Android для початківців

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Возможно ли как-то скачать приложение из Google Play, не предназначенное для моей страны?

Выдаёт ошибку "This item is not available in your country".
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Может в настройках выбрать другую страну?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чи можна якось на Андроїд 9 без рут віддалено вмикати/вимикати GPS для роботи деяких програм?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А програма від Гугл типу пошук пристрою так не вміє?
Не вміє. Треба віддалено вмикати GPS для встановленої програми-антикрадій Lost Android. Якщо заздалегідь не ввімкнути GPS в ручному режимі в шторці, коли смартфон ще не загубився то потім вже ніяк не ввімкнеш. Lost Android каже що в Андроїд 9 віддалено не ввімкнеш.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Captain, а можно вопрос? Зачем его выключать?

Бо енергію жере. Гуглосервіси часто без потреби GPS вмикають і зверху екрана видно що він активований. Тому я його вмикаю тільки коли GPS дійсно потрібний саме мені (подивитись на гуглокартах, ...)

Добавлено через 1 минуту
Возможно ли как-то скачать приложение из Google Play, не предназначенное для моей страны?
Можливо допоможе VPN потрібної держави.
 
Останнє редагування:

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Можливо допоможе VPN потрібної держави.

Или альтернативные ресурсы. 4ПДА например. Пример личного пользования: Андроид Авто тоже нет для нашей страны. Скачал с данного ресурса, год пользуюсь - проблем нет
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
у меня не столько жпс жрет заряд, сколько дебильная функция "поиск координат по вайфай-сетям".
даже если жпс выключен - включается эта шняга, которая не тушит в фоне вайвай - телефон не спит - заряд тает на глазах.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
даже если жпс выключен - включается эта шняга, которая не тушит в фоне вайвай - телефон не спит - заряд тает на глазах.
Кто бы там как не хаял "шлаоми", но у него это отключается

 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
А в настройках жпс разве нет пунктов типа поиск координат с помощью жпс, или расширенный поиск с помощью жпс + мобсеть + вай-фай + блютуз...
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Prorab, а у хуавея не отключается? Кто сказал, что не отключается?
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
stigr, для экономии батареи.

не знаю как на других смартах, но пробовал недавно отключать на своем мото х4, не увидел совершенно прироста автономности. Разве что на грани погрешности.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Prorab, ну вот каждый раз захожу и отключаю.
На Motorola тоже кстати была похожая беда.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
не знаю как на других смартах, но пробовал недавно отключать на своем мото х4, не увидел совершенно прироста автономности. Разве что на грани погрешности.
Я теж не бачу різниці...Останнім часом взагалі жпс не вимикаю...За то в торгових точках де знаю паролі вайфай телефон автоматично вмикає і підключається до вайфай, бо ж всі ми знаємо який там буває лте та 3ж
 
Зверху