Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Хочу купить ноутбук

Андрюх[MENTION=6238 сказав(ла):
dp.ua[/MENTION];626539]Stas567, Главное, что он очень шустрый и холодный! И его совершенно не слышно! Круть:)

Добавлено через 6 минут
Вот он, мой шустренок - http://www.stockmobile.com.ua/catalog/notekpk/note-book/notebooks/samsung-305v5-np305v5a-t01ua

Нагрузи его работой и проверь через недельки 3 - уже будет слышно :). А в этом чего хорошего? Чем он убежал от паккарда с 17 дюймовым дисплеем?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Re: Хочу купить ноутбук

Доречі, про Самсунги. Зовсім забув, що бачив в одного з колег 300E7Z. Так там кращий дисплей, що я бачив в бюджетних ноутах. І корпус цікавий, під метал.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: Хочу купить ноутбук

Нагрузи его работой и проверь через недельки 3 - уже будет слышно :). А в этом чего хорошего? Чем он убежал от паккарда с 17 дюймовым дисплеем?
Так и сделаю. А убежал, как минимум, ценой и качеством. Экран отличный! Не знаю, как правильно определяются углы обзора, но со всех сторон все четко видно и читаемо. На Паккарде уже инвертровалось изображение при таком положении:(
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Хочу купить ноутбук

Андрюх[MENTION=6238 сказав(ла):
dp.ua[/MENTION];626689]Так и сделаю. А убежал, как минимум, ценой и качеством. Экран отличный! Не знаю, как правильно определяются углы обзора, но со всех сторон все четко видно и читаемо. На Паккарде уже инвертровалось изображение при таком положении:(

Ну в паккарде да, там совсем плохо...
 
Re: Хочу купить ноутбук

Я порівняв наші ціни і американські та якість зборки буків для України і США і зрозумів, що там приблизно за 600дол можна взяти кращій ноут ніж у нас за ту саму ціну. Зараз до мене летить цей ноут за 600 дол. www.staples.com/Toshiba-Satellite-P755-S5390-156-Laptop/product_375474
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Хочу купить ноутбук

Тракторист, не пускает на сайт.
 
Re: Хочу купить ноутбук

у мене із смарта переходить нормально. можна через гугл подивитись Toshiba Satellite P755-S5390 15.6"

Добавлено через 3 минуты
можна по цьому лінку спробувати. www.pcmag.com/article2/0,2817,2395003,00.asp
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Re: Хочу купить ноутбук

Тракторист, так шикарный ноут! Процессор должен быть хороший.
 
Re: Хочу купить ноутбук

Я дивуюся цінам на техніку в США! Там все значно дешевше і якісніше. З приводу якості я особисто переконався, це мій другий ноут із америки, перший віддав своїй дівчині
 

Staslviv

Заблокирован
Реєстрація
20.02.11
Місто
Львов
Телефон
супербюджетная жабка
Re: Хочу купить ноутбук

Тракторист
ага, учитывая билет туда и обратно ;)

Добавлено через 1 минуту
Андрюх[MENTION=6238 сказав(ла):
dp.ua[/MENTION];626530]Все, с моей стороны вопрос закрыт, взял вот такой Самсунг Можете начинать забрасывать меня камнями ,но я доволен безумно! Как же я в него влюбился;):)
З.Ы. Вот только у моего винт на 640 гиг и преудстановленная Винда 7 Хоум Басик:)
З.З.Ы. Вот он на оффсайте - http://www.samsung.com/ru/consumer/computers-peripherals/notebooks/essential/NP305V5A-T01RU-features

лови помидор ;) - за виндовс зря переплатил долларов 50-80 , с твоими знаниями сам бы установил . так так сойдет

Добавлено через 3 минуты
Тракторист
не так просто оплатить заказать и получить :) а еще гарантия тоже бывает брак иногда :(
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Re: Хочу купить ноутбук

RifleR: Там у одному із магазинів хитра акція, купуєш ноут за 700 дол, через тиждень надсилаєш в магазин штрих код з його упаковки і магазин тобі повертає 100 дол. Таким чином ціна ноута складає 600 дол.

Добавлено через 2 минуты
Staslviv: У мене В США родичи живуть, вони і купили цей ноут на моє прохання.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Хочу купить ноутбук

RifleR: Там у одному із магазинів хитра акція, купуєш ноут за 700 дол, через тиждень надсилаєш в магазин штрих код з його упаковки і магазин тобі повертає 100 дол. Таким чином ціна ноута складає 600 дол.

Добавлено через 2 минуты
Staslviv: У мене В США родичи живуть, вони і купили цей ноут на моє прохання.

І вислали як подарунок? :) ттт, щоб не було проблем з митницею. Плюс пересилка же не на шару? Пошта же теж своє взяла? :)
 

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
Lumia 1020
Re: Хочу купить ноутбук

Тракторист, А про втрату/пошкодження на пошті не думав, от і вернуть тобі по страхівці 80уо (якщо вернуть)
А те що митики не настільки дурні і можуть провести свою оцінку і поставити ціну більшу ніж 80уо. Відправка товару з заниженою вартістю, цілий процес з своїма хитрощами і тд.

Подарунок (gift) також оподаткують
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Re: Хочу купить ноутбук

Тракторист, А про втрату/пошкодження на пошті не думав, от і вернуть тобі по страхівці 80уо (якщо вернуть)
А те що митики не настільки дурні і можуть провести свою оцінку і поставити ціну більшу ніж 80уо. Відправка товару з заниженою вартістю, цілий процес з своїма хитрощами і тд.

Подарунок (gift) також оподаткують

Я про що і говорю. Тут як пощастить - 50/50.
 
Зверху