Bliss OS

tkach-oleg

Координатор
Реєстрація
17.11.10
Місто
Черновцы-обл.
Телефон
LG G6
Встановити Android 9.0 Pie тепер можна на будь-який комп’ютер. Операційна система Bliss OS зібрала в себе все краще від закритих проектів Android x86 і Remix OS, які також дозволяли встановлювати Android в якості основного програмного забезпечення на комп’ютер. Головна особливість нової ОС в тому, що вона пропонує дійсно зручний інтерфейс, який повністю сумісний з керуванням з використанням мишки і клавіатури. Хоч саме програмне забезпечення і працює вкрай стабільно, але є ряд багів.

Щоб встановити Bliss OS на комп’ютер потрібно завантажити операційну систему у вигляді ISO-файла з офіційному сайті, після чого записати його на флешку будь-яким зручним способом і завантажитися з неї через Boot Manager в рамках BIOS або UEFI. Процес дуже простий, а установка займає не більше 15 хвилин, хоча, звичайно, все залежить від потужності комп’ютера, швидкості накопичувача і звичайно ж протоколу передачі даних – краще використовувати USB 3.0 або USB-C.

Взято з https://itechua.com/smartphones/37168

Завантажити можна тут
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
А драйвера на зоопарк оборудования? Или ВГА, без звука и без вайфая? Тогда кому такой цирк нужен?:D
 

tkach-oleg

Координатор
Реєстрація
17.11.10
Місто
Черновцы-обл.
Телефон
LG G6
kloloek, Цирк, не цирк, время покажет, по любому все сырое и они этого не отрицают.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мне кажется, слово "сырое" подразумевает, что когда-нибудьбудет спелое и даёт ложные ожидания
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
На прикладі Android x86 можу розповісти. Тут мабуть буде також. Скільки я його не ставив на різні компи він встановлювався але не працював.
Може коли Google випустить Fuchsia OS буде толк.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
У меня была сборка Китката с работающим вайфаем, которая прекрасно работала на моем бывшем HP 6720s. Дело было году эдак в 2012-м.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У меня была сборка Китката с работающим вайфаем, которая прекрасно работала на моем бывшем HP 6720s. Дело было году эдак в 2012-м.
Кит кат в конце 2013 го вышел, если что.. ;)
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
На прикладі Android x86 можу розповісти. Тут мабуть буде також. Скільки я його не ставив на різні компи він встановлювався але не працював.
Може коли Google випустить Fuchsia OS буде толк.
Устанавливал Андроид 7 и 8 на компьютер и ноутбук все нормально работало. и вай-фай был, хотя на винде ту карточку вайфая запустить не удалось. Где то конфликтовало.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Prorab, не важно, пусть в 13-м. Я про смысл.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Вик Влад, в мене Андроїд не завантажувався після встановлення. Мабуть щось з завантажувачем Grub. При встановленні ще питало чи встановити Grub? Відповідь "так" але система не завантажується.
Ставив також цей Bliss OS так це виявляється лайнозборка на базі Андроїд x86, навіть логотип старий не посоромились залишити.
Якщо одразу після встановлення натиснути Run Андроїд то все працює, і Wi-Fi і інше але якщо перезавантажити комп'ютер то більше Андроїд не завантажується.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад, в мене Андроїд не завантажувався після встановлення. Мабуть щось з завантажувачем Grub. При встановленні ще питало чи встановити Grub? Відповідь "так" але система не завантажується.
Ставив також цей Bliss OS так це виявляється лайнозборка на базі Андроїд x86, навіть логотип старий не посоромились залишити.
Якщо одразу після встановлення натиснути Run Андроїд то все працює, і Wi-Fi і інше але якщо перезавантажити комп'ютер то більше Андроїд не завантажується.
Так вони і пишуть що це андроід 9. Просто адаптували до звичайного компьютера з мишкою та клавою та назвали цю зборку.. Буде час поексерементую з цим чудом. Правда встановлювати нема поки куди. Зроблю на флешку.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Не существует универсальной сборки робота-х86 для всех компов, не путайте ось с форточками :)
Есть отдельные сборки.
 
Зверху