную щоб дізнатися чи можна забрати, на що мені відповідь "Ви що, ще рано мінімум два тижні зачекайте, затримка". Ну я і чекаю перевіряючи стан на сайті бачу запис "Дані відправлено до центру персоналізації 09.08.2017." Тільки ось виникає питання, якщо термін 20 днів, то де були дані в період з 12.07.17 по 08.08.17, і як довго вони будуть в центрі персоналізації (я так розумію що вони повинні вже друкуватися). Хтось з таким вже зіткнувася?
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Здали документи на виготовлення закордонного паспорту 12.07.2017 р., звичайний за 20 роб. днів, в паспортному столі про затримку ні слова, про це пізніше дізналася від батьків (регулярнно дивляться новини навідмінно від мене), в положений термін телефоную щоб дізнатися чи можна забрати, на що мені відповідь "Ви що, ще рано мінімум два тижні зачекайте, затримка". Ну я і чекаю перевіряючи стан на сайті бачу запис "Дані відправлено до центру персоналізації 09.08.2017." Тільки ось виникає питання, якщо термін 20 днів, то де були дані в період з 12.07.17 по 08.08.17, і як довго вони будуть в центрі персоналізації (я так розумію що вони повинні вже друкуватися). Хтось з таким вже зіткнувася?

Всі зіткнулися. Поліграфкомбінат Україна не встигає друкувати. Отримаєте скоріш за все днів за 10.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Здали документи на виготовлення закордонного паспорту 12.07.2017 р., звичайний за 20 роб. днів, в паспортному столі про затримку ні слова, про це пізніше дізналася від батьків (регулярнно дивляться новини навідмінно від мене), в положений термін телефоную щоб дізнатися чи можна забрати, на що мені відповідь "Ви що, ще рано мінімум два тижні зачекайте, затримка". Ну я і чекаю перевіряючи стан на сайті бачу запис "Дані відправлено до центру персоналізації 09.08.2017." Тільки ось виникає питання, якщо термін 20 днів, то де були дані в період з 12.07.17 по 08.08.17, і як довго вони будуть в центрі персоналізації (я так розумію що вони повинні вже друкуватися). Хтось з таким вже зіткнувася?
Да все нормально (в смысле, как у всех): я подавал 10.07, а у меня такой статус, как выше, появился только 8.08 и до сих пор еще не менялся.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
У меня появился апдейт:
Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби 07.09.2017. Строк доставки - 1-3 робочих дні (у разі складних погодних умов - до 7 робочих днів).
Итого, подал 10.07, 8.08 был на Документе, 7.09 готов и двинулся оттуда (надеюсь).
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Поліграфкомбінат Україна не встигає друкувати.
Почему еще никто не обращался с жалобой куда-либо? Оплачена конкретная услуга, а предоставляется иная. Разве не повод обратиться за возвратом половины стоимости?
 
Реєстрація
18.02.15
Місто
Київ
Знакомый недавно забрал паспорта; Киев, б-р Шевченко, несрочные- два календарных месяца.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Запись в очередь через терминал в ОВИРе может быть неудачной? Типа на месяц вперед всё забито.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Запись в очередь через терминал в ОВИРе может быть неудачной? Типа на месяц вперед всё забито.
зависит от конкретного места. На Хмельцницкого было как раз так: народ в ткрминале на +1 месяц записывался, а в местном "на районе" запись день в день.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Ходили с подругой документы ей на паспорт подавать в Оболонский ОВИР, пришли туда еще не было 7 утра (принимают с 10), она была уже 6-я. Но как потом оказалось, день в день было только 5 мест, записали на 11 октября
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Киев\Чернигов
Интересно, что я подавал документы 30.05 и получил паспорт через месяц (обычный который за 20 рабочих дней) , и уже даже два раза им воспользовался.
А тут пишут те, кто подавали 7.07, и до сих пор не получили
 
Зверху