Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra 2018Київстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
275
375
Дзвінки в мережі
0
0
Iнтернет
Безлiм
Безлiм (80 Гб, далі шейп з 01.09)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
300 хв/міс​
500 хв/міс​
SMS на українські номери
300 SMS​
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

А я вот смотрю,гораздо выгоднее перейти на контракт,и минут неплохо на врагов,и "безлим" интернет)
Полный "безлим" на интернет есть только в ТП "домашний 4G" и только. Всё остальные будут шейпиться. Если ты об этом...
 
Реєстрація
27.03.18
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E3372 and Xiaomi Redmi 6a
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

Полный "безлим" на интернет есть только в ТП "домашний 4G" и только. Всё остальные будут шейпиться. Если ты об этом...

AlexF1, ещё есть тарифы где нет шейпа.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

AlexF1, ещё есть тарифы где нет шейпа.
Уже скорей всего нет. Просто срабатывание шейпа не всегда линейное, поэтому ещё есть надежда что не везде...
Новые правила только ввели, посмотрим.
 
Реєстрація
27.03.18
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E3372 and Xiaomi Redmi 6a
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

Уже скорей всего нет. Просто срабатывание шейпа не всегда линейное, поэтому ещё есть надежда что не везде...
Новые правила только ввели, посмотрим.

AlexF1 эту информацию даже сотрудники говорил про это что на некоторых тарифах нет шейпа.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

AlexF1 эту информацию даже сотрудники говорил про это что на некоторых тарифах нет шейпа.
Говорить они могут что угодно... В условиях на сайте исключений нет, а значит врубать могут на любых ТП.
З.Ы. Дыры были и есть, но мы же понимаем что это ненадолго...
 
Реєстрація
27.03.18
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E3372 and Xiaomi Redmi 6a
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

Говорить они могут что угодно... В условиях на сайте исключений нет, а значит врубать могут на любых ТП.

AlexF1, согласен на пример как ранее говорилось что тарифы выше 200 грн там шейпа нет.
 
Реєстрація
16.09.14
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

Stiv, тільки за 3 перевалило і відразу смс "щастя". Хоча раніше також включали шейп але смс ніколи не було. Скоріш за все, щоб не нервувати контрактників.

vladdnepr, і які результати перевірки?!
 
Реєстрація
27.03.18
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E3372 and Xiaomi Redmi 6a
Re: Новые тарифы предоплаты с 04.10.2018

Stiv, тільки за 3 перевалило і відразу смс "щастя". Хоча раніше також включали шейп але смс ніколи не було. Скоріш за все, щоб не нервувати контрактників.

vladdnepr, і які результати перевірки?!

serjogaua, Що я можу сказати что шейпу не було в моему випатку.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Говорят, с 17-го новые контрактные тарифы и вроде корпа. Старые менять не будут, только закроют подключение. [MENTION=10264]Kladoff[/MENTION], подергай за вымя своего друга Горбачева, пусть выкладывает инсайд.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
Говорят, с 17-го новые контрактные тарифы и вроде корпа. Старые менять не будут, только закроют подключение. [MENTION=10264]Kladoff[/MENTION], подергай за вымя своего друга Горбачева, пусть выкладывает инсайд.
Самое время подавать заявку на переход на Київстар 4G Ultra, чтобы иметь анлим без шейпа!
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Fraud, сам дергай Я так понимаю Ты там бываешь часто поэтому передавай ему горячий Пролетарский Привет
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Самое время подавать заявку на переход на Київстар 4G Ultra, чтобы иметь анлим без шейпа!

Який смисл, захочуть і в 4G Ultra шейп включать. В політиці справедливого користування мережевими ресурсами, Київстар не написав у яких тарифах вводиться шейп, а це значить, що можуть в любому тарифі ввести, якщо їм не сподобається скільки ви качаєте.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Fraud, сам дергай Я так понимаю Ты там бываешь часто поэтому передавай ему горячий Пролетарский Привет

Неверно понимаешь. Если бы я там бывал, то к тебе бы не обращался. Ты там регулярно просматриваешь инсайд и сетуешь, что там он появляется чаще, чем здесь.
 
  • Like
Реакції: Dawn
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
скорее у них система настроена более гуманно, и контрактников не всегда шейпят! Меня вчера не шейпили, хотя смс-ка пришла мол порог перешел, по итого выкачал 4.7 гб и нормально, не порезали скорость. Наверное учитывается нагрузка на БС-ку, + то сколько вы выкачиваете за сутки в среднем. У меня редко за 3 гб переваливает, в основном 1.5-2 гб, так что меня походу на первый раз это обошло) как будет дальше отпишусь)
 
Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
MotoR4ikk, скорее всего сессия не разорвалась, разорвется по таймингу и получите 0.8. У меня так случилось.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Iptv зжирає ті нещасні 3гб менше за годину. Мене б влаштували б 10гб день. Нажаль таких тарифів нема, тільки хардкор, тільки контракт за 270 грн. Та якщо шейп після 3гб і за 200 грн. , я все ж залишусь на вф unlim3g - теж 3 гб/день (і всі використовую, інколи і 4 гб використовую на день, і листів «щастя» не приходить), проте за 65 грн., а не за 150 чи 200 грн. Хвилин чи смс від оператора мені не треба - skype, WhatsApp, Viber та інші месенджери давно мені замінили стандартні дзвінки чи смс.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
проте за 65 грн., а не за 150 чи 200 грн. Хвилин чи смс від оператора мені не треба - skype, WhatsApp, Viber та інші месенджери давно мені замінили стандартні дзвінки чи смс.
Продублируй во всех темах. То есть дать полный безлим за 3 копейки что бы ты мог ложить сеть?
 
Зверху