FreshTel в ИрпенЕ

  • Автор теми Boss
  • Дата створення

Boss

Заблокирован
Реєстрація
26.12.10
Місто
Крым/Евпатория
Телефон
Iphone
З 25 березня 2011 мережа FreshTel стала доступна жителям ще одного міста Київської області - Ірпеня.

FreshTel стане гарною можливістю для жителів Ірпеня швидко і просто підключитися до швидкісного безпроводового інтернету 4G, особливо в приватному секторі. До того ж для всіх нових клієнтів діє акція «Підключайся за 0 грн. до 4G інтернету », в рамках якої можна придбати USB-модем за 0 грн. і безкоштовно користуватися необмеженим інтернетом вночі.

Детальніше про зону покриття, а також про діючі акції можна дізнатися на сайті компанії або в інформаційно-довідковій службі за телефоном 044 581 81 81.
http://freshtel.ua/ua/news/news/nid/281/
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: FreshTel в Ирпене!

Знаходжусь зараз в м. Ірпінь за адресою вул. 6 лінія. Покриття відсутнє!!! За словами оператора служби підтримки в них покриття тільки до 22 будівлі. Ось знову Freshtel викладає неправдиву інформацію. Жаль, а компанія мені подобається ...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Re: FreshTel в Ирпене!

В Ирпене, думаю, с покрытием будет тяжко, если БС не в зоне прямой видимости. Много леса, а он очень мешает. Сам в Буче часто бываю, от БС километр, а творится черти что.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: FreshTel в Ирпене!

Про пряму видимість мови навіть не веду, питання про заявлене покриття. А воно відсутнє !
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: FreshTel в Ирпене!

Про пряму видимість мови навіть не веду, питання про заявлене покриття. А воно відсутнє !

А в них то нормально - в свій час заявляли, що Бориспіль покритий, а насправді покриття там зявилося через місяць після заяв. Згадай, як в тебе на Академмістечку реальне покриття відрізнялося від заявленого :).
 
Реєстрація
29.10.07
Місто
Борисполь
Телефон
е52 н82
Re: FreshTel в Ирпене!

Шановні про що ви кажете. Хороший інтернет Фрештелом не назвуть.В Борисполі нормального інтернету від Фрештелу не було і не буде. Я погрався вже з таким провайдером. Кинули на гроші. Швидкість ніяка, плюс обмеження по швидкості. Жителям Ірпеня та Бучі не раджу звязуватись з цією лох-конторою. Буде жаль часу та нервів.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: FreshTel в Ирпене!

А тут я вже не згідний. Користуюсь Freshtel-ом на Академмістечку. Дуже і дуже задоволений !! Ось тільки використовую його рідко, для великих скачувань, раз, іноді два рази в місяць. (FreshDay)

А вчора хотів ще одного абонента залучити до Freshtel-у, нажаль не вийшло. Інтертелеком + 1.
 
Реєстрація
29.10.07
Місто
Борисполь
Телефон
е52 н82
Re: FreshTel в Ирпене!

що таке велике скачування? для мене стандартним важається 8-10 гігабайт на день. загалом закачую фільми для домашнього перегляду. плюс віддача на торрентах.
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
ПодБроварья;)
Re: FreshTel в Ирпене!

В Freshtel тільки й можна користуватися тарифом "День", все інше шлак і викача грошей. Свого часу брав роутер по контракту, про що неодноразово пошкодував. Краще модем з рук взяти і все.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: FreshTel в Ирпени

Одного понять не могу, ЗАЧЕМ создавать такие темы:confused: Есть же общая тема о Фрештеле. Таким макаром скоро жители Днепропетровска посоздают темы типа "Фрештел в Диевке", "Фрештел в Таромском" или "Фрештел в Подгороднем" (последний, кстати, я так думаю ничем не хуже того же Ирпеня (и)!).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Re: FreshTel в Ирпени

"Фрештел в Диевке", "Фрештел в Таромском" или "Фрештел в Подгороднем"
А он (фрештел) там есть? Нет его в указанных тобой населенных пунктах. А тему создали, поскольку запуск Фрештела в Ирпене можно сравнить по знаковости с запуском Интертелекома на востоке.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Re: FreshTel в Ирпене!

В Freshtel тільки й можна користуватися тарифом "День", все інше шлак і викача грошей. Свого часу брав роутер по контракту, про що неодноразово пошкодував. Краще модем з рук взяти і все.

І тут собі дозволю не погодитись. В мене чудово уживаються два тарифи: "Fresh 3" та "FreshDay".
В роутері для серфінгу - "Fresh 3". В модемі для закачок - "FreshDay".
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
ПодБроварья;)
Re: FreshTel в Ирпене!

І тут собі дозволю не погодитись. В мене чудово уживаються два тарифи: "Fresh 3" та "FreshDay".
В роутері для серфінгу - "Fresh 3". В модемі для закачок - "FreshDay".

Віддати за роутер від 800грн, щоб серфити зі швидкість 512 кбіт та ще й платити за це задоволення 3 грн на добу - Рамантіка. Хоча якщо роутер викидати не хочете можна помучатись:) але краже вже поєднувати день з СДМА чи пакетом мегабайт від ЖСМ - варіанти є і дешевше ніж 90грн/міс.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Оскільки в квартирі я користуюсь доступом до інтернету не один, та ще й можу сам з різних пристроїв здійснювати доступ, то роутер себе цілком виправдовує. Користуюсь ним не постійно, бо із-за поїздок в місцевість, де про Wi-Max нічого не чули приходиться тримати CDMA. Ось так і виходить, що кожного дня в мене може бути інший провайдер ;)
 

Linux

Заблокирован
Реєстрація
30.03.09
Місто
Киев
Re: FreshTel в Ирпене!

Воронеж, я не жалею, хоть за роутер больше чем 800 отдал. Только плюсы, никаких контрактов и договоров, нет проводов, + wi-fi точка. HD тяну на работе на внешник.
 
Реєстрація
21.09.10
Місто
ПодБроварья;)
Ми всі вже дорослі хлопчикі, і кожен може порахувати як йому вигідно користуватися тим чи іншим:) я особисто нікого ні в чому не переконую, але ИМХО з фрешом головного болю більше ніж толку.
 
Зверху