Проблеми із форумом

Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
ars, своих папок в личке у меня нет.
Но допустим. Как решать проблему-то?
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
PRADA, обратимся к [MENTION=1]Disabled[/MENTION], чтоб заметил и решил.
Может ещё какая-то проблема с кодировкой, помимо папок.
 
Реєстрація
28.12.16
Місто
Днепр
Телефон
5+
При попытке смены почтового ящика, на этапе подтверждения, выдает следующее: Error: Call to undefined method class_vMail::Cleaning() in ..../profile.php(185) : eval()'d code on line 42.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Якщо я вніс форумчанина в список ігнорування, а він числиться автором першого поста в темі, то це повідомлення і шапка не відображаються. Це якось можна змінити, наприклад примусово змінити автора? (забрати його з ігнору не варіант). Цікавить зокрема ця тема http://red-forum.com/showpost.php?p=1217441&postcount=1

Можно вообще весь форум под тебя одного запилить; пиши все пожелания одним постом, сделаем.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
студент, я не вимагаю робити конкретно під мене. Я його один раз попросив не флудити в темі по покриттю МТС, отримав в личку це:

Де ти побачив тут ниття?! Шановний, ти собі не забагато позволяєш? Фенбою Ватафону важко читати, коли пишуть невтішну правду про цього оператора? Чи можливо я не по темі написав?
Написав людині за відсутність авіабаз та інших військових об'єктів в області (що могло бути причиною до затягування з розширенням покриття), а ти чого тут кукарікати почав? Зараз тут тільки ти поводиш себе не як мужик, а стогнеш, щоб про твого оператора нічого поганого не писали.
Після цього було ще декілька повідомлень в такому ж дусі, тому перевів його в ігнор. Ну раз адмін вирішив мене потролити, і вважає, що дане побажання є корисним тільки для мене - ноу проблем, прохання знімається
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Как сейчас с серфингом по форуму у одного меня тормоза ?
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
al-m, ровно 4-00 всегда траблы пару минут. Что-то там происходит в недрах в это время - это нормально.
 
  • Like
Реакції: al-m

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, а что происходит в 21:00 ? Часто после этого времени тормоза.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
а что происходит в 21:00
МТС вимикає сусідню з моїм селом базову станцію. І форум, на знак солідарності зі мною, починає так виражати своє відношення до червоного оператора :)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, Я люблю разные конспирологические версии с Ютуба, но это .....:)
 
Зверху