Літаки, аеропорти, авіакомпанії

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, Лауда за 500 ????
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я себе собрал день конституции киев-вена, братислава-киев за 48,5 евро + 7 евро flixbus до братиславы.
Да, бывает дешевле, но возможность не тратить отпуск а приятно слетать на 3 дня на выходных для меня предпочтительней.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Re: ВАЖНО!

А що є живі люди, які їх використовують не лише для цього, а й купують квитки? О_о

Я покупал и не раз. Но раньше я брал только прямые. С прямыми как-то всё однозначно и цена была практически один-в-один, но у киви перманентно -5€ на каждый отдельный заказ, тогда выгода покупки у них очевидна и особенно ощутима если речь о лоукостерах, когда 5€ это около 30% скидки... :D
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Я покупаю у Киви тоже, но только если есть пересадки. Прямые, понятное дело, беру на сайтах соответствующих а/к после мониторинга на том же киви и скайсканнере.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
расчет типа на их гарантию ?

В основном на это, да. Плюс, сами за тебя проводят чекин на рейс, и хотя все жалуются, что при таком подходе достаются самые дерьмовые места, в двух из четырёх полётов я летел у окна в районе 6-8 рядов :)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Нашел сервис дающий 10 евро скидки на первую покупку билетов от 40 евро. Как минимум для Рьянэйра цена такакая же как на офф сайт. Зарегаться (ссылка реферальная)
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Как минимум для Рьянэйра цена такакая же как на офф сайт
Да ладно :rolleyes:
еще пару недель назад мониторил эту акцию, цена была выше на сумму дисконта как минимум
сейчас снова перепроверил, например 21\04 Киев - Берлин 70,22 на оф сайте, здесь 82,59 :cool:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
GLOOMER,
Только вот 82,59 USD, а на сайте Ryanair 70,22 EUR. Переключи валюту в EUR и получишь цены 1 в 1.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    83.6 КБ · Перегляди: 26
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Mathias, дуже здивований Лаудою. Теж летів недавно зі Штутгарту. Літак не був старим, проте сервіс до Раяна не дотягує - безолаберність в усьому. По-перше, у них дуже старий термінал, який досить далеченько від контролю безпеки. Друге, назележно від викупленого пріоритету усі стоять в одній черзі до чекину і на гейті. Ніхто багаж не перевіряє і чи здасть людина велику валізу в багаж чи візьме із собою, це лише її ініціатива. Стюарди неповороткі, як у віззі, до роздачі їжі готуються пів години, підігріваюсь їжу - наступні пів години. Уся решта - ок. У туалетах не бував :)
Раяном теж летів - це був новий літак, охайний, з новими сидіннями. Обслуговування як завжди: все швидко. Слава богу, лотерей вже нема.
plebis, до Відня дешеві квитки, бо велика конкуренція 4 перевізників + Братислава. Щодо кормілі і налівалі здивований, бо ще перед 2012 в австрійцях з їжою все було погано на європейських рейсах: холодний несмачний сендвіч і вода...
Nickolay, я купляв квитки на ківі для подруги і не жалкую. Їх квитки лише були дорожчими на пару євро від оф сайту перевізника, але вони для лоукостів теж мають страховку пересадки, що в принципі і важливо і зручно. У той час кілька днів сидів на усіх сайтах і різниці у ціні "у 2 рази" жодного разу не бачив. Знаю багато людей, хто часто літає і купляє квитки в агрегаторів, сам особисто - рідко купую.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
дуже здивований Лаудою. Теж летів недавно зі Штутгарту. Літак не був старим, проте сервіс до Раяна не дотягує - безолаберність в усьому. По-перше, у них дуже старий термінал, який досить далеченько від контролю безпеки. Друге, назележно від викупленого пріоритету усі стоять в одній черзі до чекину і на гейті. Ніхто багаж не перевіряє і чи здасть людина велику валізу в багаж чи візьме із собою, це лише її ініціатива. Стюарди неповороткі, як у віззі, до роздачі їжі готуються пів години, підігріваюсь їжу - наступні пів години. Уся решта - ок. У туалетах не бував :)
Раяном теж летів - це був новий літак, охайний, з новими сидіннями. Обслуговування як завжди: все швидко. Слава богу, лотерей вже нема.
а отчего зависит какой самик будет Лауды или Райана ? покупал билеты Лауды из Берлина в Аликанте, но борт был Райана ;) А зачем вообще в обсуждении таких бюджетных компаний выдвигать требования о терминалах и еде ? Кстати никто никуда лотереи не убирал или ты имеешь ввиду, что в апреле их убрали ?
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Судячи з вікі, у Лауди три бази - Відень, Штутгарт і Дюсс. Якщо рейс не з/в одне з цих міст, то Лауди там бути не повинно.
была, точнее в билетах была заявлена. Плюс на то время 2 единицы ручной клади в базовой цене, красные стойки у гейта и т.д. Скрины искать\делать ? Сейчас глянул, да в Тегеле не видно их. Может переместили\оптимизировали :confused:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Пафосно відкритий 2 місяці рейс Київ-Ужгород (через Львів) фсьо. 10 травня останній рейс.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хм, дивно, чого б це. Ніби гарний прайс, все для людей... отакої:eek:
 
Зверху