Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Who

Реєстрація
04.04.19
Місто
Kiev
GLOOMER,
Подскажите, пожалуйста, какие есть еще карты с кешбеком?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Андрюх@dp.ua, там в приложухе даже конкретную сумму можно посмотреть сколько надо погасить, чтоб не попасть на проценты.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
На нього (мін.платіж) треба натиснути і відкриється детальна інфа.

А не могу нажать, я его ещё две недели назад оплатил:) Посмотрю выписку по карте, когда и сколько я тратил, так надёжнее будет;)
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
;) та все одно, там є щось на кшталт цього місяця немає мін. платежу і так само відкривається інформація щодо загальної заборгованості, якщо тицнути

В мене кнопка відсутня тільки для картки де є свої гроші, тобто кредит повністю погашений.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
А не могу нажать, я его ещё две недели назад оплатил
После оплаты мин. платежа вместо суммы отображается зелёная галочка в кружочке (у меня так). Кликай на эту галочку. Откроется длинный текст. В нём будет такое "Надалі потрібно внести на карту ХХХХ грн до кінця квітня". Вот эти ХХХХ и есть сумма долга на текущий момент, которую надо погасить, чтобы быть в грейсе.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Оплатил шаринг через интер касса, пошло в развлечения и спорт.

Горох в телегу вещает
Сегодня первая боевая продажа Покупки Частями в магазине Интерспорт - подразделение Эпицентра.
На подходе весь Эпицентр ;)
Очень даже годно.
 
Останнє редагування:

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Горох анонсував випуск iron-картки всім бажаючим за 2000 грн. з тарифом 500 грн./міс. Висновок напрошується сам собою, да? :eek:
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хто хотів отримувати зарплату на кошачу картку?
Сьогодні спостерігав, як мегапросунута дівчуля випрошувала з картки Моно в банкомату Альфи по 500 грн за один раз. Хоча Альфа не дуже жлоблива до карток інших банків.
 
Реєстрація
26.10.08
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S10
Хто хотів отримувати зарплату на кошачу картку?
Сьогодні спостерігав, як мегапросунута дівчуля випрошувала з картки Моно в банкомату Альфи по 500 грн за один раз. Хоча Альфа не дуже жлоблива до карток інших банків.
Снимать с моно наличку:D
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Persona, як мінімум доступнішою, а це явно розширює коло потенційних представників "іліти", кому потрібна залізна картка.
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
20.08.15
Місто
киев
Телефон
Samsung S23 Ultra
Подскажите , кто сталкивался ...
При переводе 26000 с карты ОТП на карту МОНО моно заблокировал платеж до предоставления подтверждения происхождения денег .

поддержка сказала что утром прийдет письмо на электронку с перечнем документов которые можно предоставить в качестве подтверждения. У кого подобное случалось , как быстро этот процесс происходит ?
 
Зверху