Міжнародний роумінг lifecell

Реєстрація
28.10.07
Місто
г. Симферополь
Телефон
Nokia 6120c
Роумінг з lifecell

Відтепер, щоб користуватися послугами роумінгу, Вам не потрібно робити додаткові налаштування! Адже нові вигідні тарифи застосовуються автоматично і Ви сплачуєте тільки за ті послуги, якими користуєтесь!
При користуванні послугами Ви сплачуєте за відповідний пакет послуг до кінця доби за київським часом.​
Країни групи 1
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
5 хв/15 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
50 МБ/15 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/15 грн
  • Туреччина
Країни групи 2
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/25 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/30 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Австрія
  • Білорусь
  • Болгарія
  • Великобританія
  • Вірменія
  • Греція
  • Грузія
  • Данія
  • Естонія
  • Ізраїль
  • Ірландія
  • Іспанія
  • Казахстан
  • Канада
  • Киргизія
  • Кіпр
  • Латвія
  • Литва
  • Мальта
  • Нідерланди
  • Німеччина
  • Норвегія
  • Польща
  • Португалія
  • Росія
  • Румунія
  • Словаччина
  • Словенія
  • Таджикистан
  • Угорщина
  • Узбекистан
  • Фінляндія
  • Франція
  • Хорватія
  • Чехія
  • Чорногорія
  • Швеція
  • Шрі Ланка
Країни групи 3
При здійсненні вихідного дзвінка чи отриманні вхідного дзвінка Ви сплачуєте за пакет хвилин до кінця доби за київським часом:
10 хв/45 грн
При користуванні Інтернетом Ви сплачуєте за пакет МБ до кінця доби за київським часом:
100 МБ/55 грн
При відправленні SMS повідомлення Ви сплачуєте за 15 повідомлень до кінця доби за київським часом:
15 SMS/20 грн

  • Азербайджан
  • Бангладеш
  • Бельгія
  • Бразилія
  • Єгипет
  • Індія
  • Італія
  • Китай
  • Ліхтенштейн
  • Люксембург
  • Македонія
  • Малайзія
  • Молдова
  • Пакистан
  • Сербія
  • Таїланд
  • Швейцарія
Інші країни
45 грн/хв
200 грн/МБ
10 грн/SMS
Перевірка залишку пакетів послуг *108#.

Вказані тарифи застосовуються автоматично для всіх абонентів lifecell незалежно від тарифного плану та наявності інших послуг. Плата за інші роумінгові послуги не застосовується.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Ясно, спасибо! Интересно, а ведь об этом никто и нигде не пишет и не предупреждает. А лайф норм рубит деньги этот сервис, даже по факту неиспользуемый.

Особливість технології LTE в тому, що телекомунікаційне обладнання абонента підтримує постійно активний канал передачі даних. Через таку особливість технології LTE, вимкнення опції «Передача даних» в налаштуваннях не виключає можливості використання пакету Інтернет послуг або тарифікації послуг доступу до мережі Інтернет. Для комфортного користування мобільним 4.5G інтернетом в Україні або 4G у роумінгу досить мати підключений пакет послуг, що містить об'єм інтернет- трафіку. Якщо потреба у використанні послуг доступу до мережі Інтернет відсутня, оберіть «Тип мережі» 3G/ 2G та відключіть опцію «передачі даних»
https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/lte-roaming/
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
LTE роамінг:
+Болгария TELENOR (ex-GLOBUL)
+Естонія EMT
+Нідерланди KPN

-Нідерланди T-Mobile Netherlands
-Німеччина Telefonica Germany (O2 + E-plus)
 
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
Нахожусь в роуминге.
UMTS сети партнера (Lenovo P2a42, официальная прошивка). Путешествую часто и мягко говоря понимаю что такое "поднять трубку")))). С подобной проблемой сталкивался пару лет назад в Гонконге у Киевстара.

Телефоном в роуминге не пользуюсь, он вообще лежит в уголке у меня в квартире, в которой никого не бывает.

Тут смотрю как недавно стали пропадать средства со счета. Конечно мне иногда звонят на телефон, я вижу пропущенные вызовы, издерка отбиваю. Переадресации выключены (как а роуминге бесплатно убедится в этом?)

Пишу оператору через BIP. А оператор заявляет что я отвечаю на вызовы и по 60 секунд трепаюсь по входящих (что в теории не возможно)))). Я потребовал создать заявку, оператор отказался. В общем как я не настаивал, оператор отказался принимать обращения, меры и тп.
Теперь не знаю что делать - входящие просто сьедают любую положенную сумму и оператор отказывается наказать местного партнера жулика.

Подскажите что делать.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
sober607, даже если скинуть вызов, это считается что ты взял трубку, так было у всех и уже очень очень давно
И да, переадресация тоже, хотя у меня никаких проблем с ней не было, просто не брал трубку, и все, только инет в роуминге юзаю, и перезваниваю через бип, все.
 
