Тарифи «Річний» та «Річний+»

  • Автор теми goga
  • Дата створення
Реєстрація
06.03.18
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
EricX, так это две абонки платить, а хочется ж одну)
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
alexv,я понимаю, логично, но, 3mob пока(?)безальтернативно БЕЗ 4G. Так что либо юзать, либо нет. Третьего не дано.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
У Київстара вдень в Хмельницькому швидкість 4G рідко буває вища ніж 3G 3Моб.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Bester, пинг и аплоад тоже совпадают ?
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Пінг іноді так. Менше 50 у 4G Київстара буває не часто. Єдина відмінність це хіба що аплоад.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
у 3моба життер високий, по вайберу нормально не потрандиш...
 
Реєстрація
28.01.13
Місто
Киев - Тернополь
Телефон
LG X Power
Добавлено через 46 секунд
у 3моба життер високий, по вайберу нормально не потрандиш...

В R Vodafon, как голосовая так и видео связь по средствам вайбер замечаний не вызывает.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
"Річний+" – 300 хв на ворогів кожного місяця просто так, без ніякого прихованого западла, за 365 грн/рік, серйозно? Таке можливо???
----------------------
До речі, коли Тримоб вирішив додати цей тариф? Здається, зимою я дивився, то був тільки Річний.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
rvk220, кроме возгласов и ахов, что ещё можете добавить.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Можно добавить,что вам на 091 ваши друзья с водафоном и киевстаром звонить не будут,ужмутся до внутрисети
можно считать это преимуществом, отсекаются звонки а-ля: -каг дила?, еду в маршрутке; -как, чего?, вышел кофе попить:)
ЗЫ: люди разучились принимать слова "ДА" и "НЕТ" за ответ.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
можно считать это преимуществом, отсекаются звонки а-ля: -каг дила?, еду в маршрутке; -как, чего?, вышел кофе попить:)
ЗЫ: люди разучились принимать слова "ДА" и "НЕТ" за ответ.
Да все сейчас поголовно используют Вайнберг,у кого звонилка-не будут тратиться на жлоб-оператор.этот тариф только для исходящих,короче минимум симка №2 в Вашем смарте
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
"Річний+" – 300 хв на ворогів кожного місяця просто так, без ніякого прихованого западла, за 365 грн/рік, серйозно? Таке можливо???
Можливо. Працює. Там ще і інтернет і смс є. Користуюся з початку року. Жодних проблем.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Можливо. Працює. Там ще і інтернет і смс є. Користуюся з початку року. Жодних проблем.
Я вже потихеньку починаю переводити на цей тариф свою сім'ю, а то від жлобства "великої трійки" спасіння нема. На щастя, вже з'явився MNP, і вже сьогодні я подав онлайн заявку на перехід першого номера з Київстару в Тримоб на тариф Річний+. Якби не вигідний Все разом, то би і сам чимшвидше звалив))
Раніше Тримобом досить багато користувався, та і зовсім недавно своїм вставляв карточку з інтернетом, коли вони використовували трафік: інтернет працює стабільно, по Вайберу говорити супер, не перебиває: мережа Тримоб ніколи не перевантажена, бо небагато абонентів, з'єднання часто стабільніше за 4G Київстар. А 300 хв. на ворогів за 30 грн/місяць – надзвичайно вигідно. А що хейтери говорять, мовляв, іншим невигідно буде дзвонити на Тримоб – дурниці, вони просто мислять застаріло: по-перше, зараз всі оператори збільшили кількість пакетних хвилин, а, по-друге, голосові дзвінки зараз на більшу частину витіснені мессенджерами, так що немає проблеми)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Хтось знає, чи в тарифі Річний+ доступна послуга "Екстра-Інтерет 1"? На офіційному сайті пише: "Послуга не доступна для тарифних планів «green» та «Річний»": http://3mob.ua/application/services/individual/key/184
Але Річний+ не згадується. В мене в особистому кабінеті в послугах згадується ця послуга, правда, заблурено – напевно, через надостатню кількість коштів на рахунку. Думаю, якщо поповнити на 20 грн. і подати заявку, то чи підключиться?
 
Зверху