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
sober607, даже если скинуть вызов, это считается что ты взял трубку, так было у всех и уже очень очень давно
И да, переадресация тоже, хотя у меня никаких проблем с ней не было, просто не брал трубку, и все, только инет в роуминге юзаю, и перезваниваю через бип, все.

Нахожусь в роуминге.
UMTS сети партнера (Lenovo P2a42, официальная прошивка). Путешествую часто и мягко говоря понимаю что такое "поднять трубку")))). С подобной проблемой сталкивался пару лет назад в Гонконге у Киевстара.

Телефоном в роуминге не пользуюсь, он вообще лежит в уголке у меня в квартире, в которой никого не бывает.

Тут смотрю как недавно стали пропадать средства со счета. Конечно мне иногда звонят на телефон, я вижу пропущенные вызовы, издерка отбиваю. Переадресации выключены (как а роуминге бесплатно убедится в этом?)

Пишу оператору через BIP. А оператор заявляет что я отвечаю на вызовы и по 60 секунд трепаюсь по входящих (что в теории не возможно)))). Я потребовал создать заявку, оператор отказался. В общем как я не настаивал, оператор отказался принимать обращения, меры и тп.
Теперь не знаю что делать - входящие просто сьедают любую положенную сумму и оператор отказывается наказать местного партнера жулика.

Подскажите что делать.

Проверил. переадресации нет, но на всякий случай еще раз отменил. Пополнил счет на 200 грн. Через сутки вообще ни единого сообщения или звонка.
Приходит СМС, у вас меньше 60 грн на счету снова. Пишу оператору, сново о каких то входящих звонках говорит. Показывают скриншот что с 16 числа вызовов нет вообще на телефоне, оператор бреет и отключается. Заявку в техничский отдел отказались подавать. Я в шоке с сервиса, доказывают что я полоумный, и тупо по 200 грн улетает каждый день, и никто даже когда будет звонить, мне не дозвонится так как на счету меньше минимума изза этого постоянно!:dik:
Кто подскажет, что делать??!?!
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
LTE roaming:

+Великобританія H3G UK (3G)
+Греція Wind Hellas
+Іспанія Orange Spain (Amena)
+Молдова Orange Moldova
+Німеччина Telefonica Germany (O2 + E-plus) [були-пропали-знову повернулись]
+Польща Orange Poland
+Словаччина Orange Slovakia
+Франція Orange France
+Швейцарія Salt (Orange) Switzerland

-Чехія O2


Явно з групою Orange підписали спец-угоду про 4G. Ще б в США з кимось підписали
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Відправив подружку до Барселони через Словаччину і Австрію. Активували і біп-аут і роумінг-пазл. У Словаччині і Австрії нет працював без проблем, хоча були затики у віденському аеропорту, але це певно тому, що підключались якісь wifi мережі.
У Барселоні вчора зранку пропав раптом інтернет. От був і заглох. перезавантаження нічого не дало. *108*2# написало "роумінг пазл не підключено". По приїзді додому оператори кажуть що пакет підключено та є мегабайти. От як покладатися на такий інтернет?
А з самим роумінг пазлом така фігня, що у веб-версії цей пакет показується допоки... (очікує використання), а після початку використання - зникає. І чи є він, чи нема, скільки мб - нікому не відомо... Навіщо його видаляти підчас використання - не розумію... Заявку створив.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
LTE roaming:

+Японія Docomo
+Чехія O2
+Сінгапур StarHub
+Росія MTS Russia
+Нідерланди T-Mobile Netherlands
+Макао CTM
+Люксембург POST (P&T)
+Австрія T-Mobile Austria
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell, повідомляє про наступні зміни в наданні послуг у роумінгу, а саме:

з 05.06.2019 року послуга «Роумінг Онлайн» буде надаватися також у В'єтнамі, Камбоджі та Узбекистані згідно з умовами, наведеними у посиланні: s.lifecell.ua/ro.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Собираюсь в Турцию, глянул тарифы на инет 500 мб за 175 на неделю. Это получается самое выгодное предложение? Думал может у лайфа есть пряники в сети турксел, но похоже нет.
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Собираюсь в Турцию, глянул тарифы на инет 500 мб за 175 на неделю. Это получается самое выгодное предложение? Думал может у лайфа есть пряники в сети турксел, но похоже нет.

Пряников нет :( Но есть мегабайты для BiP и в Турции он работает просто шикарно в сети turcell. НО! Только подключаешься к wifi, где провайдер Turk Telecom (зачастую в отелях именно он), и BiP работает криво. Замечаю это в Турции регулярно. Похоже, Турк Телеком частично блочит конкурента...
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
ivan pochta, мегабайты для бип помимо пакетных? Можно ли пользоваться только бип не заказывая пакет?
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Можно ещё роуминг пазл посмотреть
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
ivan pochta, мегабайты для бип помимо пакетных? Можно ли пользоваться только бип не заказывая пакет?

Без оплаты любого из пакетов в Бип не пустят. Файрволлом тоже не добиться, как только утечет хоть один пакет мимо серверов Бипа, 35 грн за 100 МБ жарится автоматом.
 
Зверху